stranac u porodici

pa ne znam čemu ludilo
oni ionako pale u japan
stabilnih je prihoda
meni je čak i seksi
nije uopšte žut
ima dobro bojicu letnju crnpurastu
ima 44 izgleda ko klinac
oboje su u joga fazonu
pa se valjda lepo i savijaju
ne znam šta je
 
Sto da ne, malo mi je bedak sto mozda ne bi ziveli ovde, da se vidimo i cujemo, ali ako tako bas zeli neka mu / joj, ko zna, mozda i ja ozenim neku strankinju.
Onako mi je dobar deo familije sa osobama druge nacionalnosti tako da sam navikao.
 
pa ne znam čemu ludilo
oni ionako pale u japan
stabilnih je prihoda
meni je čak i seksi
nije uopšte žut
ima dobro bojicu letnju crnpurastu
ima 44 izgleda ko klinac
oboje su u joga fazonu
pa se valjda lepo i savijaju
ne znam šta je

Oćel slati doznake iz bratskog Japana kad sviju gnezdo ?
E da oće i primiti bracu tj. tebe u posetu za koju godinu , da malo isparazitiraš prekoleta ,ili Japaci nisu u tom fazonu :think:
 
I moja jedna sestra je udata za Japanca i taj brak traje, pa ima dosta godina.
Niko ih nije osuđivao, doduše ja nisam u najbližem srodstvu.
Imam i druga čija se sestra udala za američkog crnca. I imaju decu, lepo se slažu.
Ja tim ljudima pristupam sa interesovanjem za kulturološke razlike i volim da se sa njima družim.
 
imam tri sestre. dve od strica i jednu od ujaka. jedna zivi u francuskoj i udata je za francuza, druga zivi u nemackoj - udata je za nemca, a treca zivi u smederevu i udata je za smederavca :)
ja zivim u banatu, i verujte mi da sam zeta iz smedereva videla dva puta, za tri godine kolko su oni u braku, a ove iz nemacke i francuske u proseku vidjam dva puta godisnje.
nisam primetila da iko u porodici ima bilo kakav problem sto je neko stranac. oni su dobri ljudi, moje sestre su srecne pa samim tim i mi :)
 
hehe..
japanci su mnogo tradicionalni. zenama ne daju da rade i slicno..patrijarhat je veoma izrazen i zivi se u sirokom krugu porodice...bar ovi japanci koje ja poznajem...a poznajem ih nekoliko...i uopste ne izgledaju kao da su mladjahni..mozda su vitalni iznutra..spolja su olupine...:P
 
sreca pa idu u japan inace bi on jadan bio u ludilu kad ga zaskoci srpska familija
ne biu znao jel posho il je dosho

Ma jok, ovi sa zetom crncem i komšilukom su se primirili kao bubice. Možeš da misliš tu senzaciju kad je dovela crnca.
Ovi svi lajali, lajali i na kraju se primirili, tako naš narod - reži, laje, ali ne ujeda. Osim toga mogli su i pred crncem da pričaju, on čovek godinama nije naučio ni reč srpskog lol i boli ga uvo...
 
Ma jok, ovi sa zetom crncem i komšilukom su se primirili kao bubice. Možeš da misliš tu senzaciju kad je dovela crnca.
Ovi svi lajali, lajali i na kraju se primirili, tako naš narod - reži, laje, ali ne ujeda. Osim toga mogli su i pred crncem da pričaju, on čovek godinama nije naučio ni reč srpskog lol i boli ga uvo...

pa plase se bre
ipak je to crnac...misim ono....ravno vanzemaljcu ovde kod nas :roll:
ovde u kraju imamo crnce neke...i kad se svi skupimo napolju, i tako sedimo dok se klinci igraju i jure okolo, kada prodju crnci,ne moze da prodje bez komentara, ej,vidi, vidi chamuga!!!!
ko da je tigar prosetao pa je to sad neka vest i cudo prirode
 

Back
Top