telo

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
koliko volite i kako tretirate svoje telo
mislim u fazonu dal više volite da ste obučeni, diskretni, neprimetni
ili rado landarate goli po stanu, plaži, ulici
 
sobzirom da nisam zgodan, izbegavam golišavo šetanje...kompleksa iam jelda mnogo...
samo odeven...
za po kući može u gaćama, al ne bez gaća ad se ne deprimiram još više...
 
Sandawe, Ćawapice, soknice, atlet majica sa perforacijama, kako bih objasnio, kao ragbi majica, potom- šeširić ala Radoš Bajić i i kratak šorcić sa džepovima sa strane.
 
BQ8JLHyCUAAYWco.jpg:large

ova ko 45 dima
 
Jako volim moje telo jer me dobro služi.
Sam izgled je ok, trudim se da ga ne pohabam previše jer želim da me služi još dosta godina, ali se ne opterećujem previše pakovanjem.
Osećam se udobno u svojoj koži i to me čini srećnom. A od odeće najviše volim da sam komotna i što manje da me steže.
Za posao se oblačim u skladu sa poslovnim bon tonom, ali ta odeća me definitivno samo podseća da sam tu zbog para, a ne zbog uživanja...
Leto je zakon: haljinice i japanke na nogama i slobodaaaaaaaaaaaaa...:zaljubljena:
Mrzim zimu! :ljutka:
 
ima dana i trenutaka kad smo bas ono u saglasju, kao npr danas> kad radi ono sto voli, moje me telo voli, i ja njega..*plivanje, sex, setnja, bilo kakva fizicka aktivnot, redovan odmor, umerena klopa
ima dana kad ga kasapim nemilosrdno..nespavanjem, dzank klopom, dijetama, stresom..onda me ne voli, niti ja njega volim
i tako celog zivota, toplo ladno..:roll:
 
Otkud znam, ovih dana idem samo do prodavnice i nazad, uglavnom.
I obično obučem haljinicu ili suknju, šorts... Što kraće, to bolje, kad je baš toplo.
Gola ne mogu da landaram jer se ovde ljudi ne najavljuju pa nikad ne znaš kad će neko banuti bez kucanja...
 
koliko volite i kako tretirate svoje telo
mislim u fazonu dal više volite da ste obučeni, diskretni, neprimetni
ili rado landarate goli po stanu, plaži, ulici


U stanu uglavnom u gacicama i majici, a desi mi se da bacim smece ili trknem do lokalne prodavnice u pidzami, tj. bebi dol-u.
Ko ide na plazu zakopcan? Volim sa nje da se vracam bosa, sa obucom u ruci.
A ulica... Bez sminke, a garderoba zavisi od raspolozenja. Nekada sam sredjena, nekada apa- drapa.
 
Isto kao i Koto, imamo telo i ja neki toplo-hladni odnos. Uopšteno, volem svoje telo...ali ima dana kad smo si na pas mater.

Po kući volim da idem pristojna - u smislu da ne volim čak ni po stanu da idem prljava, zapuštena i pocepana. Leti nešto lagano, šorc i majica, neke lepe prozračne pantalone ili u krajnjem slučaju uzmem ogromnu maramu pa se umotam u nju :lol:
I obavezno bosa pa sirota moram noge da perem na svaka dva sata.
Čak i zimi ne volim papuče da nosim.

Naravno to sve pada u vodu kad sam bolesna. Tad sam u stanju da 5 dana sedim u sopstvenom smradu i apsolutno me zabole za sve društvene norme.Moja patnja najveća.

Na ulici ne volim da landaram i ne volim da budem preotkrivena.Volim svoje telo al ne smatram da sam baš neki prizor gola na plus 40 i pod najjačim suncem.
Jedino me leti ne bi štapom naterao u patike ili bilo koju zatvorenu obuću..eventualno baletanke ako idem negde gde moram da ispoštujem neki pristojni dress code.
 
ne folem da landaram, cak ni leti... papuce obavezno, pj ili sorc i majica za spavanje, brus i na plus 40... uhvati me ponekad manija kad mi se poklope sve kocke, kad sam istusirana, isfenirana, izdepilirana, hidrirana, sita, odmorna, i najbitnije sama, da se razgacim, al mi ne prija promaja nikako... a i nesto mi bljak da sednem golodupasta na nesto, nije igijenski, tako da optrcim dva tri kruga po stanu ( kad sam bas dobro raspolozena protrcim i kroz teraju) pa trk u fiJoku po gacke ( domacinske, razume se)
 
ne folem da landaram, cak ni leti... papuce obavezno, pj ili sorc i majica za spavanje, brus i na plus 40... uhvati me ponekad manija kad mi se poklope sve kocke, kad sam istusirana, isfenirana, izdepilirana, hidrirana, sita, odmorna, i najbitnije sama, da se razgacim, al mi ne prija promaja nikako... a i nesto mi bljak da sednem golodupasta na nesto, nije igijenski, tako da optrcim dva tri kruga po stanu ( kad sam bas dobro raspolozena protrcim i kroz teraju) pa trk u fiJoku po gacke ( domacinske, razume se)

:eek: Zezas? Ja ga skidam cim udjem u ulaz, dok se jos penjem uz stepenice. Ako nesto ne podnosim to je brus. I rukavi, uvek ih povucem iznad lakta.
 
Poslednja izmena:
koliko volite i kako tretirate svoje telo
mislim u fazonu dal više volite da ste obučeni, diskretni, neprimetni
ili rado landarate goli po stanu, plaži, ulici

dugo mi je trebalo da zavolim svoje telo i da shvatim koliko je lepo
a, onda, taman kad smo poceli da se slazemo fenomenalno, ono je pocelo da stari i nepovratno me zahebalo
a, najvise volem da sma poluobucena
 
:eek: Zezas? Ja ga skidam cim udjem u ulaz, dok se jos penjem uz stepenice. Ako nesto ne podnosim to je brus. I rukavi, uvek ih povucem iznad lakta.
jok :rumenko: ne trpim uske kragne, uvek dekolte :zper: pa se plasim da mi ne ispadne u tanjir... jos ako jedem vrucu supu nedajboze :sad2:
Mene je mama ucila da devojka/devojcica cim pocne da nosi brus nema skidanja zbog gravitacije, i naravno izuzetnih situacija (te situacije mama nije ni spominjala, sama sam ih otkrila vremenom :kez:)...
shmiki pustolov :lol:
 

Back
Top