Mangupi ne varaju

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.573
Pricam danas sa Sinnketom, i da drage dame, ja sam njega zvala das on ne trosi, i covek izgovori ovu recenicu. Dakle, ko vara? Papci, emotivne olupine? I ako ste vi taj koji vara (ne izvinjavam se unapred za ove nazive) koji je poriv?

:)
 
Poslednja izmena:
сваки национални револуционар мора бити одан својој сапутници у животу,басу,возу,аероплану...
ја стојим иза те девизе.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pricam danas sa Sinnketom i covek izgovori ovu recenicu. Dakle, ko vara? Papci, emotivne olupine? I ako ste vi taj koji vara (ne izvinjavam se unapred za ove nazive) koji je poriv?

:)

pa kad u naslovu napišeš mangupi ne varaju, onda svako ko napiše da vara nije mangup...a pošto bi svi da budu mangupi (pa čak i bez pokrića, nema veze), onda niko neće da se izjasni kao varalac...
a i inače ovde niko nikoga ne vara...svi ste verni, pošto su neverni jajare i pizzde...
 
prevara je glupa ... mozes ti i u priznati tucao sam tucao sam onu .... to onda nije prevara

a sta je to onda?

- - - - - - - - - -

Tako je, pravi muskarci kad ih zene zajebavaju oni nece nju prevariti nego ce joj vratiti to na drugi nacin, odnosno jebbat ce je u mozak. To joj je gore nego da je prevari.

au bre, pa ne deli takve savete ovde medj finim postenim forumaskim svetom :lol:

- - - - - - - - - -

pa kad u naslovu napišeš mangupi ne varaju, onda svako ko napiše da vara nije mangup...a pošto bi svi da budu mangupi (pa čak i bez pokrića, nema veze), onda niko neće da se izjasni kao varalac...
a i inače ovde niko nikoga ne vara...svi ste verni, pošto su neverni jajare i pizzde...

pa ebote Diki, niste svi mangupi :)
 
Pricam danas sa Sinnketom, i da drage dame, ja sam njega zvala das on ne trosi, i covek izgovori ovu recenicu. Dakle, ko vara? Papci, emotivne olupine? I ako ste vi taj koji vara (ne izvinjavam se unapred za ove nazive) koji je poriv?

:)

Ne varam nista manje nego one :mrgreen:

Poriv je da promenis devojku i probas nesto sladje :rumenko: jer te jedna ista zasiti iako je volis - dosadi - zbog promene :)
 
Probao sam nekoliko puta da ne prevarim devojku i vidis neku zgodnu sexy macku i ona ti se namesta namerno kao da zna da zelis da ne varas i da te slomi :zper:

pocne da te dodiruje po telu smeska se nabija sise u lice i onda odlepim i kresnem je :per:

To su trenuci :lol:
 
da bi bio veran muskrcu treba devojka koja ce praviti promene na sebi i uvek izmisljati neke igrice :zper:

i mora da otkeije sta to tog muskarca najvise pali i sta voli u sexu i da ga uvek zadovoljava na taj nacin :mrgreen:

Ako oseti prazninu i da mu zena nesto uskracuje u sexu - on ce to traziti na drugom mestu :rumenko:


Mada niko nije imun neke jako zgodne prelepe devojke - tako i zene na neodoljive :mrgreen: muskarce :lol:
 
da bi bio veran muskrcu treba devojka koja ce praviti promene na sebi i uvek izmisljati neke igrice :zper:

i mora da otkeije sta to tog muskarca najvise pali i sta voli u sexu i da ga uvek zadovoljava na taj nacin :mrgreen:

Ako oseti prazninu i da mu zena nesto uskracuje u sexu - on ce to traziti na drugom mestu :rumenko:


Mada niko nije imun neke jako zgodne prelepe devojke - tako i zene na neodoljive :mrgreen: muskarce :lol:

jes da si mećo gomilu smajlija ono tipa zajebavam se, al reko si golu istinu...
 

Back
Top