skrivanje...

nisam preciziro...ljubavno seksualnih od porodice i prijatelja...
dobro, znam da ne delite to ni sa kime, al računam da imate nekoga s kim delite probleme, kome se jadate...
ako nemate, onda ništa...
 
ma ja sto na um to na drum...ne znam da glumim...ali, ne volim ni da se cujem sa prijateljima kad sam u problemima da ih ne bi opterecivala....ali, desi se da me nazovu pa im se jadam i jadam i jadam :)))
 
nisam preciziro...ljubavno seksualnih od porodice i prijatelja...
dobro, znam da ne delite to ni sa kime, al računam da imate nekoga s kim delite probleme, kome se jadate...
ako nemate, onda ništa...

Od porodice sve skrivam. Da ih zastitim, da se ne nerviraju.
Sa par drugarica sve delim, bliske su mi jako, a opet objektivnije od najblizih.
 
...dozirano sve...ne moraju svi da znaju, niti svi ostali da budu tuzni jer je meni nekad tesko, mislim nisam toliki smor po okolinu, ali jako bliske osobe mogu ponekad i da same skopcaju i primete ...
 
kako vam ide sa sakrivanjem problema...?

nisam preciziro...ljubavno seksualnih od porodice i prijatelja...
dobro, znam da ne delite to ni sa kime, al računam da imate nekoga s kim delite probleme, kome se jadate...
ako nemate, onda ništa...
Ja ih ne krijem(sto ne znaci da ih nemam)ali i ne potenciram pricu o tome.Nemam nikoga posebnog kome bih mogla da se izjadam(da to zelim) jer jednostavno smatram da je moj zivot(sa svim onim sto ga sacinjava) samo moj i da drugi nemju potrebe da se njime bave.Ako me vec neko pita u vezi necega,onda odgovrim ali bez trazenja saveta niti raspredanja o tome nasiroko i nadugacko.
 
nisam preciziro...ljubavno seksualnih od porodice i prijatelja...
dobro, znam da ne delite to ni sa kime, al računam da imate nekoga s kim delite probleme, kome se jadate...
ako nemate, onda ništa...



Pa ako cemo iskreno, ne ide mi nikako!
Sve i da hocu sakriti, ljudi koji me dobro poznaju odmah primete da me nesto muci.
Jesam li ja ozbiljna, tu nesto ne stima.
Ono sto se govori to kazem, ostalo ostavim u sebi, al ocu reci, ne mogu sakriti.

Sta ti je Cvetka?
Ma nesto mi upalo u oko!
:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
kako li vi uspevate (misim vi koji imate probleme) da postignete da ne podelite to sa nekim, da olakšate sebi, pitam se...
ja mislio da je normalno misim normalna želja da se izjadaš nekome kad imaš problem, pa makar i takve prirode...
al dobro, izgleda da vas ima...
 
kako li vi uspevate (misim vi koji imate probleme) da postignete da ne podelite to sa nekim, da olakšate sebi, pitam se...
ja mislio da je normalno misim normalna želja da se izjadaš nekome kad imaš problem, pa makar i takve prirode...
al dobro, izgleda da vas ima...


Naravno da je normalno. I potrebno je. Ali kome?
Ko te moze sasvim razumeti?
Ja sam shvatila da su ljudi kojima mogu sve reci - pristrasni.
I samim tim ne mogu moj problem sagledati objektivno, a jos sam ih plus opteretila.
Ne zelim da mi podilaze. To ne volim. Hocu i kritiku. A ljudi koji su ti bliski i koji te vole, to ne cine (jer ne mogu biti objektivni)
 

Back
Top