Bljak

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Sinoc sam otkrila bijele kao jako sitne mjehurice na unutrasnjoj strani usana. Ne pece, ne boli, jednostavno je tu i imam osjecaj da su mi usne malo natekle.
Izgleda kao ona djecija skramica koju imaju u prvim mjesecima zivota.
Ima li iko ideju sta bi to moglo biti i kako to da suzbijem?
 
Suvise si malo podataka iznela da bih ti nesto konkretnije mogao reci, ali ti savetujem da se sto pre obratis lekaru opste prakse koji ce ti propisati odgovarajucu terapiju ili te uputiti kod specijaliste.
 
mammy:
A sta tebe interesuje, kakve jos podatke bi ti trebao?
I sta ti imas sa zdravljem?
Mislim, kako ti meni sad imas "pravo" dati savjet?
Ja ti nisam ni dao savet, ni ti bih to ikada uradio ovako bez potpuno jasnih podaka, a ti ako ti je stvarno stalo do svog zdravlja idi kod lekara, gde ces u svakom slucaju i zavrsiti, nevezano sa odgovorima dobijenim ovde.
 
borisbg:
mammy:
A sta tebe interesuje, kakve jos podatke bi ti trebao?
I sta ti imas sa zdravljem?
Mislim, kako ti meni sad imas "pravo" dati savjet?
Ja ti nisam ni dao savet, ni ti bih to ikada uradio ovako bez potpuno jasnih podaka, a ti ako ti je stvarno stalo do svog zdravlja idi kod lekara, gde ces u svakom slucaju i zavrsiti, nevezano sa odgovorima dobijenim ovde.

Ja bih ipak voljela da mi Dr. (ili neko "strucan" ili sa iskustvom) da odgovor...mozda mi nedostaju neki vitamini pa dzaba gnjavim i sebe i doktora...mislim, mozda je nesto jednostavno i banalno, a ja pravim slona od muve....ako je ipak slon....onda uvjek mogu kod "pravog" doktora.
U predhodnom postu nisam imala namjeru da zvucim grubo (sad vidim da sam tako zvucala) zato se izvinjavam.
 
Uz svu dobru volju tesko da ovde mozete dobiti odgovor, to sto Vi nazivate mehuricima za nas nista ne znaci, pogotovo sto ne znam ni koliko ih je, ni na kom su tacno podrucju, koje su boje, velicine, da li su ispunjeni neki sadrzajem...
Imate problem, javite se lekaru!
 
ako smem da sugerisem: bilo kakve promene na unutrasnjoj strani usana su uzi domen stomatologa - specijaliste bolesti usta; mozda da pokusate na stomatoloskom fakultetu u bg, ako ste blizu. specijalisti ove grane stomatologije imaju (pogotovo oni "matori" i iskusni) i vrlo solidno internisticko znanje, te vas lakse mogu uputiti na daljnje pretrage i druge specijalnosti ako bude potrebno.

mnogo srece.
 
Hvala, ja sam danas ipak zvala svog doktora i zakazao mi je pregled u utorak...do tad ce ovo ili nestati ili poluditi.
a005.gif
 

Back
Top