Đukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
PODGORICA - Predsednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović najavio je da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.

Đukanović je rekao da je o uzajamnim posetama razgovarao sa Dačićem tokom njihovog nedavnog susreta u Bečićima, na samitu biznis lidera regiona.

„Složili smo se da bi bilo jako dobro da, moguće već do kraja godine imamo obe posete, odnosno Dačićevu Crnoj Gori i moju Srbiji. Ono što je izvesno, zbog diplomatske prakse, jeste da je sada red da Dačić prvi poseti Crnu Goru, što će biti u septembru, a uskoro nakon toga, verujem, uslediće i moja poseta Beogradu”, kazao je Đukanović sinoć Televiziji Crne Gore.

Dačić je u nedelju, takođe, najavio da će u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će Đukanović doći u uzvratnu posetu Beogradu.

Srpski premijer je novinarima u Beranama, gde je prisustvovao proslavi osam vekova Manastira Đurđevi stupovi, kazao da Srbija želi da ima najbolje odnose sa Crnom Gorom.

Đukanović nije bio u zvaničnoj poseti Srbiji od 2003. godine.

Ево шта нам направи 12 година владавине злих досманлија! Једна спрчена Црна Гора нам поставља услове, мангупира се и куробеца. Један шверцер господину Дачићу, који је имао све десетке на факултету, каже "дођи ти прво мени на ноге, па ћу ја теби". Мореее!

Али нека нека, ситуација се полако мења и свићу бољи дани. Руски квас, кинеске асуре, бразилска кафа, индијске серије и јужноафричке вувузеле већ су полако завладале Србијом. Биће биће Србско море, на обали Црне Горе.

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/djukanovic-prvo-dacic-u-podgoricu-pa-ja-u-beograd-2/
 
Теби још нису угасили профил? Надам се да ће ускоро.

А што се теме тиче, ко хебе Џукановића. Много ће се насекирамо ако не оствари црногорски сан и не дође у Београд. Није ваљда Дачи толико малоуман па да пропусти да каже на конференцији за штампу да нит' му је стало да му Мило дође нит' да се њему иде у онај камењар.
 
Теби још нису угасили профил? Надам се да ће ускоро.

А што се теме тиче, ко хебе Џукановића. Много ће се насекирамо ако не оствари црногорски сан и не дође у Београд. Није ваљда Дачи толико малоуман па да пропусти да каже на конференцији за штампу да нит' му је стало да му Мило дође нит' да се њему иде у онај камењар.

Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posjeti Srbiji.
Šta je tu loše?
 
Poslednja izmena:
Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posleti Srbiji.
Šta je tu loše?

Kaкве везе са тим што си наводио имају међудржавне (не могу да напишем међународне) посете званичника???'Све ако неће авионски летови владиних авиона и радни ручкови и краћи разговори у пријатној атмосфери да побољшају слободу кретања и запошљавања.

'оће Џукановић да подхебава и зато своју критику упути на подгоричку атресу.
 
Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posleti Srbiji.
Šta je tu loše?
ja ne mogu da vjerujem da ima još onih koji se lože na ovo... mislim na ko je Srbin ko nije, ko će prvi kome da dođe, ko je bio za Mila, ko za Lekića, ko četnik, ko partizan, ko zelenaš ko bjelaš i tako sve do Vlastimirovića :)
 
ja ne mogu da vjerujem da ima još onih koji se lože na ovo... mislim na ko je Srbin ko nije, ko će prvi kome da dođe, ko je bio za Mila, ko za Lekića, ko četnik, ko partizan, ko zelenaš ko bjelaš i tako sve do Vlastimirovića :)

E baš to "ko će prvi kome da dođe" je novinarska izmišljotina i provokacija.

To izgleda, kao da prije nikad nikome niko nije dolazio i eto sad se čeka, ko će popustiti i doći prvi!


Istina je druga, da su posjete bile uglavnom redovne i da je poslednji u posjeti bio predstavnik CG pa je zato sada red došao na predstavnika Srbije.
 
E baš to "ko će prvi kome da dođe" je novinarska izmišljotina i provokacija.

To izgleda, kao da prije nikad nikome niko nije dolazio i eto sad se čeka, ko će popustiti i doći prvi!


Istina je druga, da su posjete bile uglavnom redovne i da je poslednji u posjeti bio predstavnik CG pa je zato sada red došao na predstavnika Srbije.

Hahaha...nije bitno, al- nek Daci prvi dodje? Licimuru.

Zasto Djukanovic ovo nije saopsto prasencetu diplomatskim putem ili privatnim razgovorom telefonom nego direktno u javnost pob'ebava srpskog premijera?

Djukanovic provocira a ti si licimur koji mu drzi stranu a pravis se da je sve cool...
 
Е људи моји стално имам неке примедбе на рачун наше власти а нарочито на водећи ТРОЈАЦ Дачи-Вучи-Тони - али када погледам ШТА ИМАЈУ НА ВЛАСТИ У ЦГ.... одма' ми је лакше... :hahaha:


05. 08. 2013.
Ðukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Predsednik Vlade Crne Gore Milo Ðukanović najavio je večeras da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.
Milo-%C3%84%C2%90ukanovi%C3%84%C2%87.jpg


*******************************ова

:rotf::rotf::rotf: Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка је
у ствари ПРАВА КАРИКАТУРА ДАНАШЊЕГ КАРАДАГА........
 
Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Чек, чек, па зар нисмо имали то о чему пишеш? :think:
 
Е
Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка јеQUOTE]


To je naš čuveni KRIVOŠIJAČ.

Samo jedno 3 mjeseca je imao šiju ravnu, onda kad je pao na skijanju pa imo gips oko vrata.
 
Е
Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка јеQUOTE]


To je naš čuveni KRIVOŠIJAČ.

Samo jedno 3 mjeseca je imao šiju ravnu, onda kad je pao na skijanju pa imo gips oko vrata.
E tebi niko ne valja... Milo krivošijaš, Fićo ne zna da priča, o ovima iz opozicije da ne pričam... :)
 
Е људи моји стално имам неке примедбе на рачун наше власти а нарочито на водећи ТРОЈАЦ Дачи-Вучи-Тони - али када погледам ШТА ИМАЈУ НА ВЛАСТИ У ЦГ.... одма' ми је лакше... :hahaha:


05. 08. 2013.
Ðukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Predsednik Vlade Crne Gore Milo Ðukanović najavio je večeras da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.
Milo-%C3%84%C2%90ukanovi%C3%84%C2%87.jpg


*******************************ова

:rotf::rotf::rotf: Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка је
у ствари ПРАВА КАРИКАТУРА ДАНАШЊЕГ КАРАДАГА........
Ne ne on je pametan farba se kako vetar duva vec 30 godina i nema pametnijeg crnogorca danas.Ako treba sutra sklapa pakt i sa onim i nema problema.
 
Ево шта нам направи 12 година владавине злих досманлија! Једна спрчена Црна Гора нам поставља услове, мангупира се и куробеца. Један шверцер господину Дачићу, који је имао све десетке на факултету, каже "дођи ти прво мени на ноге, па ћу ја теби". Мореее!

Nepošten komentar, kolega...Milo je bio prešjednik vlade Crne Gore u godinama u kojima je Dačić bio tek potparol SPS-a...:per:

I red je da mlađi prvo ide na noge starijem, i neuporedivo iskusnijem kolegi...uzoru, takoreći...:mrgreen:
 
Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posjeti Srbiji.
Šta je tu loše?

:hahaha:
 
Pa konacno da Gospodar Milo dodje, posto do sada nije mogao zbog odnosa sa folirantom i manekenom Tadicom koji ga organski nije podnosio; konacno Srbija ima vlast koja ne mrzi toliko Crnu Goru.


Тадић га органски није подносио???

'еј људи...па онај БоТа можда и није био толико лош...
 
Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posjeti Srbiji.
Šta je tu loše?

Tako je, i da se ukine onaj manijakalni granicni prelaz, ono je nenormalno.
 

Back
Top