Đukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Đukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Đukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

PODGORICA - Predsednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović najavio je da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.

Đukanović je rekao da je o uzajamnim posetama razgovarao sa Dačićem tokom njihovog nedavnog susreta u Bečićima, na samitu biznis lidera regiona.

„Složili smo se da bi bilo jako dobro da, moguće već do kraja godine imamo obe posete, odnosno Dačićevu Crnoj Gori i moju Srbiji. Ono što je izvesno, zbog diplomatske prakse, jeste da je sada red da Dačić prvi poseti Crnu Goru, što će biti u septembru, a uskoro nakon toga, verujem, uslediće i moja poseta Beogradu”, kazao je Đukanović sinoć Televiziji Crne Gore.

Dačić je u nedelju, takođe, najavio da će u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će Đukanović doći u uzvratnu posetu Beogradu.

Srpski premijer je novinarima u Beranama, gde je prisustvovao proslavi osam vekova Manastira Đurđevi stupovi, kazao da Srbija želi da ima najbolje odnose sa Crnom Gorom.

Đukanović nije bio u zvaničnoj poseti Srbiji od 2003. godine.
    Ево шта нам направи 12 година владавине злих досманлија! Једна спрчена Црна Гора нам поставља услове, мангупира се и куробеца. Један шверцер господину Дачићу, који је имао све десетке на факултету, каже "дођи ти прво мени на ноге, па ћу ја теби". Мореее!

Али нека нека, ситуација се полако мења и свићу бољи дани. Руски квас, кинеске асуре, бразилска кафа, индијске серије и јужноафричке вувузеле већ су полако завладале Србијом. Биће биће Србско море, на обали Црне Горе.

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/djukanovic-prvo-dacic-u-podgoricu-pa-ja-u-beograd-2/

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    551

Podrazumevano Re: Đukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Теби још нису угасили профил? Надам се да ће ускоро.

А што се теме тиче, ко хебе Џукановића. Много ће се насекирамо ако не оствари црногорски сан и не дође у Београд. Није ваљда Дачи толико малоуман па да пропусти да каже на конференцији за штампу да нит' му је стало да му Мило дође нит' да се њему иде у онај камењар.

Veoma poznat Moračanin (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Теби још нису угасили профил? Надам се да ће ускоро.

А што се теме тиче, ко хебе Џукановића. Много ће се насекирамо ако не оствари црногорски сан и не дође у Београд. Није ваљда Дачи толико малоуман па да пропусти да каже на конференцији за штампу да нит' му је стало да му Мило дође нит' да се њему иде у онај камењар.
    Oni su predstavnici naroda i tu ne smije biti ništa lično.
    Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
    Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.
    Vlast je prolazna a narod ostaje i treba saradnju a ne podjele.

Ja mislim, da su novinari iskrivili jedan dobar gest Đukanovića kada je rekao:
    Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posjeti Srbiji.
    Šta je tu loše?
    Poslednji put ažurirao/la Moračanin : 06.08.2013. u 11:30

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio Moračanin Pogledaj poruku
    Treba napraviti sve, da se narodu, koji živi u Srbiji i CG omogući čim veća sloboda kretanja, zapošljavanja, itd.
    Iz CG je u Srbiji i obratno ogroman broj porodica koje se ne smiju razbijati sa nekim granicama i drugim barijerama.

Treba napraviti sve, da su odnosi između ta dva naroda na najvišem nivoju bez obzira ko je trenutno na vlasti.

Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posleti Srbiji.
    Šta je tu loše?
    Kaкве везе са тим што си наводио имају међудржавне (не могу да напишем међународне) посете званичника???'Све ако неће авионски летови владиних авиона и радни ручкови и краћи разговори у пријатној атмосфери да побољшају слободу кретања и запошљавања.

'оће Џукановић да подхебава и зато своју критику упути на подгоричку атресу.

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

Sada je red na Dačiću da posjeti CG jer sam ja bio poslednji u posleti Srbiji.
    Šta je tu loše?
    ja ne mogu da vjerujem da ima još onih koji se lože na ovo... mislim na ko je Srbin ko nije, ko će prvi kome da dođe, ko je bio za Mila, ko za Lekića, ko četnik, ko partizan, ko zelenaš ko bjelaš i tako sve do Vlastimirovića
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio svarozic Pogledaj poruku
    ja ne mogu da vjerujem da ima još onih koji se lože na ovo... mislim na ko je Srbin ko nije, ko će prvi kome da dođe, ko je bio za Mila, ko za Lekića, ko četnik, ko partizan, ko zelenaš ko bjelaš i tako sve do Vlastimirovića
    E baš to "ko će prvi kome da dođe" je novinarska izmišljotina i provokacija.

To izgleda, kao da prije nikad nikome niko nije dolazio i eto sad se čeka, ko će popustiti i doći prvi!

Istina je druga, da su posjete bile uglavnom redovne i da je poslednji u posjeti bio predstavnik CG pa je zato sada red došao na predstavnika Srbije.

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    551

E baš to "ko će prvi kome da dođe" je novinarska izmišljotina i provokacija.

To izgleda, kao da prije nikad nikome niko nije dolazio i eto sad se čeka, ko će popustiti i doći prvi!

Istina je druga, da su posjete bile uglavnom redovne i da je poslednji u posjeti bio predstavnik CG pa je zato sada red došao na predstavnika Srbije.
    Hahaha...nije bitno, al- nek Daci prvi dodje? Licimuru.

Zasto Djukanovic ovo nije saopsto prasencetu diplomatskim putem ili privatnim razgovorom telefonom nego direktno u javnost pob'ebava srpskog premijera?

Djukanovic provocira a ti si licimur koji mu drzi stranu a pravis se da je sve cool...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2204

Е људи моји стално имам неке примедбе на рачун наше власти а нарочито на водећи ТРОЈАЦ Дачи-Вучи-Тони - али када погледам ШТА ИМАЈУ НА ВЛАСТИ У ЦГ.... одма' ми је лакше...

05. 08. 2013.
    Ðukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Predsednik Vlade Crne Gore Milo Ðukanović najavio je večeras da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.

*******************************ова

Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка је
    у ствари ПРАВА КАРИКАТУРА ДАНАШЊЕГ КАРАДАГА........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Господар Мило у Београду, као и сви Црногорци...
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    378

Citat Original postavio Protector Pogledaj poruku
    Господар Мило у Београду, као и сви Црногорци...
    pa milo dolazi medju svoje, ovde vise ima crnogoraca nego u podgorici
    ...

Domaćin GIDEON (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Milo je Crnogorac kojeg treba postovati. Dodje jednom u 12 godina i vrati se kuci. Kamo srece da su i ostali takvi.
    Pobegli su ko zecevi, a sada traze da ih Jugoslavija brani
    Флот России будет дежурить у Сирии
    Putin je rekao Sirija nije Libija.

Берекин je trenutno na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Чек, чек, па зар нисмо имали то о чему пишеш?
    "како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

[QUOTE=eremita;25900018]Е
    Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка јеQUOTE]

To je naš čuveni KRIVOŠIJAČ.

Samo jedno 3 mjeseca je imao šiju ravnu, onda kad je pao na skijanju pa imo gips oko vrata.

Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Берекин Pogledaj poruku
    Чек, чек, па зар нисмо имали то о чему пишеш?
    Imali ali sada više nemamo.
    Ništa ne smeta neka zamišljena linija ( granica), da se zna čije je šta ali neka ljudi tuda slobodno prelaze i komuniciraju bez prepreka.
    To je bio i ostao moj stav.

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

[QUOTE=Moračanin;25900756]
    Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Е
    Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка јеQUOTE]

To je naš čuveni KRIVOŠIJAČ.

Samo jedno 3 mjeseca je imao šiju ravnu, onda kad je pao na skijanju pa imo gips oko vrata.
    E tebi niko ne valja... Milo krivošijaš, Fićo ne zna da priča, o ovima iz opozicije da ne pričam...
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Е људи моји стално имам неке примедбе на рачун наше власти а нарочито на водећи ТРОЈАЦ Дачи-Вучи-Тони - али када погледам ШТА ИМАЈУ НА ВЛАСТИ У ЦГ.... одма' ми је лакше...

05. 08. 2013.
    Ðukanović: Prvo Dačić u Podgoricu, pa ja u Beograd

Predsednik Vlade Crne Gore Milo Ðukanović najavio je večeras da će srpski premijer Ivica Dačić u septembru zvanično posetiti Podgoricu, posle čega će, najverovatnije do kraja godine, on doći u uzvratnu posetu Beogradu.

*******************************ова

Погледајте ову умишљену комунистичку џукелу..... па то СВЕТ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО... погледајте његове шаке, његов став тела, главе... његову надменост... упиш живи......ова фотка је
    у ствари ПРАВА КАРИКАТУРА ДАНАШЊЕГ КАРАДАГА........
    Ne ne on je pametan farba se kako vetar duva vec 30 godina i nema pametnijeg crnogorca danas.Ako treba sutra sklapa pakt i sa onim i nema problema.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Naravno , praščiću na koljena pred Gospodarom !
    The Show Must Go On...

Domaćin
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Licno mislim da Djukanovic i ne treba da dolazi u Srbiju dokle ne poboljsa status Srba u C.Gori.I da nemamo mamlaze na vlasti (koje nazalost imamo) takav bi mu uslov bio ispostavljen poodavno.

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    407

Citat Original postavio Срба Србић Pogledaj poruku
    Ево шта нам направи 12 година владавине злих досманлија! Једна спрчена Црна Гора нам поставља услове, мангупира се и куробеца. Један шверцер господину Дачићу, који је имао све десетке на факултету, каже "дођи ти прво мени на ноге, па ћу ја теби". Мореее!
    Nepošten komentar, kolega...Milo je bio prešjednik vlade Crne Gore u godinama u kojima je Dačić bio tek potparol SPS-a...

I red je da mlađi prvo ide na noge starijem, i neuporedivo iskusnijem kolegi...uzoru, takoreći...

Берекин je trenutno na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Imali ali sada više nemamo.
    Ništa ne smeta neka zamišljena linija ( granica), da se zna čije je šta ali neka ljudi tuda slobodno prelaze i komuniciraju bez prepreka.
    To je bio i ostao moj stav.
    И то је било. Рекоше:" све ће бити ко и до сад". Међутим, оп, трт, ...
    "како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1764

Šta je tu loše?
    supreme commander of the universe

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa konacno da Gospodar Milo dodje, posto do sada nije mogao zbog odnosa sa folirantom i manekenom Tadicom koji ga organski nije podnosio; konacno Srbija ima vlast koja ne mrzi toliko Crnu Goru.

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio kami83 Pogledaj poruku
    Pa konacno da Gospodar Milo dodje, posto do sada nije mogao zbog odnosa sa folirantom i manekenom Tadicom koji ga organski nije podnosio; konacno Srbija ima vlast koja ne mrzi toliko Crnu Goru.

Тадић га органски није подносио???

'еј људи...па онај БоТа можда и није био толико лош...

Buduća legenda Nosferatu___ (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1227

Šta je tu loše?
    Tako je, i da se ukine onaj manijakalni granicni prelaz, ono je nenormalno.

Buduća legenda Nosferatu___ (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1227

Inace ziveo Gospodar, ultimativni dominator.

Slične teme

1. Sra prvo zapazite kod momka
    Autor Sammi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 03.05.2010., 02:06
  2. Sta bi teli da vam prvo pokazem
    Autor MARSOVAC u forumu Arhiva
    Odgovora: 620
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 15:11
  3. Sta vas prvo privuce kod devojke
    Autor snow dogy dog u forumu Muškarci
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 31.10.2004., 12:53
  4. Sta ste pozeleli prvo u novoj godini?
    Autor dusan87 u forumu Arhiva
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.01.2004., 00:52
  5. Koga cete prvo poljubiti?
    Autor Mala slatka u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.12.2003., 10:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku