Dvojno državljanstvo za sportiste iz RS: Dačić deli pasoše
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Dvojno državljanstvo za sportiste iz RS: Dačić deli pasoše

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Cool Dvojno državljanstvo za sportiste iz RS: Dačić deli pasoše

Državljanstva su odobrena za prvih deset i sada samo čekamo datum da dođu u Beograd i da im premijer Srbije uruči pasoše – kaže Nenad Borovčanin

SPECIJALNE i paralelne veze između Srbije i Republike Srpske očitavaju se i na sportskim terenima. Kao rezultat saradnje i zajedničkih projekata s obe strane Drine, između ostalog, su i državljanstva Srbije odobrena za desetoro najboljih sportista Srpske.

- Državljanstva su odobrena za prvih deset i sada samo čekamo datum da dođu u Beograd i da im premijer Srbije Ivica Dačić uruči pasoše - rekao je državni sekretar Ministarstva sporta i omladine Srbije Nenad Borovčanin.

Državljanstva su dobili: Denis Marjanović (kik-boks), Darko Savić (kajak-kanu), Biljana Cvijanović (atletika), Velibor Manjić (rukomet), Darija Kitić (streljaštvo), Miljana Antonić (stoni tenis), Maja Stojković (tekvondo), Žana Novaković (skijanje), Aleksandra Samardžić (džudo) i Sandro Poletan (kik-boks, boks).

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:447547-Dvojno-drzavljanstvo-za-sportiste-iz-RS-Dacic-deli-pasose
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Podrazumevano Re: Dvojno državljanstvo za sportiste iz RS: Dačić deli pasoše

Pametna odluka , inače nema nijednog Bosanca u Srbiji pa bi bio red da se i to promeni , da i mi ovde vidimo jednom kako ti ljudi izgledaju .
    The Show Must Go On...

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1347

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pametna odluka , inače nema nijednog Bosanca u Srbiji pa bi bio red da se i to promeni , da i mi ovde vidimo jednom kako ti ljudi izgledaju .
    Ja bi i te sto imate proter'o, zajedno sa crnogorcima i ostalim, oduzeo iste dijaspori i taman da se to izbalansira sa dobrim bosnjacima, siptarima i bracom hrvatima.
    A Mari usque ad Mare

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

najjaci je naslov u e-Novinama

Srbija krade sportiste Bosni i Hercegovini
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6151

sta ces nek uvozimo malo kad ovi nasi nisu ni za k
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

Dokle bre više Srbi da se dijele?!

- - - - - - - - - -

Inače, što se fudbala tiče rukovodstva naših najvećih klubova ubjeđuju igrače da igraju za BiH, CG... ma za koga bilo, samo da igraju za neku reprezentaciju da im skoči cijena kad ih prodaju...
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Pa dobro trenutno je bolje da igraju fudbal za BiH i CG , nego za ove Ramadanijeve cirkuzante ,bar dok ne odu Tole i Siniša ,tj. dok ne ode Siniša i dok Tole ne bude mirisao ljubičice odozgo, pošto ima doživotni mandat ko Broz .
    The Show Must Go On...

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Tole je osvojio EP, sad je dobio na samoohrabrenju i uverenju da je to zasluga njegovog rada

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

ODLICNA VEST!

Narocito mi je drago zbog Zane Novakovic koja je uz Nevenu Ignjatovic nasa najbolja skijasica....

Sad ih imamo dve

Zana Novakovic je inace sa Jahorine

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

buducnost srpskog skijanja

pozdrav za Srpsko Sarajevo i bracu iz Republike Srpske

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3721

Tako treba - podrzavam !

p.s. Ovde je najveci Bosnja Bandi , krivo mu sto ,, krademo ,, sportiste takozvanoj BIH - pseudopravnom provizoruju , tamnici naroda , bolesniku na Bakkanu , laznoj drzavi i crnoj rupi Evrope .....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    56

I tako co to biti jedna drzava
    a svejedno je jedan narod

ivan_andj je trenutno na forumu
    Ораторство није максимум речи уз минимум мисли
    Buduća legenda ivan_andj (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1435

Шта те брига, па и твоји су некад дошли избосне или мркегоре.
    ... Генерале, ако данас не будемо јахали заједно, сутра ћемо висити одвојено!

GolubBabic nije na forumu
    РЕПУБЛИКА СРПСКА НИКАД' НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА!
    Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    ЗЕМЉА ОЦА МОГА ЗЕМЉА БРАЋЕ МОЈЕ Тамо ђе се гусле чују
    Reputaciona moć
    173

Nista novo,bolji sportisti iz RS oduvjek nastupaju za Srbiju,evo samo u fudbalu,masa iz RS je nastupala za reprezentaciju,Savo Milosecic,Krstajic,koroman,Jovanovic danas igra Neven Subotic,Zdravko Kuzmanovic itd pa i selektor je iz Republike Srpske krajine.............. sjecam se da je tamo negde posle rata pola rukometne reprezentacije srbije bilo iz Banjaluke...znaci nista novo
    Banjaluka

https://www.youtube.com/watch?v=tVM-f2PKiYk

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Tako treba - podrzavam !

p.s. Ovde je najveci Bosnja Bandi , krivo mu sto ,, krademo ,, sportiste takozvanoj BIH - pseudopravnom provizoruju , tamnici naroda , bolesniku na Bakkanu , laznoj drzavi i crnoj rupi Evrope .....
    Ja sam iz poštene , domaće familije , nemam nikoga iz susednih stranih država BiH ,CG,HR , a ni iz lažnedržaveKosovo also .
    A ti si onomad u više navrata kmečao što se CG ocepila , što implicira da ti se neki djedo dovikivao sa ovcama po katunu .
    The Show Must Go On...

GolubBabic nije na forumu
    РЕПУБЛИКА СРПСКА НИКАД' НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА!
    Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    ЗЕМЉА ОЦА МОГА ЗЕМЉА БРАЋЕ МОЈЕ Тамо ђе се гусле чују
    Reputaciona moć
    173

ja se slazem da srbi iz drugih srpskih zemalja ne treba da dobiju dozvolu boravka u srbiji,moze drzavljanstvo ali boravak ne,i ne iz motiva koje ima ovaj bundeva jer mrzi srbe narocito srbe zapadno od drine,..... prosto srpski etnicki prostor se prazni ,svi koji su iz RS i federacije treba da se vrate,a oni koji su iz RSK dobiju privremeni boravak dok se ne steknu uslovi i dok okupator ne bude otjeran iz RSK
    Banjaluka

https://www.youtube.com/watch?v=tVM-f2PKiYk

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

Slazem se sa Golubom Babicem.

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

ma proteracemo mi bundy-a i na njegovo mesto dovesti postenog i casnog srpskog rodoljuba i ustavobranitelja iz RS

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3721

Ja sam iz poštene , domaće familije , nemam nikoga iz susednih stranih država BiH ,CG,HR , a ni iz lažnedržaveKosovo also .
    A ti si onomad u više navrata kmečao što se CG ocepila , što implicira da ti se neki djedo dovikivao sa ovcama po katunu .
    Ja sam samoproglaseni geopolitar i znam koliko Srbiji i Rusiji znaci izlaz na toplo more .. zato sam kleo Zapad sto lazira referendum u CG ....

al ispravici JA to , dozivljavo sam u svojoj geopolitickoj karijeri i vece nepravde - I NA KRAJU IZLAZIO KAO POBEDNIK ( Kirgizija , Gruzija , Malorusija , ...Snouden ..... Sirija ... Juzni tok .... )
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Citat Original postavio GolubBabic Pogledaj poruku
    ja se slazem da srbi iz drugih srpskih zemalja ne treba da dobiju dozvolu boravka u srbiji,moze drzavljanstvo ali boravak ne,i ne iz motiva koje ima ovaj bundeva jer mrzi srbe narocito srbe zapadno od drine,..... prosto srpski etnicki prostor se prazni ,svi koji su iz RS i federacije treba da se vrate,a oni koji su iz RSK dobiju privremeni boravak dok se ne steknu uslovi i dok okupator ne bude otjeran iz RSK
    Ne lupaj , moji najbolji prijatelji su poreklom iz BiH i CG , al dobri ljudi .
    A upravo je u tom etničkom prostoru glavni fazon ,mislim navuklo se pola BiH , CG i Hrvatske u Srbiju ,tu ne računam oni koji su bukvalno od smrti i rata pobegli,onda dodju ovde trtljaju kako je rodni kraj najlepši , slušaju Preldžije , Grmečlije i Moma i dodir ,organizuju nostalgična prela ,posela i slične egzotčne manifesticije ,a u isto vreme kukaju i nariču kako ima sve manje Srba u tom istom zavičaju za kojim kmeče al su iz istog zbrisali .
    Mislim pa što onda ne žive ako je već tamo tako sve divno i sjajno kao u pesmi Jandrinog Jata ili Zvukova Zmijanja , ono žubori Korana i ladna Sana , kamena ' ramena , cvetna gora iznad Dragnić podova , zalazak sunca nad Grmečom,mala osta ispod Vrginmosta i slične krasote, a još i taj populacioni demografski momenat da ih je sve manje,a onih Drugih sve više .
    The Show Must Go On...

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    446

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Ja bi i te sto imate proter'o, zajedno sa crnogorcima i ostalim, oduzeo iste dijaspori i taman da se to izbalansira sa dobrim bosnjacima, siptarima i bracom hrvatima.
    Što se tiče Crnogoraca, imaš pravo, ali smatram da je najveći dobitak prethodnih ratova dolazak genetski zdravog stanovništva u Srbiju. Posle balkanskih i WW1 u Srbiji je ostao samo krivi Stojko i gomila nedefinisanog crnpurastog stanovništva.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ODLICNA VEST!

Narocito mi je drago zbog Zane Novakovic koja je uz Nevenu Ignjatovic nasa najbolja skijasica....

Sad ih imamo dve

Zana Novakovic je inace sa Jahorine
    Novakovića ima na Romaniji... ona je rođena u Sarajevu, a živi na Palama...

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Što se tiče Crnogoraca, imaš pravo, ali smatram da je najveći dobitak prethodnih ratova dolazak genetski zdravog stanovništva u Srbiju. Posle balkanskih i WW1 u Srbiji je ostao samo krivi Stojko i gomila nedefinisanog crnpurastog stanovništva.
    ne bih se složio sa ovim... i šta znači genetski zdravo stanovništvo... šta su stanovnici Šumadije, genetski nezdravi?!
    Poslednji put ažurirao/la svarozic : 06.08.2013. u 10:48
    Džaba kupaći na rese

Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    991

Ne lupaj , moji najbolji prijatelji su poreklom iz BiH i CG , al dobri ljudi .
    A upravo je u tom etničkom prostoru glavni fazon ,mislim navuklo se pola BiH , CG i Hrvatske u Srbiju ,tu ne računam oni koji su bukvalno od smrti i rata pobegli,onda dodju ovde trtljaju kako je rodni kraj najlepši , slušaju Preldžije , Grmečlije i Moma i dodir ,organizuju nostalgična prela ,posela i slične egzotčne manifesticije ,a u isto vreme kukaju i nariču kako ima sve manje Srba u tom istom zavičaju za kojim kmeče al su iz istog zbrisali .
    Mislim pa što onda ne žive ako je već tamo tako sve divno i sjajno kao u pesmi Jandrinog Jata ili Zvukova Zmijanja , ono žubori Korana i ladna Sana , kamena ' ramena , cvetna gora iznad Dragnić podova , zalazak sunca nad Grmečom,mala osta ispod Vrginmosta i slične krasote, a još i taj populacioni demografski momenat da ih je sve manje,a onih Drugih sve više .
    u sunce ti poljubim k'o da te Dragan Torbica pravio!
    Džaba kupaći na rese

Elita
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    61
    Reputaciona moć
    5459

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku

Zaboravio si i Srbe demokrate, komuniste, LDP-ovce i ostale koji nisu po volji "dobrim i pravim" Srbima nacionalistima. Posebito sve iz miješanih brakova. Pa one pridošle za vrijeme zadnjeg rata koje koriste samo po potrebi kad treba opljunuti po Hrvatima. Šešelja, Mladića i ostale samo po potrebi svojatati pa onda ih se po potrebi odricati i poveći spisak umnih i sposobnih ljudi. Kao zadnjeg aktuelnog K-danta Žandarmerije MUP-a Srbije. Taj se usudio završiti SŠ SUP-a u Sarajevu kao i diplomirati na Pravnom fakultetu u istom gradu. Veličati pa pljuvati naizmjenično. Naravno i one koji su došli u kolonizacijama 1918 i 1945 pa nadalje... E tužna Srbijo...
    Fortiter in re, suaviter in modo

"Odvažno u činu, blago u načinu"

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jedino treba zenama dati drzavljanstvo. A onaj ko se lozi da muski Bosanci bilo sta rade po Srbiji, pa taj bre nije normalan.

Slične teme

1. Dvojno državljanstvo ?
    Autor milegr u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 29.04.2010., 22:34
  2. Uskoro dvojno državljanstvo Hrvatske i Crne Gore
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 19.09.2008., 10:20
  3. Crnogorcima u Srbiji dati dvojno državljanstvo
    Autor old-mne u forumu Politika
    Odgovora: 173