ПОД ХИТНО УКИДАЊЕ ЛАТИНИЦЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Улоговао сам се под ћириличним ницком
Осетио сам милину по целом телу.

Николићу сиви тићу
Процветасмо са тобом на челу.

Значи, план иде овако. Прво пристанемо на све услове злих западних аждаја, и онда редуковане територије крећемо у обнову. Као славни Милош Обреновић, који нам свима може послужити као узор. И он је кренуо од београдског пашалука. Али зато кад славна напредњачка армада освоји апсолутну већину, укидамо сатанску латиницу, егзит фестивал легло наркомана, а за даље видећемо. Нека буде тако. Амин.
 
Prema Pravopisu Matice srpske, ćirilica i latinica predstavljaju standardna pisma srpskog jezika.

Молим ве госпођо, госпођице, шта сте већ, да се не мешате у дискусији. Као неко ко није Православне вере и не верујете у Свето Предање, нема права да се мешате у дискусију нас изабраних.
 
Молим ве госпођо, госпођице, шта сте већ, да се не мешате у дискусији. Као неко ко није Православне вере и не верујете у Свето Предање, нема права да се мешате у дискусију нас изабраних.

Cime li samo hranite ovakve likove po Srbiji ? :hahaha: :rotf:
 
Ukini ti Gucu, a ne Exit. :lol:

Гуча прави више пара, а морално је чеднија и чистија, иако се и људи тамо опусте, можда више него на егзиту. Али се зато слуша Србска труба уместо сатанских ритмова. Нервира ме рок музика и треба је забранити, осим у случају певања патриотских песама, или песама посвећених Председнику и господину Вучићу.
 
Значи, план иде овако. Прво пристанемо на све услове злих западних аждаја, и онда редуковане територије крећемо у обнову. Као славни Милош Обреновић, који нам свима може послужити као узор. И он је кренуо од београдског пашалука. Али зато кад славна напредњачка армада освоји апсолутну већину, укидамо сатанску латиницу, егзит фестивал легло наркомана, а за даље видећемо. Нека буде тако. Амин.


Не блесави се и не каљај и не вређај СРБЕ и СРбСТВО.......:rtfm: и то још овако рано ујутро......
 
Гуча прави више пара, а морално је чеднија и чистија, иако се и људи тамо опусте, можда више него на егзиту. Али се зато слуша Србска труба уместо сатанских ритмова. Нервира ме рок музика и треба је забранити, осим у случају певања патриотских песама, или песама посвећених Председнику и господину Вучићу.

Idi bre begaj, ja mislio ti ozbiljan, a citas latinicu ko da ti je maternja. :hahaha1:
 
Значи, план иде овако. Прво пристанемо на све услове злих западних аждаја, и онда редуковане територије крећемо у обнову. Као славни Милош Обреновић, који нам свима може послужити као узор. И он је кренуо од београдског пашалука. Али зато кад славна напредњачка армада освоји апсолутну већину, укидамо сатанску латиницу, егзит фестивал легло наркомана, а за даље видећемо. Нека буде тако. Амин.

Јеси ли ти јутрос побегао из Топонице или тек треба тамо да те сместе?
 
Молим ве госпођо, госпођице, шта сте већ, да се не мешате у дискусији. Као неко ко није Православне вере и не верујете у Свето Предање, нема права да се мешате у дискусију нас изабраних.

To kada otvoris svoj privatni forum ( za vas ''izabrane'' ) tamo mozes da odredjujes ko ce da pise, ali ne ovde.
 
Не блесави се и не каљај и не вређај СРБЕ и СРбСТВО.......:rtfm: и то још овако рано ујутро......

Ја живим за Србе и Србство, како те није срамота да тако нешто кажеш. Превише се дружиш са усташама и балијама на форуму па су почели да нас хушкају међусобно, оће браћа са браћом да се закрве, Србин на Србина да удари. Да нападнемо на нашег легално изабраног Председника, да изазовемо поново грађански рат. Е тај филм неће гледати. Неће моћи ове ноћи. Сви Србљи широм васељене стоје сложно уз свог председника и Вицепремијера.

- - - - - - - - - -

Србин има 4 слова права, само слога Србина спасава, што стоји и у мом потпису. Због тога браћо треба да будемо сложни, да поштујемо председника Николића који је уједно и Божји миропомазаник јер је изабран народном вољом, а народна воља је и Божија воља.
 
Ја сам за ћирилицу но са друге стране ŽŠĐČĆ су српска творевина и они иду уз Latinicu и аутори тих слова су срби и Латиница се ŽŠĐČĆ не може гурати у Ћирилицу...

једино стручна позиција је договор где се користи латиница а где ћирилица, рецимо: ћирилица у реалном животу свугде, а латиницу тамо где не може на дигиталнoм свету...

пошто србија има два писма данас би требало да смисле Виндос на српском цео систем, но јбг мрзи их, нормално да ће неки људи правити масовно неке ствари за своје потребе ако га је он смислео тај неко...
 
Латиница ми некако буде очи, некако је иритантна. Требало би нас пар истомишљеника са форума да се организујемо и идемо да ломимо латиничне натписе. Тиме би учинили велику ползу светоликом Отачаству.
 
Ја живим за Србе и Србство, како те није срамота да тако нешто кажеш. Превише се дружиш са усташама и балијама на форуму па су почели да нас хушкају међусобно, оће браћа са браћом да се закрве, Србин на Србина да удари. Да нападнемо на нашег легално изабраног Председника, да изазовемо поново грађански рат. Е тај филм неће гледати. Неће моћи ове ноћи. Сви Србљи широм васељене стоје сложно уз свог председника и Вицепремијера.

- - - - - - - - - -

Србин има 4 слова права, само слога Србина спасава, што стоји и у мом потпису. Због тога браћо треба да будемо сложни, да поштујемо председника Николића који је уједно и Божји миропомазаник јер је изабран народном вољом, а народна воља је и Божија воља.

Фолиранту. Отворио си лажни профил и сад 'оћеш да нас подебаваш овде.

Сад ћу да те тужим властима крстарице да те угасе. И тему да ти избришу.
 
Значи, план иде овако. Прво пристанемо на све услове злих западних аждаја, и онда редуковане територије крећемо у обнову. Као славни Милош Обреновић, који нам свима може послужити као узор. И он је кренуо од београдског пашалука. Али зато кад славна напредњачка армада освоји апсолутну већину, укидамо сатанску латиницу, егзит фестивал легло наркомана, а за даље видећемо. Нека буде тако. Амин.

Ukoliko se ne varam a mislim da sam upravu, latinica se kod Srba koristila i u srednjem veku. Takođe se i tada pisalo srPski a ne srBski. što znači da su naši nepismeni oci bili pismeniji od tebe.
 
Гуча прави више пара, а морално је чеднија и чистија, иако се и људи тамо опусте, можда више него на егзиту. Али се зато слуша Србска труба уместо сатанских ритмова. Нервира ме рок музика и треба је забранити, осим у случају певања патриотских песама, или песама посвећених Председнику и господину Вучићу.

Čednija.Jes Srbi pravi čistunci,a pevaljke im sve sa dekolteima ili bacaju sise.Isto tako i njihove partnerice..
 
Čednija.Jes Srbi pravi čistunci,a pevaljke im sve sa dekolteima ili bacaju sise.Isto tako i njihove partnerice..

Али све то уз звуке Србске трубе, уместо наркоманске техно музике. Наша вера нам не брани да имамо сексуалне односе пре брака, а и у току брака није забрањено гледање у деколтеа. Православни хришћанин, и уопште сваки Хришћанин, ако се нађе у просторији са деколтеима треба да се понаша сасвим опуштено, као да се ништа неубичајено не дешава.
 
Латиница ми некако буде очи, некако је иритантна. Требало би нас пар истомишљеника са форума да се организујемо и идемо да ломимо латиничне натписе. Тиме би учинили велику ползу светоликом Отачаству.

'си чуо да је ПУШЕЊЕ штетно по здравље... па немој нам пушити овако рано - иди умиј се.........:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top