Tata a sta si ti radio u ratovima 90 tih?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako vas dete pita ovako nesto ,sta da mu odgovorimo.? ~Vidis sine nije jednostavno da ti odgovorim,mi smo bili mobilisani i onda smo isli tamo~gde tamo~tamo daleko ali pusti to ,uci skolu,jesi li uradio domaci? Sta da im kazemo?

Nismo bili mobilsani, sami smo se prijavili.
Ponosni smo na to.
 
ti si bio mobilisan i radio si vise protiv nas. pa je ovo sada stanje posledica. jednostavno



i sutra bi bio deveta rupa da zatreba




Ko je radio protiv vas?

- - - - - - - - - -

Мој муж је имао 31 када је отишао. Срећна сам што није био кукавица и дезертер.




I tako treba da bude
 
Ako vas dete pita ovako nesto ,sta da mu odgovorimo.? ~Vidis sine nije jednostavno da ti odgovorim,mi smo bili mobilisani i onda smo isli tamo~gde tamo~tamo daleko ali pusti to ,uci skolu,jesi li uradio domaci? Sta da im kazemo?

pa reci im da su vas zavadili neke budale koje su dezertirale pa se poslije vratile da vas tlače ''u miru'' i tebe a i njegovu generaciju (a isto tako i protivnicku) ... al da si morao otici jer ipak je doslo do rata, ti si morao da branis svoju zemlju pa i njega, sina ti ... i da si uradio sto i svaki COVJEK
i obavezno mu reci da su u ratu ljudi bili bolji i slozniji nego danas ...
 
Ako vas dete pita ovako nesto ,sta da mu odgovorimo.? ~Vidis sine nije jednostavno da ti odgovorim,mi smo bili mobilisani i onda smo isli tamo~gde tamo~tamo daleko ali pusti to ,uci skolu,jesi li uradio domaci? Sta da im kazemo?

Значи то ти је ћале причао ....

Па добро ....

А јел ти рекао одакле му 5 телевизора, 3 веш машине, брусилице, бушилице, апарати за варење ???

:roll::roll::roll:
 
pa reci im da su vas zavadili neke budale koje su dezertirale pa se poslije vratile da vas tlače ''u miru'' i tebe a i njegovu generaciju (a isto tako i protivnicku) ... al da si morao otici jer ipak je doslo do rata, ti si morao da branis svoju zemlju pa i njega, sina ti ... i da si uradio sto i svaki COVJEK
i obavezno mu reci da su u ratu ljudi bili bolji i slozniji nego danas ...

Он је у то време вукао шерпицу по песку,
нико му није рекао да пачећа гомна
нису дудињке ....

:lol::lol::lol:
 
Ako vas dete pita ovako nesto ,sta da mu odgovorimo.? ~Vidis sine nije jednostavno da ti odgovorim,mi smo bili mobilisani i onda smo isli tamo~gde tamo~tamo daleko ali pusti to ,uci skolu,jesi li uradio domaci? Sta da im kazemo?

Neka kažu istinu: radili su belu tehniku, oni sposobniji automobile, a oni najsposobniji oružje. Jednostavno.
 
Kad su me mobilisali,secam se majka htela da svisne od muke a pokojni otac je bio toliko ponosan na mene i sebe . A ja, secam se tog glupog osecaja da li sam magarac ili naivcina koga su opet preveslali. .Uopste mi se nije islo u Hrvatsku,bio sam mlad imao sam devojke sta cu tamo u neku vukojebinu,kakve to ima veze sa mnom. Ali ipak odoh,mislim vise zbog drugih .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top