Сабор трубача-Гуча 2013

Milan_ns

Ističe se
Poruka
2.342
Пар питања за људе одатле (молим колеге модераторе да се не љуте, претрага није дала резултате).
Одлазим тамо ове године са девојком и силом прилика, буџет је нагло смањен, али не одустајемо.
Има ли тамо негде ван Гуче камп простор, шумски пут, штагод, где бих паркирао ауто и где бисмо заспали?

Шта сам сазнао? (инфо чисто не бих ли се провукао код модуса):

1) Смештај у Гучи ове године (како ми рекоше у туристичкој организацији је од 30-40€ по особи, по ноћењу, што је много за нас у новонасталој ситуацији).
2) Улазак возилом на фестивал се наплаћује 1.000 динара по возилу, важи за све дане и није ограничен број улазака/излазака возилом.
3) Имам осећај да ће Гуча да ме одере као Муса јарца! :mrgreen:

Сваки савет/помоћ је добродошла.
Ако неко има кућу вишка, коју би уступио за викенд за 0 динара (евентуално флашу домаће лозе од 21 град), рад сам да примим на поклон... :mrgreen:
 
Pošto radim u Guču mogu da odem samo subotom ( nedeljom, kako sam čula nema gotovo ništa, svi polako odlaze).

Prošle godine mi se život smučio i gužva i hladnoća.

Ove godine sam otišla preko dana, nauživala se, prošetala, i otišla pred onu oluju.

Savet za sledeću godinu, u Guči ne možeš da prođeš jeftino, pogotovo na smeštaju bilo da je soba ili kamp. Samo vazduh što se ne naplaćuje.
 

Back
Top