Ukinuta pretplata za RTS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:ok:

:worth:

Da li se to konacno nesto pokrenulo? :think:
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .
To uzimanje para se nece zvati pretplata , ali mu se na isto fata . Obican populizam !
 
Poslednja izmena:
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .
To uzimanje para se nece zvati pretplata , ali mu se na isto fata . Obican populizam !

WoW!

A ja mislio da ce se TV kanali finansirati iz reklama i propagande, kao i svuda u svetu!?
 
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .

Nije to nikakvo zamazivanje ociju, vec je tako i bilo do uvodjenja pretplate, to sto ti volis neke druge politicare pa ti ovo ni ide uz dlaku i ne svidja ti se to je druga stvar.
Pa narvno placas porez a oni od poreza daju to za RTS, a do sad si placao porez i pretplatu za RTS, jel ti vidis neku razliku u tome, ne placas dve stvari vec jednu koja se sugde u svetu placa i koja se zove porez, i drugu koju ne placas, da te podsetim uveli su je one demokrate znas secas se dosli su na vlast od 2000-te.
Rekoh ja ima da crknu sad neki Kostinjicavini, Djilasovi, Cedini.... a Vucica jeb mozete samo da ga mrzite, ako vam se i dalje placa tih 500 kinti i ne svidja vam se ovo, super evo ja cu vam dati moj tekuci racun neka svako od vas kojima ovo ne odgovara uplacuje na moj racun, ajd da vidim koliko ste ozbiljni, tj. znacemo onda koliko vas samo lupeta i piskara zato sto mrze nekoga iz samo njima znanih razloga, jel moze????
 
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .
To uzimanje para se nece zvati pretplata , ali mu se na isto fata . Obican populizam !

Bas tako, nije shija nego vrat.

Glupavi su samo oni koji se raduju sto na racunu od struje nece vise videti tih 500 dinara koje duguju.
Videce ih u porezu za stan ili u kubiku potrosene vode.
 
A sta mislis zasto mu je trebalo skoro godinu dana?
Pa kolacija pukla, raspadaju se po svim savovima, morali su barem jednu stvar da ispune...

A svidja mi se tvoje razmisljanje, ma ne to je trebalo prvo da uradi, hebes plate, hebes penzije i ostale probleme to je bio najveci problem u drzavi, joj kazem ako ti ne odgovara dacu ti moj tekuci uplati mi tih 500 kinti i ti i ja zadovoljni, ja sam ozbiljan, pa da vidim ko ovde stvarno misli da je lose sto je ukinuto a ko samo pise zato sto ne voli SNS i Vucica.
Evo objavicu koliko njih mi je uplatilo i za njih se onda moze reci da stvarno misle da je lose sto je ukinuto, a da naravno moraju to svakog meseca uplacivati, kao za RTS, samo neka stave za svrhu: pomoc prijatelju i ja cu im biti dozivotni prijatelj.
 
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .
To uzimanje para se nece zvati pretplata , ali mu se na isto fata . Obican populizam !
Trebalo bi da bude razlike.jos ako dodju ovi belosvetski strucnjaci u vladu..
pa postave ekonimiju i finansije na zdrave noge..:mrgreen: ima da im ogranice trosenje
i traze da za svaku kintu polazu racune...:mrgreen:
 
A svidja mi se tvoje razmisljanje, ma ne to je trebalo prvo da uradi, hebes plate, hebes penzije i ostale probleme to je bio najveci problem u drzavi, joj kazem ako ti ne odgovara dacu ti moj tekuci uplati mi tih 500 kinti i ti i ja zadovoljni, ja sam ozbiljan, pa da vidim ko ovde stvarno misli da je lose sto je ukinuto a ko samo pise zato sto ne voli SNS i Vucica.
Evo objavicu koliko njih mi je uplatilo i za njih se onda moze reci da stvarno misle da je lose sto je ukinuto, a da naravno moraju to svakog meseca uplacivati, kao za RTS, samo neka stave za svrhu: pomoc prijatelju i ja cu im biti dozivotni prijatelj.

Koje plate derane? Koje penzije, koje osigarnje.. lupetas za medalju. Broj nezaposlenih se svaki mesec povecava....
 
Nije to nikakav napredak , nego zamazivanje ociju . Do sada su pretplatu placali vlasnici tv , a od sada
ce se financirati iz budzeta , to znaci da ce pretplatu placati svi gradjani koji na ovaj ili onaj nacin
pune budzet .Bilo bi interesantnije znati koliko rts ima zaposlenih i koliki su im troskovi .
To uzimanje para se nece zvati pretplata , ali mu se na isto fata . Obican populizam !

Valjda vlasnici brojila. Za tv niko nije ni pitao.
 
Kako ne umem da saberem dva i dva, evo ja sam lepo sabrao da na mom racunu za 10 minuta trebalo da bude uplaceno 2500 din od vas koji ne podrzavate ovo ALI nazalost niko nije uplatio nista jer ste vi vojnici koji samo jasu tastaturu i misle kako je najbolje smao pljuvati, o mentalnom sklopu VAS i vama slicnih ne vredi ni pisati, da duso znam da te istina boli sta da se radi, pamet u glavu, razmisljaj devojko glavom i onim sto imas u glavi a ne ko vecina zena....
 
500 dindzi manje, a poskupljenja za 4-clanu porodicu reda 5.000 din... pa ko voli nek' izvoli..

P.S.

Evro su uspeli da obezvrede i to cine svaki dan..

To mi je najbolje. Komunalije otisle 15% i vise a ukidaju tv predplatu koja ce se finansirati iz budzeta. Sada za jedno 2 nedelje kada podignu cenu za nosenje smeca za jedno 15%....

- - - - - - - - - -

Kako ne umem da saberem dva i dva, evo ja sam lepo sabrao da na mom racunu za 10 minuta trebalo da bude uplaceno 2500 din od vas koji ne podrzavate ovo ALI nazalost niko nije uplatio nista jer ste vi vojnici koji samo jasu tastaturu i misle kako je najbolje smao pljuvati, o mentalnom sklopu VAS i vama slicnih ne vredi ni pisati, da duso znam da te istina boli sta da se radi, pamet u glavu, razmisljaj devojko glavom i onim sto imas u glavi a ne ko vecina zena....

Plati ti meni stanarinu, struju, grejanje i ostala sranja, Za onaj iznos koji je povecan od kada je SNS na vlasti i platicu ja tebi 500din. Moze?
 
Koje plate derane? Koje penzije, koje osigarnje.. lupetas za medalju. Broj nezaposlenih se svaki mesec povecava....

E "derane moj" pa trebalo je prvo nastaviti isplatu plata i penzija jer su ovi sve pokrali ne secas se nije bitno ja se secam imali smo plate i penzije za dva meseca i posle cao, nije meni cudno sto se ne secas ali mi je cudno sto lupetas o necemu kad ne znas?
Derane, kad je SNS dosao na vlast nezaposlenost je bila 27% sada je 24% zvanici podatak imas na sajtu zavoda za zaposljvanje, a ti opet lupas, znam lakse je lupiti, a sta kad ti neko kaze da nije tacno ovo sto pises kao sto sam ti ja sad kazao idi pa se sam uveri.
Mojne da lupas molim te, a svoju frustraciju prema Vucicu zadrzi za svoj mozak.
 
Kako ne umem da saberem dva i dva, evo ja sam lepo sabrao da na mom racunu za 10 minuta trebalo da bude uplaceno 2500 din od vas koji ne podrzavate ovo ALI nazalost niko nije uplatio nista jer ste vi vojnici koji samo jasu tastaturu i misle kako je najbolje smao pljuvati, o mentalnom sklopu VAS i vama slicnih ne vredi ni pisati, da duso znam da te istina boli sta da se radi, pamet u glavu, razmisljaj devojko glavom i onim sto imas u glavi a ne ko vecina zena....

Ti si bre gloop ko qrtz.
I nemoj vise da mi se obracas.
 
To mi je najbolje. Komunalije otisle 15% i vise a ukidaju tv predplatu koja ce se finansirati iz budzeta. Sada za jedno 2 nedelje kada podignu cenu za nosenje smeca za jedno 15%....

- - - - - - - - - -



Plati ti meni stanarinu, struju, grejanje i ostala sranja, Za onaj iznos koji je povecan od kada je SNS na vlasti i platicu ja tebi 500din. Moze?

Sto ja imam tebi da platim, pa ne kazem ja da je dobro sto su povecali, sta ces mora se, vec vi kazete da je lose sto su ukinuli, ne pratis fabulu gde si ti procitao da sam ja napisao da je dobro povecanje, ja sam samo rekao da onima kojima se ne svidja ova odluka svoj novac mogu da uplate meni i tako svoju savest ostave na mestu.
 
Ti si bre gloop ko qrtz.
I nemoj vise da mi se obracas.

E kad mi ti kazes, super, znam nemas nikave argumente i onda vredjas, i to je zensko, a tu rec izgleda bas volis cim je spominjes, pa dobro tvoj izbor.
Samo ja tebe nisam vredjao kao ti mene a opet sam te pobedio u igri reci, i pokazala si da si dno, jeb tuzno je to sto si zensko a tako nekulturna, sta ces.... valjda ste vi svi takvi sto navijate za.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top