Nea Peramos (kod Kavale)
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Nea Peramos (kod Kavale)

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Nea Peramos (kod Kavale)

Da li je neko boravio u ovom mestu? Interesuju me utisci, pohvale, a naročito loše stvari u vezi sa Nea Peramosom.

Ima li neko predlog za iznajmljivanje prosečnih studija u tom gradiću?

Hvala unapred

Početnik
    Učlanjen
    07.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nea Peramos (kod Kavale)

Za zOrann-a,
    Mozda kasnim sa odgovorom, ali nisam bila na ovom forumu dugo. Ja sam u Nea Peramosu letovala 2006-e godine preko jedne agencije koja je samo te godine radila Peramos. Letovanjem sam bila izuzetno zadovoljna, mesto je malo, simpaticno, plaza je sljunkovita, ali bez guzve, udaljenost od Kavale je 13 km ( imate redovnu autobusku liniju ). Na oko 5 -6 km od Peramosa nalazi se predivna pescana plaza na koju nas je gazda vozio i sacekivao kad god smo hteli da idemo. Bila sam smestena u vili Balias ( tek sagradjena), u samom centru, preko puta plaze, vlasnici si George & Dimitris Roumeliotis. Cena aranzmana je bila izuzetno niska - promotivna ( gazdarica nam je svakoga dana spremala dorucak ), sobe su OK, ciste, klima uredjaj ukljucen u cenu, komarnici ugradjeni, terasa velika sa pogledom na more. Posebna prica su mestani koji su izuzetno ljubazni i gostoprimljivi. Probajte da "izguglate" ovaj smestaj, samo nista ne mogu da vam kazem za cenu kada se individualno radi rezervacija....Drago mi je ako sam bar malo pomogla....

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Veco, hvala puno!

Ja sam pre nedelju dana kontaktirao vlasnika vile Balias i on nam je ponudio studio za 50€, što je, po mom mišljenju, malo više nego što bih očekivao u septembru.

U međuvremenu smo dobili i neke ponude na sličnoj lokaciji za 35€ (pa čak i manje). Zato smo odlučili da idemo tamo pa da na licu mesta pronađemo smeštaj koji nam odgovara

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam jednu molbu: Veco, možeš li da okačiš neke fotke Nea Peramosa i okoline? Bilo šta što je tebi bilo zanimljivo.

Takođe, neki predlog za izlete u okolini (max. 50km) tog mesta?

Hvala unapred

Početnik
    Učlanjen
    07.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Naravno da je cena previsoka za septembar, narocito sto Paramos nije neko razvijeno turisticko mesto...Moja preporuka je da ipak, posto necete raditi rezervaciju preko neta, kad stignete u Paramos svratite do vile Balias i na licu mesta vidite koju ce vam cenu ponuditi ( obzirom da se radi o septembru mesecu mislim da ce biti slobodnih soba, a kako pretpostavljam da se radi o dvokrevnom studiu, ja ne bih pristala na cenu vecu od 35 E po danu ). U slucaju da vam cena ne odgovara, naravno da cete potraziti drugi smestaj. U restoranu pored Baliasa, gde je klopa izuzetna, radi (la) je nasa zena, Ljilja, koja zivi u Paramosu vise od 20 godina, pa ako je jos uvek tamo ( a verujem da jeste ), potrazite je, pomoci ce vam sigurno, jer kad je cula da su Srbi ( 2006-e godine ) stigli u Paramos, zakucala nam je na vrata istoga dana i rekla da joj se obratimo za sve sto nam zatreba....
    Srecno !

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na predlozima, puno mi znače

Početnik
    Učlanjen
    07.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nazalost 2006-e godine nisam imala digitalni fotoaparat, tako da nisam u mogucnosti da postavim fotografije ( imam ih u svom albumu, ali nisam u mogucnosti da skeniram i sve ostalo... ). Sto se tice obilaska okoline, vec sam napomenula da sam putovala preko agencije - busom, a bez auta nema nista od obilazaka. Dva puta sam isla do Kavale koju treba obavezno posetiti, na vec pomenutu plazu van Paramosa, kao i u nocni izlazak u neku ogromnu arenu (nije diskoteka ), sa zivom muzikom, gde nas je vozio gazda Dimitris.
    Ako vam je bitno, u prizemlju Baliasa je veliki kafic koji je ( tada ) zakupio drugi vlasnik - Grk, koji iznajmljuje lezaljke i suncobrane preko puta vile i cije je koriscenje za sve goste Baliasa bilo besplatno, cak i bez obaveze konzumiranja pica.
    Jos da napomenem da, ako ste avanturisti, Peramos mozda i nije neka privlacna destinacija, ali ako vam je potreban pravi odmor, bez velike guzve, "lencarenje", kraca setnja, sedenje i vecernje kafenisanje pored mora, ova destinacija ce ispuniti vasa ocekivanja.

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Još jednom samo mogu da dodam: HVALA!

Kad se vratimo, okačiću ja neke fotke, pa ako nekoga bude zanimalo, moći će da nađe i slike ovde

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovo je jedna od redje postavljenih tema koja nema slika ... prema tome
    ocekujemo slikice i izvestaj ... prijatan odmor

Početnik z0rann (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da ne bih svuda kačio iste slike, informacije i jedan video, sve sam ih zajedno okačio ovde:
    http://svasta-nesto-blog.blogspot.com/2013/09/letovanje-2013.html

Evo ovde samo jedne fotke:

Ako neko ima pitanje, tu sam

Slične teme

1. Nea Flogita
    Autor Bansek u forumu Grčka
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 12.02.2016., 21:08
  2. Nea Roda
    Autor sunlights u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.04.2013., 15:25