91 godište-da ili ne? :)

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
681
Elem..ganja me jedna mala 91 godište, koja je baš baš razvijena i nosi one uske majičice do pupka koje samo što ne puknu na njoj.. :oops: .a plus je visoka i gradjena kao :roll: ....da li biste odoleli iskušenju..? :)
 
sada bih odoleo iskushenju. jest' da sam slab na mladjane, al ako me neko ubedi da ja mogu da imam neshto zajednichko sa devojchurkom od 13-14god..... :roll: a osim toga, velika je to odgovornost... mislim, ako si joj prvi tip, uticacjesh na njenu emotivnost kao niko dosad, a ako si s njom samo zato shto ne mozhesh da joj odolish, onda se bolje mani tog posla ;-)
 
Kakvom iskusenju....da setam sa njom uvece do devet sati ili da se sexam sa njojzi?Sexo je naravno ne bih,,,,,,a za setanje to vetj neznam..iako te klinke gledam ih ovako..bash fino izgledaju.....tacnije izgledaju starije.....ma no sanse....
 
srebro:
Elem..ganja me jedna mala 91 godište, koja je baš baš razvijena i nosi one uske majičice do pupka koje samo što ne puknu na njoj.. :oops: .a plus je visoka i gradjena kao :roll: ....da li biste odoleli iskušenju..? :)

aaaaa muchenik opet neka uchenica a?
ma to je ok, pa julija je imala 14...romeova cura
 
Brateee... 14 godina, sto je malo malo je! Ti si za nju mator konj. Mislim, znam kakva sve mogu da budu deca danas i ne sumanjam da je ta mala i spremna na sex i da joj nece biti problem da se kuci vraca ujutro umesto u 21h itd. itd.
Ali realno malo je brate mnogo, to ce da izvoljeva, zapitkuje, pametuje, davi, tupi, kmeci, cichi... ma idi bre... ako oce da ****** na noc, take it and forget it!
 
Ne budi lud! Opali je sta ima veze, ne teras je ako neces ti neko ce drugi, ko je miislio o tebi nekad!? Nemoj se zentati...

Volim i ja zrelije zenske, ali njoj sad sise stoje kao nikad!


Samo da ne zna gde zivis, ili bar koristi kondom da ne moze da te tuzi, i pazi da vas neko ne vidi, ipak...
 
Ja bih da autoru teme skrenem pažnju na to da se deca, najpre devojčice, često zanose starijim "momcima" da bi pričale drugaricama kako ih je juče pogledao... :roll:
Takođe će od tebe u glavi napraviti malog Boga, a od sexa može da bude nešto samo ako se ti poneseš kao najgora svinja, a ako je ona beskrajno - pa, glupa.
Ona i ne razmišlja o tebi, njoj je stalo do nekog idealnog tipa koji će od nje da napravi "super ribu", taman pred upis u srednju školu, pa da se zna ko je glavna faca. A što je najgore, još će da ubedi sebe kako je ludo zaljubljena, pa će u svom spomenaru da deset hiljada puta ispiše tvoje ime...
E, da, urezaće vaše inicijale na kori drveta ispred škole, pa će ih uokviriti srcem...
I ima da poludi kad shvati da ti to nisi ni primetio kad si je juče dovezao na dopunsku iz srpskog.
Joj, pa onda karte i šoljice od kafe...
A tek mama i tata :shock:
Sunce ti, kako će da pobegne u pola jedanaest, kad su joj rekli da završi domaći i da ode na spavanje???
Ma, pobećiće, samo je problem što do 12 mora biti kući, ili će da prenoći u buvari... Novi zakoni...
Uh, i kako svetu da objasni DA JE OSTALA TRUDNA U 15-oj???
Pitanje je - da li je tebe briga za sve ovo?
Prema pričama verovatno je da si ti psihički upravo na njenom nivou, ali ja apelujem na tebe, kao na jedno, ipak odraslo, ljudsko biće da se tako i ponašaš.
Naravno da ćeš svima biti ljigav ako te samo vide sa njom.
A ona će porasti i smejaće se sama sebi.
Da je ona tvoje godište, a ti opet toliko stariji, to bi bilo normalno.
Ali to je dete, možda tako ne izgleda, ipak tako razmišlja. Veruj mi.
 

Back
Top