kako da povratim ljubav zene koju neizmerno volim

G

gost0907

Gost
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.
 
Neizmerno volis zenu,neizmerno volis decu a delimicno tvojom krivicom nastade frka.Sta si to uradio nepromisljeni covece?
Ljubav nije tesko "vratiti",ona obicno opstaje i kad smo izigrani,ali poverenje...hm.Budi mnogo uporan pa ako je u pitanju samo povredjena zenska sujeta,proci ce je.Ako je poverenje zaista izgubljeno,onda vise nista ne mozes da ucinis...
 
Trazi od nje pomoc. Zamoli je da ti pomogne da pronadjes nacin na koji da joj ponovo pridjes. I komunicirajte! Mislim da su sve greske u braku posledica nekomunikacije. Objasni joj da ti ne mozes da joj citas misli, da ona recima mora da izrazi svoje zelje. A ti je slusaj, ali pazljivo. A onda ti pricaj.
Cudno je kako mnogi parovi u mojoj blizini imaju onaj glupi izgovor: "Pa ne mogu da mu/joj kazem", a onda lepo mogu uvece da legnu zajedno u krevet i "probaju da rese problem".
 
gost0907:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.

Jedino sto mogu "pametno" da ti kazem na ovu temu jeste sledece:

ne mogu da ti kazem sta treba da kazes ili da uradis ali NAJGORE STO MOZES DA URADIS JE TO DA NISTA NE URADIS ILI NE KAZES!! budi aktivan, pokazi da si zainteresovan za ispravljanje brljotine, pa ma kakva da je! naravno, bez ljigavih fora. otvoreno iskreno i ODLUCNO!
 
Po meni, potrebno je dugo vremena da se stekne poverenje, i mislim da ga se moze imati u nekoga tek nakon dugo vremena. Treba ga graditi na taj nacin sto ces se postepeno otvarati toj osobi. Iako je to pomalo rizicno, meni taj sistem najbolje sljaka. Pocesto te neko sje*e, ali to se u vecini slucajeva desi vrlo brzo, tako da te taj neko nije ni sjebao za nesto bitno, posto mu/joj nisi ni dozvolio da te bolje upozna. Iako u proseku cesce naje*es nego ne, ipak smatram da su osobe koje zasluze poverenje vredne rizika. Bez poverenja nema ni ljubavi ni prijateljstva, a zivot lisen tih stvari je siromasan zivot. Naravno, desi se i da te neko sje*e nakon dugo vremena, ali to je vec druga prica u koju sada ne bih ulaziLA jer je gore navedena tema jasno
Hladno je hladno je sve
hladno putuje uz mene.
Poznajem vidim i cinim
neznam sta sve je tu.

Dolazi i ceka me
nalazi i treba te.
Koje sta ko sam ja
moje je da se zna.

Budem i pitam
slusam i nosim.
Nema bez ljubavi
nema ili nestaje.

Trazim zrak proslosti
zelim znak buducnosti.
Poznajem sve u okolini
dajem sebe u daljini.

Ali nisi moja...

Kad bih tebe imao, imao bih sve.
Kad bih s tobom bio
bio bih sa svim
zeljama tim, zeljama starim...

Ali nisi moja jos nisi
dali ces biti, sreca moja
od davno jesi...

Sada cekam, tebe trebam
odgovor taj
da prijateljstvu bude kraj.

Mislim na dobro, ali i na lose.
Sve si to ti
samo razlika, dali moja si.

Bez ljubavi te..

Ne zelim te vise
ali jos me boli.
Gde su sve kise
da me rashlade.

Vreme tece
rekom mladosti.
Bez ljubavi te
ostavlja sve.

Tuga, moja pratnja
bez i jednog sna
sve dobro zna
da se mucim ja
ali do kada...

ako se tako osecas onda se bori da je7ga osvojis i povratis ponovo u tvoj zivot
 
Baby Kate:
Panter:
Baby Kate:
Neizmerno volis zenu,neizmerno volis decu a delimicno tvojom krivicom nastade frka.Sta si to uradio nepromisljeni covece?

Kupio je jogurt umesto pavlake!!
Sta mislis, majke ti?! :shock:
Moje pitanje je imalo formu prekora:sta uradi crni sine! a ne formu pitanja :a sta si to uradio?

Izvinjavam se, najiskrenije, najdublje i sve naj... :)

Pozdrav !
 
gost0907:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.
Bila bi presretna kada bi neko do kog mi je bilo veoma stalo malo razmisljao kao ti i vratio mi se...mislim da si ok tip ipak...neces da se inatis vec si i sam sebi priznao da ti je stalo...da je vise takvih...
 
Cesto covek ne zna kako da osvoji i pridobije ljubav neciju.Opet,ti imas problem kako da povratis njenu ljubav.Ti treba da znas da sve ima,kao i zivot,svoj vek trajanja.Da ostanete zajedno,zbog dece,da ides na tu varijantu,mucno je,i za decu i za vas dvoje.Ako si je obezbedio,kao i decu,povuci se na neko vreme,mozda to ucini nesto.U svakom slucaju,zelim ti srecu.
 
ariela:
gost0907:
U frci sam sa zenom donekle svojom krivicom i zelim zarko da povratim poverenje i ljubav a ona kaze da je sigurna da nece moci da je povrati. Mislim da uvek ima nacina, jer imamo i dvoje dece koje neizmerno volim ali sam ja toliko konfuzan da posle takve besede sa njene strane ne znam kako da se postavim. Mozda bi par misljenja sa vase strane pomoglo. Mozda bi mi bilo lakse, a mozda i ne, u svakom slucaju HVALA.
Bila bi presretna kada bi neko do kog mi je bilo veoma stalo malo razmisljao kao ti i vratio mi se...mislim da si ok tip ipak...neces da se inatis vec si i sam sebi priznao da ti je stalo...da je vise takvih...
]
stalo mi je. I mislim da u svakome ima zrnce promisljanja kako se za nesto vredi boriti. Deca kucni ljubimac, prijatelji i samo malo prijateljstva tolerancije i otvorenosti Vidim da si otvorena ali te muchi nesto kao i mene. Ajde otvori se . Nema neresivih stvari pa se i ja nadam da cu resiti moj problem.
 
Zivka:
Trazi od nje pomoc. Zamoli je da ti pomogne da pronadjes nacin na koji da joj ponovo pridjes. I komunicirajte! Mislim da su sve greske u braku posledica nekomunikacije. Objasni joj da ti ne mozes da joj citas misli, da ona recima mora da izrazi svoje zelje. A ti je slusaj, ali pazljivo. A onda ti pricaj.
Cudno je kako mnogi parovi u mojoj blizini imaju onaj glupi izgovor: "Pa ne mogu da mu/joj kazem", a onda lepo mogu uvece da legnu zajedno u krevet i "probaju da rese problem".
pa, ti super razmisljas! Bas mi priaja zrelost kad procitam!Lepo!
 

Back
Top