Is Anything Real?

Па невероватно.
Малопре прелазим неки речник појмова из неког предмета, и наравно не постоји ниједна књига друштвене науке која у неком антерфилеу неће имати епистемологију. И размишљам како је управо оно за шта се имају докази најпроблематичније. Јер је то посредовање. Доказивање је посредовање. Само непосредан увид/спознаја априори, а не нека апостериори верификација, може носити титулу доказа.
 
Па невероватно.
Малопре прелазим неки речник појмова из неког предмета, и наравно не постоји ниједна књига друштвене науке која у неком антерфилеу неће имати епистемологију. И размишљам како је управо оно за шта се имају докази најпроблематичније. Јер је то посредовање. Доказивање је посредовање. Само непосредан увид/спознаја априори, а не нека апостериори верификација, може носити титулу доказа.



de si ovo pročitala?
 
de si ovo pročitala?

Ово као кад ме мој рођак који студира машинство пита "где си то прочитала?"Нисам прочитала нигде, ја сам прошла кроз факултет, схвати, мени такви изрази нису, нити смеју бити непознаница. Учим тотално леви предмет за испит. Него, кад наиђох на епистемологију, поразмислих о овоме.
 
Poslednja izmena:
Ово као кад ме мој рођак који студира машинство пита "где си то прочитала?"Нисам прочитала нигде, ја сам прошла кроз факултет, схвати, мени такви изрази нису, нити смеју бити непознаница. Учим тотално леви предмет за испит. Него, кад наиђох на епистемологију, поразмисилих о овоме.



ti studiraš fakultet političkih nauka, ono nema veze s tvojom strukom, to pod jedan. pod dva, ti ne poseduješ potrebne predispozicije da bi došla do onakvog zaključka makar on bio i pogrešan niti šablon tvog razmišljanja uopšte dozvoljava taj stepen teorije i mašte. da smo pričali o sastojcima hed en šoulders šampona i njihovom uticaju na farbanu kosu pa ajde da ti poverujem da imaš neka svoja razmišljanja na tu temu, ovako... lepo te pitam de si proćitala. ako hoćeš kaži, ako nećeš nemoj.
 
На твоју необавештену жалост, сваки друштвени факултет има гомилу општих предмета попут разних социологија, филозофија, етика, естетика, итд. Жао ми је, научило се са годинама. Па мајмун би, а камоли ја :(
 
nije stvar u komplikovanosti nego u usmerenju. kapiraš? ono je pamflet kakve filozofske struje, znaš, kao politička stranjka (da ti približim)

Па није, јбте.
Ево сад сам прочитала сестри шта сам написала, она разуме. Он разуме и шта је субјекат. Очигледно је у коме је проблем.
 
Не могу да пишем књигу, данас у ери мултимедија. Културни циклус у домену књиге је предугачак, поготову у Србији. Није издаваштво више уметност, но бизнис.
 
Видиш, зоро како немаш духа, душе и памети. Ово је Кјаер, препознајем њен дух, суштину, животну силу, њено "ја" иза овог ника и аватара. :)))))))))))))))))))))))))
Сто ме громова спалило ако није тако. И живот сам спремна да дам.

- - - - - - - - - -

И живот сам спремна да дам.

заправо једва чекам да погрешим и да ме неко рокне
 
Знам да је Титанија, мрмуне.
Ево:
tumblr_mbj8t03mDj1qfdwsio1_500_large.gif


- - - - - - - - - -

Увек сам знала да она има потенцијал да разуме овакве ствари, та врста људи, тих малобројних одабраних, се једноставно препознаје.
 
gomno po nama..braon boje,smrdi..gomno po sebi...ne znamo sta je ali zato sigurno znamo niti da smrdi niti da ima braon boju.....i ustvari mi ne znmao da li gomno zaista smrdi ima tu boju i takav oblik.....ali..ako se okrenemo i ne gledamo u gomno ono je tada smrdljivo samo sebe ne i za tebe......:hahaha:
seratorska filozofija......:roll:
 

Back
Top