Problemi sa ateizmom !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Utah

Elita
Banovan
Poruka
19.509
Ateizam i ateističko učenje prestavlja učenje novijeg doba. Ateisti smatraju da Bog ne postoji; da je svemir nastao sasvim slučajno. Iako nikada nisu objasnili kako to da iz ničega nastane nešto i dalje tvrde da su sviet i svemir samo posledica nasumičnih događaja (akcija i reakcija). Iako za ovakve tvrdnje nemaju niti jednog dokaza, odbijaju prihvatiti Istinu da ovaj svjet i svemir oko njega imaju svoga Stvoritelja. Jer sklad koji vidimo; samo je jedan od tih dokaza. Film upravo govori o tome.
 
Nemas ti pojma!

Shvati da ateisti bez dokaza ne veruju!

Gde ti je dokaz da bog postoji kao sto je predstavljen u religijama!?

Gde su ti dokazi koji opravdavaju mormonovu knjigu?!

Vidis, razlika je. ATEISTI ne veruju jer namaju dokaza a vi verujete a nemate dokaza. Ko je tu onda lud?!
 
Nemas ti pojma!

Shvati da ateisti bez dokaza ne veruju!

Gde ti je dokaz da bog postoji kao sto je predstavljen u religijama!?

Gde su ti dokazi koji opravdavaju mormonovu knjigu?!

Vidis, razlika je. ATEISTI ne veruju jer namaju dokaza a vi verujete a nemate dokaza. Ko je tu onda lud?!

Nemas ti pojma jer film nisi ni pogledao.
Inace ti ni ne znas sta je ateizam, ateista ne veruje u postojanje Boga ,jer zna da osnovu ''dokaza',da Bog ne postoji, a tvoja prica ateista ne veruje u Boga jer ''namaju'' dokaze HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

- - - - - - - - - -

Iznesi dokaze koji potvrdjuju da su zapisi iz mormonove knjige tacni. Tek onda imas pravo da pricas o cinjenicama!

Nemoj da spamujes temu, tema je problemi ateizma. Pogledaj prvo film, e tek onda imas pravo da pricas.
 
Nemas ti pojma jer film nisi ni pogledao.
Inace ti ni ne znas sta je ateizam, ateista ne veruje u postojanje Boga ,jer zna da osnovu ''dokaza',da Bog ne postoji, a tvoja prica ateista ne veruje u Boga jer ''namaju'' dokaze HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Upravo to. Kad bi ateisti imali dokaz da bog postoji oni bi se odrekli ateizma, odgovorno tvrdim!
 
Постоје бројни докази о постојању Бога, као нпр. погледаш око себе и имаш шта да видиш. Укључиш мало мозак и схватиш да има Бога. Онда како објаснити чуда која се догађају, натприродне појаве, духове, ђаволе и слично.

Ако атеисти не верују без доказа зашто верују ''науци'' када говори о Великом Праску? Ово није доказано, на томе се ради, може да испадне да га није ни било (а и није ја сам скептик). Зашто онда верујете да је све настало од Великог Праска ако за све тражите доказе?

Као што ви сматрате да Црква вара и заглупљује људе о Богу да би узела људима паре и владала, што тако не сматрате да некакви научници све варају и заглупљују како би исто тако владали људима? Разлике нема. Јеси ли ти видео како од мајмуна настаје човек? Ниси баш као што ни ја нисам видео Бога лично. Тако да, по твојој логици, обојица смо глупаци.
 
Ateisti objasnjavaju kako je nastao zivot, pocetak je kosmicka prasina, od koje se kasnije stvara zivot. Na pitanje da se objasni ide ili vredjanje ili da je to banalizacija pitanje, o tome i film govori.
 
ko su ljudi iz filma ?

Posto ima titl na srpskom, valjada onda mozes da ukapiras.

- - - - - - - - - -

sta je tu spam. covek te lepo pitao, ti po obicaju nisi dala direktan niti jasan odgovor.

zar to nije spam ?

Covek je dosao da spamuje na temu, film nije pogledao , a prica o necemu. Moj odogovor je da prestane sa spamom i da prvo pogeda film
 
Ovaj vas crkveni ne postoji garantovano . Dovoljno je procitati vase vjerske knjige i vidjeti da je to
uglavnom skup nebuloza koje pas sa maslom ne bi pojeo . U istocnim religijama vec ima puno
vise pameti !

Da li si pogleda film o cemu se radi ? Prvo pogledaj film, i onda komentarisi.
To je isto kao da nisi procitao knjigu, a pricas o njoj.
 
VERA U STVORITELJA!

Hajde da se slozimo da je postojala neka sila koja je pokrenula desavanja u svemiru . Hajde da tu iskru
nazovemo BOG , Ali zar nije suludo toj iskri davati ljudske atribute ? Te bog je sujetan , osvetoljubiv itd .
Nauka je dokazala da je svemir ogroman i da je nasa planeta jedno beznacajno nebesko tijelo u jednoj
beznacajnoj galaksiji . Samo takvih galaksija ( i vecih ) ima milijarde .Suludo je vjerovati da bi se taj BOG
bavio problemima ljudske vrste , a jos je ludje vjerovati da mu je jedna religija draza nego neke druge .
I sad ce taj BOG koji je stvorio nebrojene galaksije da se bavi time da li ja ili ti vjerujemo u njega ?
Tebe ce nagraditi , a mene kazniti ? To su za mene bolesna vjerovanja !
 
Hajde da se slozimo da je postojala neka sila koja je pokrenula desavanja u svemiru . Hajde da tu iskru
nazovemo BOG , Ali zar nije suludo toj iskri davati ljudske atribute ? Te bog je sujetan , osvetoljubiv itd .
Nauka je dokazala da je svemir ogroman i da je nasa planeta jedno beznacajno nebesko tijelo u jednoj
beznacajnoj galaksiji . Samo takvih galaksija ( i vecih ) ima milijarde .Suludo je vjerovati da bi se taj BOG
bavio problemima ljudske vrste , a jos je ludje vjerovati da mu je jedna religija draza nego neke druge .
I sad ce taj BOG koji je stvorio nebrojene galaksije da se bavi time da li ja ili ti vjerujemo u njega ?
Tebe ce nagraditi , a mene kazniti ? To su za mene bolesna vjerovanja !

Za temu prvo treba da se pogleda film. Ako zelis pogledaj film, a posle mozemo da komentarisemo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top