da li vas frustrira internet

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
tj. vreme koje provodite na njemu i način i uopšte korišćenje interneta (izuzimam posao i praktične stvari)
smatrate li forum, soc mreže, igrice prijatnim načinom provodjenja vremena ili nužnim zlo
da li vi koristite internet (komunikacija, olakšavanje nekih stvari) ili on koristi vas (sati pasivnog nemotivisanog vremena)
:confused:
 
Poslednja izmena:
tj. vreme koje provodite na njemu i način i uopšte korišćenje interneta (izuzimam posao i praktične stvari)
smatrate li forum, soc mreže, igrice prijatnim načinom provodjenja vremena i nužnim zlo
da li vi koristite internet (komunikacija, olakšavanje nekih stvari) ili on koristi vas (sati pasivnog nemotivisanog vremena)
:confused:

Ja sam nazovi gazdarCa po tom pitanju a ne Internet. Znači, kao i kada imaš ljubimca, zna se ko je vođa čopora. :mrgreen: Internet služi meni, a ne ja njemu. Dobar je sluga ali meni gospodar nije. :lol:

Forum volim, zato sam još uvek i tu, iako ređe, nego na samom početku svog pisanija tu.

Nisam na nijednoj društvenoj mreži, nemam taj problem.

Igrice ne igram. Ni one na računaru, ni one u realnom životu. Šta ćete, to ostavljam drugima..varošarije zvane igrarije. Nije to za mene.

Dođem. Napišem. Odem.

:bye:
 
Meni vise odgovara nego izlasci u kafice .Tamo mi se vrte ljudi koji mi bas i ne odgovaraju , a i muziku ne mogu da biram .
Ovdje sve sam podesavam po svojoj volji . Na forumu sam puno manje nego ranije . Prosto dosadi stalno odgovarati na iste
teme .Igram i igrice , ali ne one ratnicke . To je za klince . Igram bilijar i tenis . Bilijar je vrlo realan , gotovo kao u stvarnosti
i tu treba biti majstor . Bolji sam od prosjecnog igraca , ali sa najboljima ne mogu izaci na kraj ! :)
 
Socijalne mreze i vlogeri koji bi da budu "poznati" da.
Jednostavno, kada vidim sta se mota ljudima po glavi, kako razmisljaju i koliko zele da skrenu paznju na sebe sa slikama, lajkovima i sl. deluju mi nekako....povrsno.

Na forumu ima gluposti, ali ovde smo da diskutujemo razmenimo misljenja, neka nam se mozda ne svidjaju, neki nam se ucesnici ne svidjaju, a i forum zna da bude negostoljubiv i leglo trolova, ali ipak se dele misljenja, stavovi, a ne slike i statusi, i ko je sa kim u vezi i sl gluposti.
 
Mene frustrira miš..koji klikće i kada spavam...sporost, moja neinformisanost, što sam polomila modem....što kada sam sve to kao sredila, osim miša kojeg moram da kupim, ne mogu da se registrujem na Krstarici ali za stalno, već mi se stalno gubi korisničko ime i znam šifru ali je ne prihvati Krsta uvek....kako li je onim koji imaju kolonove..i rade mi smajlići ponovo.....;)
 
Poslednja izmena:
Nervira mevec duze vreme youtube embeded klipovi na stranicama... zakoci mi se pretrazivac, deset puta sam reinstalirao flash.. i nista ne pomaze..?

Nerviram se, gubim mnogo bespotrebnog vremena... zaboravim poslove koje sam krenuo da uradim.. umesto planiranog na jednom sajtu.. zavrsim na nekom desetom, a vreme prolazi.
Najcesce ako prvo procitam neke dnevne vesti.. kao namerno da ih neko pravi da kao okidac spinuju energetski frustraciju, ka nekim ne tako bitnim sajtovima?! psiholske operacije se izvode.. razni sajtovi imaju logoe simbole, sve je smisljen simbolizam u masonskoj geometriji. neko upravlja i manipulise podsvescu ljudi internetom.

Imam desetine naloga od foruma, mejlova, itd kao da tako nastaje vise persona koje se zasebno razvijaju, poremecaj identiteta, jedna licnost ne zna za drugu...

Sad pokusavam da se setim o cemu se radi film Videodrom ... ponekad mi se prividja da mi se neko obraca sa neta i porucuje nesto, mozda zeli da ubijem nekog, ali za sad osecam cesto potrebu da nabijem glavu u monitor i izadjem na drugu stranu. internet je novo zivo meso. halucinacije su ceste,
monitor lcd - slicno lsd-u.

 
Mene nervira los Photoshop, kada se ljudi vrate sa mora pa ne pocrne kako treba, pa se nasminkaju Photoshopom, pa budu izgoreli kao da su izasli iz mikrotalasne, a onaj krug 1mm oko ociju im stoji 10 slojeva belji.
Taj Facebook i ta sujeta, cccccc.
 
tj. vreme koje provodite na njemu i način i uopšte korišćenje interneta (izuzimam posao i praktične stvari)
smatrate li forum, soc mreže, igrice prijatnim načinom provodjenja vremena ili nužnim zlo
da li vi koristite internet (komunikacija, olakšavanje nekih stvari) ili on koristi vas (sati pasivnog nemotivisanog vremena)
:confused:

internet me frustrira samo iz dva razloga - kad je spor i zato sto nudi toliko mnogo stvari, a ja ne stizem ni milioniti deo onoga sto bih htela
 
a zasto me nerviraju moroni.. zato sto kad god se registrujem na neki forum i pocnem da delim svoje velike mudrosti uvek pocne neka svadja, uvek neki moron mora pocne da se pravi pametan, i onda ja, jelte, sto je samo normalno za jednog muskarca, popizdim i oteram ga u tri pic ke materine. i sad, vidite, umesto lepo da pobrisu sve uvredljive postove i da se na taj nacin zaboravi na sve lose oni mi se popnu na ku rac i eventualno me dovedu do toga da me banuju.

i banovali me sa tri cetiri foruma do sad, i ip i nalog, znaci luuuuuuuuuudilo. MENE banuju a nekog morona koji ne ume dve recenice da sastavi njega ne diraju. ma daj.
 
tj. vreme koje provodite na njemu i način i uopšte korišćenje interneta (izuzimam posao i praktične stvari)
smatrate li forum, soc mreže, igrice prijatnim načinom provodjenja vremena ili nužnim zlo
da li vi koristite internet (komunikacija, olakšavanje nekih stvari) ili on koristi vas (sati pasivnog nemotivisanog vremena)
:confused:

ne frustrira me

koristim ga koliko zelim

i koristan mi je
 

Back
Top