Sta se desi kada izgubis jedinu ljubav ?

Anak1n:
Besoin_de_Toi:
Da li si u stanju da ponovo zavolis i budes sercean ili se sve svodi na sex ?
Sad cu ja da ti kazem iz prve ruke.....jednostavno boli te uvo za sve nista ne moze vise da te veze....kad ti dosadi jednostavno kazes cao i kraj price....u neku ruku nije to toliko ni lose....
evo i ja cu to da ti kazem iz prve ruke...samo...posle nekog vremena i to ti dosadi,uzelis se ljubavi.
 
Ljubav, ako je prava, onda je i jedina. Medjutim, kada prodje neko vreme, ljubavi bude opet. I sto sam stariji, svaka sledeca je sve lepsa i vrednija, vise me ispuni, i naravno, bude mi teze kada se zavrsi, ali iskustvo mi kaze da im nema kraja pod uslovom da se ne zatvoris i postanes nedostupan novoj ljubavi. Tada vise nema novih...
 
majcheki:
hehe, e stvarno...

Pa gledaj ovako, po nekom mom iskustvu (koje do duše nije veliko pa samim tim ne mora da bude ni tačno) meni je trebalo onoliko vremena koliko sam bila sa dečkom - bez njega da bi se sabrala.
U, jbt, ni to nije naj varijanta! Tacno je da posle ljubavi obicno treba neko vreme da bi se ponovo osetio zar, ali sabirati se toliko.... Pa meni znaci sada treba dve godine?!!? :?: :?
 

Back
Top