Priplodni bik ili pravi patriota ... resenje problema?

PENDREK za otadzbinu ? DA ili NE

  • Musko sam - dao bi pendrek da sluzi otadzbini.

  • Musko sam - moje pendrek je samo njen pendrek.

  • Zensko sam - naravno, sve za pendrek i otadzbinu.

  • Zensko sam - ne, moj pendrek je samo moj pendrek.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
Verovatno je svaki muškarac maštao o tome da ga na stotine žena moli da spava sa njima, ali Britanac po imenu Derek je to i iskusio - korišćen je kao priplodni pastuv!

Doktorka Helena Vrajt je spazila Dereka, nepopravljivog švalera i odlučila da ga iskoristi za humanu svrhu - ponudila mu je da ima seks sa ženama čiji su muževi ostali bez genitalija ili libida tokom Drugog svetskog rata kako bi one uspele da postanu majke.

313479_seks-thekickasslife.com_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/333990/Muskarac-koriscen-kao-priplodni-bik

Da li medju Srbima ima neki domaci "Derek Patriota Pendrek" i da li bi devojke isto tako bile zainteresovane za ovakvu patriotsku uslugu sebi, narodu i drzavi ? :mrgreen:
 
Verovatno je svaki muškarac maštao o tome da ga na stotine žena moli da spava sa njima, ali Britanac po imenu Derek je to i iskusio - korišćen je kao priplodni pastuv!

Doktorka Helena Vrajt je spazila Dereka, nepopravljivog švalera i odlučila da ga iskoristi za humanu svrhu - ponudila mu je da ima seks sa ženama čiji su muževi ostali bez genitalija ili libida tokom Drugog svetskog rata kako bi one uspele da postanu majke.

313479_seks-thekickasslife.com_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/333990/Muskarac-koriscen-kao-priplodni-bik

Da li medju Srbima ima neki domaci "Derek Patriota Pendrek" i da li bi devojke isto tako bile zainteresovane za ovakvu patriotsku uslugu sebi, narodu i drzavi ? :mrgreen:

Imas neki problem???????????

- - - - - - - - - -

Verovatno je svaki muškarac maštao o tome da ga na stotine žena moli da spava sa njima, ali Britanac po imenu Derek je to i iskusio - korišćen je kao priplodni pastuv!

Doktorka Helena Vrajt je spazila Dereka, nepopravljivog švalera i odlučila da ga iskoristi za humanu svrhu - ponudila mu je da ima seks sa ženama čiji su muževi ostali bez genitalija ili libida tokom Drugog svetskog rata kako bi one uspele da postanu majke.

313479_seks-thekickasslife.com_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/333990/Muskarac-koriscen-kao-priplodni-bik

Da li medju Srbima ima neki domaci "Derek Patriota Pendrek" i da li bi devojke isto tako bile zainteresovane za ovakvu patriotsku uslugu sebi, narodu i drzavi ? :mrgreen:

Imas neki problem???????????
 
Consiglieri, borbu protiv bijele kuge smatram suvisnom, i onako je ova planeta prenaseljena, za svega 12 godina, globalna populacija se povecala za milijardu ljudskih dusa, 1999. je to bilo 6, a 2011. 7 milijardi.

Odgovor na to bi vjerovatno bio da tebe samo Srbi zanimaju, pa da, njih je sve manje, ali kod njih je problem sto svako ko moze, bjezi iz ovih banana drzava na brdovitom Balkanu.
 
Ne fali nasim zenama musko vec ispravan mozak,vecini.

A ni muskarci nisu daleko.

- - - - - - - - - -

Consiglieri, borbu protiv bijele kuge smatram suvisnom, i onako je ova planeta prenaseljena, za svega 12 godina, globalna populacija se povecala za milijardu ljudskih dusa, 1999. je to bilo 6, a 2011. 7 milijardi.

Odgovor na to bi vjerovatno bio da tebe samo Srbi zanimaju, pa da, njih je sve manje, ali kod njih je problem sto svako ko moze, bjezi iz ovih banana drzava na brdovitom Balkanu.

Da ali mi toj teoriji ne predstavljamo nikakvu opasnost posto mi tu decu pravili da ginu a i bogami da ginu i drugi.
 
Pa nije doktorka izabrala nekog invalida, vidis da je i ona birala nekog lafcinu, znaci zamislis da se radi bas o nekoj tipcini :) bi li onda bila zainteresovana ili ni pod kojim uslovima. :)

Не би пошто он њима прави децу, а ја не би дете са било ким, да је само секс у питању,можда ако би ми се свидео, али јадно је то.
 
Consiglieri, borbu protiv bijele kuge smatram suvisnom, i onako je ova planeta prenaseljena, za svega 12 godina, globalna populacija se povecala za milijardu ljudskih dusa, 1999. je to bilo 6, a 2011. 7 milijardi.

Odgovor na to bi vjerovatno bio da tebe samo Srbi zanimaju, pa da, njih je sve manje, ali kod njih je problem sto svako ko moze, bjezi iz ovih banana drzava na brdovitom Balkanu.

Jok, zanimaju me Kinezi i Indusi sto se zegaju i ima ih 3 milijarde. :roll:

Nije to problem samo Srba, vec Evropljana, valjda je logicno da pricam o onima koji imaju negativan natalitet.
 
u srbiji problem nataliteta nije u tome da ne moze da se ima dece nego nema finansijskih sredtsava da se deca izdrzavaju

Zato u Indiji i Africi ima. :D

Zar nisi primetio da bas sve ekonomski napredne zemlje imaju problema sa natalitetom, dok se najveca fukara koti nekontrolisano. :)

- - - - - - - - - -

***** po kucama, Consi uvek i svuda.

:lol:
 
Zato u Indiji i Africi ima. :D

Zar nisi primetio da bas sve ekonomski napredne zemlje imaju problema sa natalitetom, dok se najveca fukara koti nekontrolisano. :)
:

mi nismo indija ni afrika
ljudi su ovde navikli na neke stvari koje su tamo komfor
ne zeli prosechan srbistanac da odgaja decu ko cigane
tako da problem nije nemogucnost da se zene napumpaju nego nemanje dovoljno kasha kod vecine populacije
 
mi nismo indija ni afrika
ljudi su ovde navikli na neke stvari koje su tamo komfor
ne zeli prosechan srbistanac da odgaja decu ko cigane
tako da problem nije nemogucnost da se zene napumpaju nego nemanje dovoljno kasha kod vecine populacije

Ne mora da ih odgaja k'o cigane, nek se saban odrekne cigara i rakije i eto za deteta, a i bik ce kasnije da otegne papke.
 
Ne mora da ih odgaja k'o cigane, nek se saban odrekne cigara i rakije i eto za deteta, a i bik ce kasnije da otegne papke.

pa eto budi ti taj derik, odrekni se te pljuge I brlje, dodju u srbiju pa javi koliko ti ostane od prosechne srpske plate nakon shto namirish bar petoro dece

- - - - - - - - - -

pa i nije ti neka paralela...u nekim africkim zemljama se bolje zivi nego u srbiji...

kojoj?
somaliji ili nigeriji?
 
pa eto budi ti taj derik, odrekni se te pljuge I brlje, dodju u srbiju pa javi koliko ti ostane od prosechne srpske plate nakon shto namirish bar petoro dece

- - - - - - - - - -



kojoj?
somaliji ili nigeriji?

Eh pa sad, nisi citao clanak, nije on izdrzav'o 500 dece, on je samo bio priplodni bik i tu se njegov pos'o zavrsav'o.
To je sto se tice teme, a sto se tice neke normale, pa nije problem sto Srbi nemaju 5 dece, vec ni jedno.

Ne moram ja da se odricem nicega, cigare ne pusim, ali sam to naveo jer sam primetio da tamo svi puse, pa kontam em kosta em nije zdravo.
 
pa recimo u severnj africi...

nego, zivis li ti u srbiji? imas li pojma kako prosecna srpska porodica zivotari i prezivljava? :think:

Severna afrika nije drzava a ne znam sto meni postavljas ovo driugo pitanje to oko prezivljavanja bolje konsiju

- - - - - - - - - -

Eh pa sad, nisi citao clanak, nije on izdrzav'o 500 dece, on je samo bio priplodni bik i tu se njegov pos'o zavrsav'o.
To je sto se tice teme, a sto se tice neke normale, pa nije problem sto Srbi nemaju 5 dece, vec ni jedno.

Ne moram ja da se odricem nicega, cigare ne pusim, ali sam to naveo jer sam primetio da tamo svi puse, pa kontam em kosta em nije zdravo.

pa ne pushim ni ja ali ti ne zivish ovde I smeshno je tako odvaliti
da je to tako pa se odreknes cigara ili necega trivijalnog zarad dece je lepo u teoriji ali blage veze nema sa zivotom u srbiji
ovde vecina populacije se bori da prezivi
I mogu da se imaju deca I tako naravno ali ko sto rekoh ciganski ko po raznim albanijama I arapskim vukoyebinama
a mi I dalje razmazeni navikli na neki zapadni civilizacijski minimum, sta ces
 

Back
Top