razlike

petar_z

Iskusan
Poruka
5.282
Moja koleginica mi se pre neki dan hvalila kako ima super decka. Kasnila je na posao i probudila decka u 7 ujutro da je vozi, pri tome je bolestan i ona je to znala. Prvo sto mi je palo na pamet a to sam i rekao da je budala. Da mene neko probudi zbog takve gluposti u najboljem slucaju bih spustio slusalicu. Sta mislite o tome?
 
Nema sanse da bih je odvezao bilo gde, ukoliko nije sposobna da samostalno stigne na posao neka da otkaz , jednostavno bih prekinuo vezu i okrenuo se na drugu stranu da spavam.Posle bih joj dupe pomerio za tu budalastinu.
 
Moja koleginica mi se pre neki dan hvalila kako ima super decka. Kasnila je na posao i probudila decka u 7 ujutro da je vozi, pri tome je bolestan i ona je to znala. Prvo sto mi je palo na pamet a to sam i rekao da je budala. Da mene neko probudi zbog takve gluposti u najboljem slucaju bih spustio slusalicu. Sta mislite o tome?

Pa sta da ti kazem, dzentlmen...voli i postuje svoju devojku, mada ja to nikad ne bih uradila da sam na njenom mestu. Njihov odnos...ne znam sta se ti tu mesas?
 
Moja koleginica mi se pre neki dan hvalila kako ima super decka. Kasnila je na posao i probudila decka u 7 ujutro da je vozi, pri tome je bolestan i ona je to znala. Prvo sto mi je palo na pamet a to sam i rekao da je budala. Da mene neko probudi zbog takve gluposti u najboljem slucaju bih spustio slusalicu. Sta mislite o tome?

Ima srece nasla je konja.Zna da se lozi na nju i da bi sve uradio pa to obilato koristi.
 
odazvao bih se ja na takav poziv, ali bi na posao stigla sa 45 minuta zakašnjenja, i klecala bi joj kolena.

a da sam bolestan, pa mi nije do vaspitnog fizički intenzivnog sexa sa ekstremnim penetracijama, e onda bih joj rekao "zovi taxi".

sa takvim razmaženima se retko kad nađem, a ako se desi, kratko traje.
 

Back
Top