KOSMAJ: Muž iz groba, mobilnim, zove ženu svake noći!

gost 287336

Iskusan
Banovan
Poruka
6.075
Samo desetak dana posle sahrane Veru je usred noći probudio mobilni telefon a sa duge strane začuo se glas njenog pokojnog supruga
Prava drama dešava se ovih dana Veri Radaković (72) iz sela Stojnik podno Kosmaja koju, ako je verovati njenim rečima, od početka godine skoro svake noći telefonom zove suprug koji je preminuo krajem decembra.

Vera je ispričala da je njen muž Živko umro 26. decembra posle duže bolesti a ona ga je kako dolikuje ispratila na onaj svet i ožalila. Ipak, samo desetak dana posle sahrane Veru je usred noći probudio mobilni telefon a sa duge strane začuo se glas njenog pokojnog supruga.

"Nikada neću zaboraviti tu noć kada mi je mobilni zazvonio a inače ni noću ga ne gasim jer fiksni telefon u kući nemam. Prvo sam mislila da je neko pogrešio broj jer nema ko da me zove tako kasno a onda kada sam već htela da prekinem vezu začula sam glas mog Živka kako tiho govori: "Veraaaaa". Vrisnula sam i tako snažno bacila mobilni da se raspao pri udaru o pod", priseća se Vera trenutaka jeze i užasa.

Prema njenim rečima da sve bude još jezovitije, sa mužem je sahranila i njegov mobilni koji mu je na dan sahrane stavila u džep odela. Pokušavala je da proveri i broj sa kojeg je poziv stigao i umalo se nije onesvestila kada je saznala da je u pitanju broj upravo njenog Živka.

"Rođaci me ubeđuju da je neko možda otvorio grob i ukrao telefon pa me sada maltretira i tera da poludim, znam da se svašta na ovom svetu dešava ali ono što me najviše uznemirava jeste činjenica da je glas koji sam čula glas mog Živka koji sam slušala svaki dan skoro 40 godina i tu ne mogu da pogrešim. U poslednje vreme pozivi su se ponovili, ili ćuti ili samo izgovori moje ime. Ne znam više šta da radim, počela sam da isključujem telefon ali kada ga ujutro uključim vidim propušten poziv sa Živkovog broja. Tražiću da se grob otvori, kažu da se to stručno zove eshumacija, pa ako sudija to dozvoli da vidim da li je telefon u sanduku ili nije i da konačno se uverim da li me to moj muž sa onog sveta zove ili se neki dušman na takav način igra sa mnom", kaže Vera.

auuu jezivo. sta mislite o ovome?
 
Каква је бре ово зајебанција, данас мобилни оператор може да утврди и са ког броја је звато, али и са које локације, може преко броја картице да утврди са ког је телефона звато, може да лоцира картицу чим се ова пријави у мрежу, а овде се распреда шта, како и ко...

- - - - - - - - - -

Ili je neko uzeo telefon,samo ne znam kako,ili postoji neka fora da se zove sa nekog drugog broja,a da se doticnoj prikaze kao broj pokojnog muza.

Uostalom,zasto ga je i sahranjivala sa telefnom,pobogu?

Па добро, сахранила га с телефоном, шта сад, не мислиш ваљда да доле под земљом окреће број и има пуњач?
 
Nije da vredjam,ali sigurno ta zena bas nije informisana o mogucnostima GPS-a i ostalih drangulija u 72.godini,a i Stojnik,mislim... :D

Она није, али онај ко је пренео вест вероватно јесте, и уместо да је најпре кренуо да истражи, он направио безвезну причу, као да живимо у средњм веку.
 
Mnogo cesce nego sto se misli ljudi se OSVESTE u grobu nakon sahrane!

Naravno, to niko ne zna, i uguse se usled nedostatka kiseonika.

Ima mnogo primera da su u kusturnicama nadjeni lesevi van sanduka, nakon par godina kada je kusturnica ponovo otvorena.

Verovatno se i taj covek osvestio nakon sahrane i pokusao da dozove zenu da trazi pomoc da oitkopaju hitno grob.

U Americi ze zbog takvih slucajena prave mrtvacki sanduci sa alarmom.
 
Mnogo cesce nego sto se misli ljudi se OSVESTE u grobu nakon sahrane!

Naravno, to niko ne zna, i uguse se usled nedostatka kiseonika.

Ima mnogo primera da su u kusturnicama nadjeni lesevi van sanduka, nakon par godina kada je kusturnica ponovo otvorena.

Verovatno se i taj covek osvestio nakon sahrane i pokusao da dozove zenu da trazi pomoc da oitkopaju hitno grob.

U Americi ze zbog takvih slucajena prave mrtvacki sanduci sa alarmom.

Десетак дана након сахране се освестио у гробу и окренуо телефон?
 

Back
Top