Kontradiktornost nasih postupaka.Da li smo svesni?

Dekararus83

Aktivan član
Poruka
1.050
Ajd ovako.Svaka osoba na ovom svetu gradi odbrambeni mehanizam.Da bi sebe zastitio.Sve ono sto smatramo licnim i jedinstvenim.Sta se desava kad sve te zidove podignemo,trazimo neimar da to sve srusi ili sta?Ili jednog obicnog pojedince cisto tako odbacimo zato sto nije dorastao zadatku,da ispravi nase sopstvene greske.Jer Boze moj,najveci je luksuz u zivotu priznati sopstvenu gresku.Tezimo i kunemo se u jedno a onda se pola zivota trudimo da blokiramo saputnika.U cemu je stvar po vama?Ja mislim da je samo ono cisto osecanje koje smo imali kad smo se rodili.STRAH.
Paralizuje.
 
Ajd ovako.Svaka osoba na ovom svetu gradi odbrambeni mehanizam.Da bi sebe zastitio.Sve ono sto smatramo licnim i jedinstvenim.Sta se desava kad sve te zidove podignemo,trazimo neimar da to sve srusi ili sta?Ili jednog obicnog pojedince cisto tako odbacimo zato sto nije dorastao zadatku,da ispravi nase sopstvene greske.Jer Boze moj,najveci je luksuz u zivotu priznati sopstvenu gresku.Tezimo i kunemo se u jedno a onda se pola zivota trudimo da blokiramo saputnika.U cemu je stvar po vama?Ja mislim da je samo ono cisto osecanje koje smo imali kad smo se rodili.STRAH.
Paralizuje.

ajd pa polako
šta je pisak hteo da pita:think:

- - - - - - - - - -

i da
pu druga
 
je l ti sunasce jeca neki rod? :think:
Ma zec leži u "onoj" temi o broju partnera, pa kako mi žene krijemo brojku kao zmija noge jer se u stvari stidimo same pred sobom sa kakvim štrokavcima i probisvetima smo se hebavale, onda naš odbrambeni mehanizam napravi zvrčku kada nas neki častan muškarac upita za brojku.
 
jel ja smem da pisem o objektima i stvarima po sebi?
A priori smo bez toga ko izvan sebe.:cool:

- - - - - - - - - -

ma sve se nešto premišljam
što mi gradimo a onda neimar da ruši:think:
valjda stručno lice iliti neimar gradi, a ruši ko stigne....

Tu tezu je hteo da postavi, ali nije znao da se izrazi tako kao ti.:ok:
 
aaaaa
ebanje je u pitanje:think:

Ma, jok !
Više, zov na kolektivnu onaniju.....


- - - - - - - - - -

aaaaa
ebanje je u pitanje:think:

Ma, jok !
Više, zov na kolektivnu onaniju.....


- - - - - - - - - -

aaaaa
ebanje je u pitanje:think:

Ma, jok !
Više, zov na kolektivnu onaniju.....


- - - - - - - - - -

aaaaa
ebanje je u pitanje:think:

Ma, jok !
Više, zov na kolektivnu onaniju.....
 
Ako bude unutar percepcije loto sedmice,
sada bi trebalo da "naštanca" između 10 i 160 kopija....
Aj' kliknemo, baš, da proverimo !

****** od ovce !
Jesam rek'o ....!?
Loto dobitak - muda marjanova.
Sve je u ovoj državi, uglavnom, žešća prevara.
Samo da dograbiš dve cigle.
I izdrogiraš se.
Udaranjem u glavu.
A, pitate se, zašto dve cigle !?
Dupla doza !
Radi siguracije....
 
Ajd ovako.Svaka osoba na ovom svetu gradi odbrambeni mehanizam.Da bi sebe zastitio.Sve ono sto smatramo licnim i jedinstvenim.Sta se desava kad sve te zidove podignemo,trazimo neimar da to sve srusi ili sta?Ili jednog obicnog pojedince cisto tako odbacimo zato sto nije dorastao zadatku,da ispravi nase sopstvene greske.Jer Boze moj,najveci je luksuz u zivotu priznati sopstvenu gresku.Tezimo i kunemo se u jedno a onda se pola zivota trudimo da blokiramo saputnika.U cemu je stvar po vama?Ja mislim da je samo ono cisto osecanje koje smo imali kad smo se rodili.STRAH.
Paralizuje.

Jos jedan mudar sa Istoka
 

Back
Top