Vučić: Osećam se postiđeno kad me porede sa Đinđićem poređenja s Miloševićem me plaše

Poruka
2.642
Vučić: Osećam se postiđeno kad me porede sa Đinđićem, poređenja s Miloševićem me plaše


Predsednik SNS i potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić odgovorio je u intervjuu TV B92 i na pitanje o njegovoj ličnoj popularnosti, kao i o odnosu prema ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću.

365652_vucic-01_f.jpg

Vučić u studiju B92

Na pitanje šta misli o tome što mnogi kažu da je "popularniji od Slobodana Miloševića", Vučić kaže da ga to "plaši".

- Noć i dan razmišljam o tome šta možemo da uradimo za zemlju i šta ćemo ostaviti iza nas. Želim iza sebe da ostavim trag, da je Srbija nešto modernija i uspešnija evropska zemlja nego što je bila kada smo preuzeli odgovornost - rekao je Vučić.

Vučić je rekao i da se oseća "postiđeno" zbog toga što ga neki porede sa pokojnim premijerom Zoranom Đinđićem.

- Osećam se postiđeno, jer sam ga kritikovao i bili smo politički protivnici. Ipak, kod njega sam poštovao to što je bio spreman za rizike i odluke. Ko rizikuje taj pravi rezultat - rekao je Vučić na engleskom (He who dares, wins)
.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/396647/Vucic-Osecam-se-postidjeno-kad-me-porede-sa-Djindjicem-poredjenja-s-Milosevicem-me-plase
 
Тај исти је на улицу Ђикијеву преименовао у булевар Ратка Младића. Сад још Дипломца да чујемо шта мисли о "првом демократском премијеру" Србије.:whistling: Толико о поштењу.

Управо тако:

files.php
Aco-Vucic-Mladic.png
1211007.74.jpg
86169413046585da183748543253091_368x282.jpg


http://www.pressonline.rs/info/politika/11934/vucic-lepio-plakate-sa-natpisom-bulevar-ratka-mladica.html

Након извесног времена:

vucic-venac-za-djindjica.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/371834/Dacic-Vucic-i-ministri-polozili-vence-na-mestu-ubistva-Zorana-Djindjica
 
On se ne tidi zbog toga šta je sed, nego šta je bio.... A razlika je velika.... Promenio se na bolje, naravno...

sem toga sto se ugojio i govori tako tihim tonom lica coveka koji se ne smeje, nije se promenio. ostao je isti, samo su mu gazde drugacije. visok, ali mali u dusi, kao sto je uvek bio.
 
Куку нама кад овакви "размишљају дан и ноћ", а још кукавније што "воде" ову земљу. Оће ли нас бити за под шљиву?:think:

Za pod sljivu otje Bratko!(sertifikovala fondacija Tarabic) Nego bi bilo dobro da nesto i pretekne al' to tje s' ' vakima tesko da bidne da ti kazem ja!
 
Тај исти је на улицу Ђикијеву преименовао у булевар Ратка Младића. Сад још Дипломца да чујемо шта мисли о "првом демократском премијеру" Србије.:whistling: Толико о поштењу.

'naš kako se kaze..Ko o cemu... :think:
 
Куку нама кад овакви "размишљају дан и ноћ", а још кукавније што "воде" ову земљу. Оће ли нас бити за под шљиву?:think:

Треба му платити да не размишља,јевтиније је од штете коју направи када размишља!:hahaha:
 
Треба му платити да не размишља,јевтиније је од штете коју направи када размишља!:hahaha:

E bas cu da komentarisem Vuciceve emotivne porobleme .... :lol:

Vucic je od danas kod mene na ignore .... :)

To braco moja nije nimalo smesno,tuzno je. :( :(
 

Back
Top