Netbuk
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Netbuk

Početnik
    Učlanjen
    07.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Netbuk

Videh sad na netu ove netbuk racunare. Nisam dosad nista cula o njima. Izgledaju mi primamljivo i jeftino. Koliko su losiji od obicnih desktop racunara. Msm za iste pare da li mi se isplati da kupim obican kompjuter ili netbuk. Kolika je razlika?

Ističe se Uraghan (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    827

Podrazumevano Re: Netbuk

Citat Original postavio RadaSe Pogledaj poruku
    Videh sad na netu ove netbuk racunare. Nisam dosad nista cula o njima. Izgledaju mi primamljivo i jeftino. Koliko su losiji od obicnih desktop racunara. Msm za iste pare da li mi se isplati da kupim obican kompjuter ili netbuk. Kolika je razlika?
    Zavisi za sta ti treba. Odlika Netbook-ova je da nemaju CD/DVD citac, malu tastaturu koja je veoma nezgodna za dugo kucanje, mali monitor koji je takodje nepogodan za dug rad zbog velikog naprezanja ociju. Vecina Netbook-ova ima veoma slab procesor i slabu graficku kartu tako da igranje igrica na njemu nije opcija. Pogodni su za krace koriscenje ili za one kojima je stalno potreban internet zbog prirode posla, a cesto su u pokretu pa im je potreban lak i prenosiv racunar sa pouzdanom baterijom. Netbook-ovi imaju znacajno "trajnije" baterije od laptovova kod kojih baterija traje najvise do sat vremena aktivnog koriscenja, a kod netbook-ova ovo vreme je i do nekoliko sati kod kvalitetnijih verovatno i preko pet sati.

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    261

Meni netbuk djeluje kao neka igračka.

Početnik
    Učlanjen
    07.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne igram ja neke zahtevne igrice. Ja msm da je najzahtevnija hearts of iron 3. Da li se ona moze igrati na netbuku?

Slične teme

1. Naručio netbuk računar, dobio cepanicu!
    Autor Battlecat u forumu Hronika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16.05.2013., 19:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •