barbie ?

Ja se vraćam fiksnom telefonu sa spiralnom žicom. Ove bežične i mobilne slušalice čovek ne može propisno da tresne kada ga sagovornik iznervira. A još moram uvek da sačekam par sekundi nakon što pritisnem crveno dugme pre nego oteram skota u ***** materinu, jer nikad nisam siguran jesam li zaista prekinuo vezu. To ubija uživanje u spontanosti.
 
Ja se vraćam fiksnom telefonu sa spiralnom žicom. Ove bežične i mobilne slušalice čovek ne može propisno da tresne kada ga sagovornik iznervira. A još moram uvek da sačekam par sekundi nakon što pritisnem crveno dugme pre nego oteram skota u ***** materinu, jer nikad nisam siguran jesam li zaista prekinuo vezu. To ubija uživanje u spontanosti.

Evo recimo Ruski obavestajci vracaju dobre stare kucace masine.Sve ostalo je manje bezbedno.
Sto volim kad se ovako svesrdno ukljucim u temu :zaljubljena:
 
Ja se vraćam fiksnom telefonu sa spiralnom žicom. Ove bežične i mobilne slušalice čovek ne može propisno da tresne kada ga sagovornik iznervira. A još moram uvek da sačekam par sekundi nakon što pritisnem crveno dugme pre nego oteram skota u ***** materinu, jer nikad nisam siguran jesam li zaista prekinuo vezu. To ubija uživanje u spontanosti.

jao kad pomenu fiksni...odlepila sam juce videla kod kineza u obliku wc solje, dignes poklopac tu je tastatura, a poklopac od vodokotlica je slusalica :zcepanje: i onda sam se iznervirala ne vredi mi da ga kupim ukinula sam fiksni kod mene :rida:
 
vfea2r.jpg


mozda je teshko poverovati...ali ona zaista ima puls
 
Evo recimo Ruski obavestajci vracaju dobre stare kucace masine.Sve ostalo je manje bezbedno.
Sto volim kad se ovako svesrdno ukljucim u temu :zaljubljena:



Kucace masine :aha:

Momo Kapor je pisao svoje knjige do kraja zivota na kucacoj masini i da sam kojim slucajem pisac i ja bih isto.
Zvuk lupanja po slovima posebno inspirise, a i nema opasnosti da ti sve napisano propadne u hebenom kompu.
 

Back
Top