Pitanje za bildere

Milos_m.m

Zainteresovan član
Poruka
165
Pozdrav svim bilderima :D
Kazite mi molim vas,da li je sledeci proizvod dobar: http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/SN701-L-glutamine.html i da li ce mi pomoci u mom cilju dobijanja plocica. Imam oko 95 kila, idem u teretanu 3 puta nedeljno i treniram americki fudbal 3 puta nedeljno (tu se trci,ovo mi je zamena za trcanje). Ne pazim bas sta jedem,ali kada bih uzeo ovo pazio bih. I jos jedno pitanje...ako uzimam ovo,da li smem i da pijem vikendom? XD
Hvala svima unapred evooo
 
Не би хтео, да ти мишићна маса опадне, али питаш, да ли да пијеш викендом - па не може и јаре и паре. ;) Ок, мало алкохола ти неће појести мишиће, али мени се чини, да код тебе гомила осталих фактора не штимују, а глутамин се исплати само онда, кад управо ти фактори штумују. Ако хоћеш да изгубиш сало, онда боље 2 пута недељно одради кружни тренинг, имаћеш бољи резултат, него са глутамином. ;)
 
Pozdrav svim bilderima :D
Kazite mi molim vas,da li je sledeci proizvod dobar: http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/SN701-L-glutamine.html i da li ce mi pomoci u mom cilju dobijanja plocica. Imam oko 95 kila, idem u teretanu 3 puta nedeljno i treniram americki fudbal 3 puta nedeljno (tu se trci,ovo mi je zamena za trcanje). Ne pazim bas sta jedem,ali kada bih uzeo ovo pazio bih. I jos jedno pitanje...ako uzimam ovo,da li smem i da pijem vikendom? XD
Hvala svima unapred evooo


Kupi glutamin, to mu je i funkcija, da zastiti misice od razgradnje i da ih oporavi. Ali ovaj proizvodjac je dosta skup cini mi se...Skupi jos malo novca i kupi kilogram glutamina kada vec pucas kintu...Imas solidne firme SNI i jos jedna ne secam se koja oko 3000din kilogram glutamina....

Sto se tice ishrane, dzabe sve ako niej sredjena...jer ti uvek mozes mnogo vise da unese kalorija nego sto mozes da ih istrosis, tako da "definiciju" i "plocice" nikada neces da uradis, Nikada.

Mora zestoka redukcija hrane i paznja sta se i kada jede.

A pazi sad , hoces da imas 95 kila a da imas trbusnjake i definiciju a da ti misicna masa ne padne mnogo......Pa sta ti covece hoces? Da budes pro bodibilder u teskoj kategoriji? A jos bi da jedes sta stignes, da ne pazis i da piejs alkohol vikendom.

Ne mzoe to tako..... Moras prvo da sednes i da raskrstis sa sobom sta zelis , i sta hoces da uradfis u svom zivotu....Da se alkoholises i uzivas u junk hrani ili da imas trbusnjake vidljive na 90 i kusur kila?

Nema i jare i pare.

Kako god bilo, glutamin ce pomoci u vecoj ili manjoj meri. Ako imas novca kupi.
 
Pozdrav svim bilderima :D
Kazite mi molim vas,da li je sledeci proizvod dobar: http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/SN701-L-glutamine.html i da li ce mi pomoci u mom cilju dobijanja plocica. Imam oko 95 kila, idem u teretanu 3 puta nedeljno i treniram americki fudbal 3 puta nedeljno (tu se trci,ovo mi je zamena za trcanje). Ne pazim bas sta jedem,ali kada bih uzeo ovo pazio bih. I jos jedno pitanje...ako uzimam ovo,da li smem i da pijem vikendom? XD
Hvala svima unapred evooo
nece ti pomoci ako uzimas preporucene doze koje pisu na kutiji..moras uzimati bar 30 g njega a ti vidi jer se isplati bolje te pare ulozi i sredi ishranu
..pa ako ostane kupi leucin i kombinuj sa glutaminom ali bez ishrane ako ne sredis neces imati rezultate..pice smanjuje nivo test hormona u krvi tako da...
 
I ne plasi se da ces da izgubis nesto od 95 kila, nisu ti to misici, to ti je vecinom salo i voda, jer i sam kazes ne gledas sta jedes, a takva ishrana ne daje misice nikako samo salo i nesto malo misica.....Koliko zapravo imas misica video bi da se sad izdefinises za neko takmicenje ili pak da odes da ti hiruski izvade svo salo i ispumpaju visak vode, tek onda bi video koliko zapravo imas misice.....

Tako da neminovno ti je da uz sredjenu ishranu izgubis dosta kilaze, jer salo se mnogo brze trosi nego sto se gradi kvalitetna nova misicna masa...
 

Back
Top