Hoce li partizan u Ligu sampiona?

SAMO SE PITAM SA KOJIM POJACANJIMA,MISLIM NISU DOVELI NISTA VREDNO A OTISO IM JE ILIC ,ONAJ CRNOGORAC JE ZA PENZIJU I STA CE NAM VISE ODBRAMBENI IGRACI AJMO U NAPAD.MISLIM DA CE PARTIZAN OVE GODINE ISPASTI MADA NE BIH VOLEO JER SAM GROBARCINA ALI SA OVIM TIMOM NE VERUJEM .
 
SAMO SE PITAM SA KOJIM POJACANJIMA,MISLIM NISU DOVELI NISTA VREDNO A OTISO IM JE ILIC ,ONAJ CRNOGORAC JE ZA PENZIJU I STA CE NAM VISE ODBRAMBENI IGRACI AJMO U NAPAD.MISLIM DA CE PARTIZAN OVE GODINE ISPASTI MADA NE BIH VOLEO JER SAM GROBARCINA ALI SA OVIM TIMOM NE VERUJEM .
 
Па ово вам је последња прилика да уђете...пошто ако вам остану оне лопине на челу клуба (а остаће)...више нећете имати прилике да се борите за Лигу шампиона.

У сваком случају...мислим да ће Звезда освојити једно...7-8 титула за редом.
 
Pa sheriff ce da razvali grobare.Toliko o ligi sampiona !!! A grobari nece uzeti titulu u sledecih par godina provereno !!! Samo pogledajte koga je zvezda dovela i koga ce tek da dovede , mislim na Duska bajevica i na japance,pa igrace iz evrope!! Pa sta je bre onaj glupi Vermez prema Bajevicu ??? Svima je jasno na koji nacin je partizan "osvojio" titulu prosle godine i to niko ne moze da ospori. Ali ono sto je Sasa Ilic za partizan u fudbalu to je dejan Milojevic u kosarci. Prema tome njegov odlazak ce grobari tesko nadoknaditi u sledecih par godina provereno !!!A zvezda sa Stojkovicem, Trajkovicem , Purovicem je sigurno mnogo jaca od partizana . i tu je kraj price !!!
 
shalle87:
Pa sheriff ce da razvali grobare.Toliko o ligi sampiona !!! A grobari nece uzeti titulu u sledecih par godina provereno !!! Samo pogledajte koga je zvezda dovela i koga ce tek da dovede , mislim na Duska bajevica i na japance,pa igrace iz evrope!! Pa sta je bre onaj glupi Vermez prema Bajevicu ??? Svima je jasno na koji nacin je partizan "osvojio" titulu prosle godine i to niko ne moze da ospori. Ali ono sto je Sasa Ilic za partizan u fudbalu to je dejan Milojevic u kosarci. Prema tome njegov odlazak ce grobari tesko nadoknaditi u sledecih par godina provereno !!!A zvezda sa Stojkovicem, Trajkovicem , Purovicem je sigurno mnogo jaca od partizana . i tu je kraj price !!!
ALI I VI STE MNOGO JAKI ,NEMA STA JOS SAD SA OVIM POJACANJIMA IMA I SVETSKU TITULU DA OSVOJITE.
 
warwar_pg:
Ako partizan prodje ovo drugo kolo odlicno ce bit!!!

Pa seljak, sta da se kaze.... Ne sjekirajte se ljudi... dogodine Bud osvaja titulu pa onda i ulazak u LS... pa onda mozda i cetvrtfinale... da isprashi celziju i barsi dupe... a onda doceka partizan pod goricom... e tu ce da pljuste golovi...

hahaaaa za one koji nisu ukapirali... OVO SE ZOVE IRONIJA!! ima mnogo neukih ovdje!
 
shalle87:
Pa sheriff ce da razvali grobare.Toliko o ligi sampiona !!! A grobari nece uzeti titulu u sledecih par godina provereno !!! Samo pogledajte koga je zvezda dovela i koga ce tek da dovede , mislim na Duska bajevica i na japance,pa igrace iz evrope!! Pa sta je bre onaj glupi Vermez prema Bajevicu ??? Svima je jasno na koji nacin je partizan "osvojio" titulu prosle godine i to niko ne moze da ospori. Ali ono sto je Sasa Ilic za partizan u fudbalu to je dejan Milojevic u kosarci. Prema tome njegov odlazak ce grobari tesko nadoknaditi u sledecih par godina provereno !!!A zvezda sa Stojkovicem, Trajkovicem , Purovicem je sigurno mnogo jaca od partizana . i tu je kraj price !!!
Nije ni tebi lako!!!Pa partizan uopste ne mora da se pojacava.Ionako smo za klasu ispred vas.Raspitaj se malo,imamo jednu od najboljih omladinskih skola u Evropi.Nasi omladinci haraju Evropom,igraju sa Juventusom,Milanom,Ajaxom,Realom...Vi izgleda da i nemate omladinsku skolu.Zato i dovodite tolika "pojacanja".Pogotovo onaj Tintor,koji se stvarno dobro pokazao.Svaka mu cast.A ovaj Purovic je verovatno igracina!!!Nisu vam dobri Rumuni i Argentinci,pa dovodite igrace iz EVROPE.Pa da,sve same zvezde.Nama sta titula je vasa.
I drugo,Vukcevic je i kvalitetniji i mladji od Ilica,tako da njegov odlazak nije nikakav hendikep.
P.S.Obrati paznju na rezultate Partizana u pripremnom periodu!!!
1...2...3...Zenit...PSV...
 
Terror Techa:
...1...2...3...Zenit...PSV...

Eto kako delija uci klinca da broji :idea:

317.png
 
Izvor:
Ziveo Partizan pa kako bude bude....

LEPO RECENO :lol:
E pa ovako ljudi da partizan nema sanse da udje u lg to se ne zna vi cigani ste to pricali i pretrosle god pa sta bi???
2kolo prolazimo sigurno to vam garantuje 3 bogme tesko al nikad se ne zna svi mi to prizeljkujemo i nadmao se tome i ko zna moza nam i uspe ;)
A to kako je partizan uzeo titulu ove sezone isto kao sto ce te i vi sledece :twisted:
 
neverovatno je koliko su neki ljudi nerealni..mislim i na Delije i na Glodare..
pa ako ne prodju Sheriff oni nemaju sta da traze u fudbalu,igra im 5 rumuna,3 moldavca(reprezentativca ccc :lol: :lol: :lol: )i jos par indijanaca,ljudi su totalno odbrambeno nastrojeni,ako prodje neka kontra,ccc,tako sam citao,na netu po novinama,ali videcemo...


procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...
NAPRED ZVEZDA
 
Trajce:
neverovatno je koliko su neki ljudi nerealni..mislim i na Delije i na Glodare..
pa ako ne prodju Sheriff oni nemaju sta da traze u fudbalu,igra im 5 rumuna,3 moldavca(reprezentativca ccc :lol: :lol: :lol: )i jos par indijanaca,ljudi su totalno odbrambeno nastrojeni,ako prodje neka kontra,ccc,tako sam citao,na netu po novinama,ali videcemo...


procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...NAPRED ZVEZDA
Skroz lepo receno.Posto vi "DELIJE" ionako nemate sansi u Evropi,ugledajte se na vaseg kolegu i navijajte za Partizan,posto jedino on moze da izvuce nas fudbal iz ovih gov*na.
 
Terror Techa:
Trajce:
neverovatno je koliko su neki ljudi nerealni..mislim i na Delije i na Glodare..
pa ako ne prodju Sheriff oni nemaju sta da traze u fudbalu,igra im 5 rumuna,3 moldavca(reprezentativca ccc :lol: :lol: :lol: )i jos par indijanaca,ljudi su totalno odbrambeno nastrojeni,ako prodje neka kontra,ccc,tako sam citao,na netu po novinama,ali videcemo...


procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...NAPRED ZVEZDA
Skroz lepo receno.Posto vi "DELIJE" ionako nemate sansi u Evropi,ugledajte se na vaseg kolegu i navijajte za Partizan,posto jedino on moze da izvuce nas fudbal iz ovih gov*na.

pa ne mislim ja samo na partizan,koji kako je veceras igrao protiv serifa moze da trazi evropu po moldaviji i ostalim seljackim zemljama,nuleee...
daj boze da odete u 3.krug...ccc,a zvezdi od ove godine ne gine veliki broj titula,i veliki comeback u EVROPU!!!
 
nije petoligas vec je peti na tabeli,zove se Farul iz Konstance,tako nesto..
Naravno da tu nismo mogli dobro da odigramo kad je to bio debi Waltera Zenge na klupi,proveravanje igraca i slicno...a ne racunas pobedu nad Levanteom,i vise nego dovoljno pobeda u derbijima svake godine?!!!!
 
Samo da se ovi malo razigraju i u Moldaviji zabodu Šerifu jedno 0:5. Altmedija dosta oscilira u igri, tako da ne verujem da će pobediti u Škotskoj, ali 5:0 im je dovoljno da prodju.
A onda će pobediti onaj tim koji ima više motiva, a ja bih rekao da Partizanu motiva nikad ne fali.
NAPRED PARTIZAN, SAMO NAPRED U LIGU ŠAMPIONA!!!
 

Back
Top