Hoce li partizan u Ligu sampiona?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Hoce li partizan u Ligu sampiona?

Početnik
    Učlanjen
    06.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hoce li partizan u Ligu sampiona?

100% da ulazi sta vi mislite

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SIGURNO ULAZI

SAMO SE PITAM SA KOJIM POJACANJIMA,MISLIM NISU DOVELI NISTA VREDNO A OTISO IM JE ILIC ,ONAJ CRNOGORAC JE ZA PENZIJU I STA CE NAM VISE ODBRAMBENI IGRACI AJMO U NAPAD.MISLIM DA CE PARTIZAN OVE GODINE ISPASTI MADA NE BIH VOLEO JER SAM GROBARCINA ALI SA OVIM TIMOM NE VERUJEM .

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SIGURNO NE ULAZI

SAMO SE PITAM SA KOJIM POJACANJIMA,MISLIM NISU DOVELI NISTA VREDNO A OTISO IM JE ILIC ,ONAJ CRNOGORAC JE ZA PENZIJU I STA CE NAM VISE ODBRAMBENI IGRACI AJMO U NAPAD.MISLIM DA CE PARTIZAN OVE GODINE ISPASTI MADA NE BIH VOLEO JER SAM GROBARCINA ALI SA OVIM TIMOM NE VERUJEM .

Početnik
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako partizan prodje ovo drugo kolo odlicno ce bit!!!

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Па ово вам је последња прилика да уђете...пошто ако вам остану оне лопине на челу клуба (а остаће)...више нећете имати прилике да се борите за Лигу шампиона.

У сваком случају...мислим да ће Звезда освојити једно...7-8 титула за редом.

Primećen član shalle87 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa sheriff ce da razvali grobare.Toliko o ligi sampiona !!! A grobari nece uzeti titulu u sledecih par godina provereno !!! Samo pogledajte koga je zvezda dovela i koga ce tek da dovede , mislim na Duska bajevica i na japance,pa igrace iz evrope!! Pa sta je bre onaj glupi Vermez prema Bajevicu ??? Svima je jasno na koji nacin je partizan "osvojio" titulu prosle godine i to niko ne moze da ospori. Ali ono sto je Sasa Ilic za partizan u fudbalu to je dejan Milojevic u kosarci. Prema tome njegov odlazak ce grobari tesko nadoknaditi u sledecih par godina provereno !!!A zvezda sa Stojkovicem, Trajkovicem , Purovicem je sigurno mnogo jaca od partizana . i tu je kraj price !!!

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MA I VI STE MNOGO JAKI

Citat Original postavio shalle87
    Pa sheriff ce da razvali grobare.Toliko o ligi sampiona !!! A grobari nece uzeti titulu u sledecih par godina provereno !!! Samo pogledajte koga je zvezda dovela i koga ce tek da dovede , mislim na Duska bajevica i na japance,pa igrace iz evrope!! Pa sta je bre onaj glupi Vermez prema Bajevicu ??? Svima je jasno na koji nacin je partizan "osvojio" titulu prosle godine i to niko ne moze da ospori. Ali ono sto je Sasa Ilic za partizan u fudbalu to je dejan Milojevic u kosarci. Prema tome njegov odlazak ce grobari tesko nadoknaditi u sledecih par godina provereno !!!A zvezda sa Stojkovicem, Trajkovicem , Purovicem je sigurno mnogo jaca od partizana . i tu je kraj price !!!
    ALI I VI STE MNOGO JAKI ,NEMA STA JOS SAD SA OVIM POJACANJIMA IMA I SVETSKU TITULU DA OSVOJITE.

Primećen član Macro_ek (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio warwar_pg
    Ako partizan prodje ovo drugo kolo odlicno ce bit!!!
    Pa seljak, sta da se kaze.... Ne sjekirajte se ljudi... dogodine Bud osvaja titulu pa onda i ulazak u LS... pa onda mozda i cetvrtfinale... da isprashi celziju i barsi dupe... a onda doceka partizan pod goricom... e tu ce da pljuste golovi...

hahaaaa za one koji nisu ukapirali... OVO SE ZOVE IRONIJA!! ima mnogo neukih ovdje!

Ističe se Terror Techa (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2005.
    ..get out of my way son, you're using my oxygen!
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio shalle87
    Nije ni tebi lako!!!Pa partizan uopste ne mora da se pojacava.Ionako smo za klasu ispred vas.Raspitaj se malo,imamo jednu od najboljih omladinskih skola u Evropi.Nasi omladinci haraju Evropom,igraju sa Juventusom,Milanom,Ajaxom,Realom...Vi izgleda da i nemate omladinsku skolu.Zato i dovodite tolika "pojacanja".Pogotovo onaj Tintor,koji se stvarno dobro pokazao.Svaka mu cast.A ovaj Purovic je verovatno igracina!!!Nisu vam dobri Rumuni i Argentinci,pa dovodite igrace iz EVROPE.Pa da,sve same zvezde.Nama sta titula je vasa.
    I drugo,Vukcevic je i kvalitetniji i mladji od Ilica,tako da njegov odlazak nije nikakav hendikep.
    P.S.Obrati paznju na rezultate Partizana u pripremnom periodu!!!
    1...2...3...Zenit...PSV...

Primećen član Macro_ek (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Terror Techa
    ...1...2...3...Zenit...PSV...
    Eto kako delija uci klinca da broji

Početnik
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano briga me

Partizan nije ono sto je nekad bio. Dok imaju ovakav tim i ovakve igrace: briga me je sta ce da urade a na utakmicu im nikad necu otici!

Početnik
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: briga me

Citat Original postavio Gaxx
    Partizan nije ono sto je nekad bio. Dok imaju ovakav tim i ovakve igrace: briga me je sta ce da urade a na utakmicu im nikad necu otici!
    Ti ocigledno nemas pojma sta je LJUBAV prema klubu!!!

Ziveo PARTIZAN!!!

>>>PRIDE OF BELGRADE<<<

Obećava
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ziveo Partizan pa kako bude bude....

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Izvor
    Ziveo Partizan pa kako bude bude....
    LEPO RECENO
    E pa ovako ljudi da partizan nema sanse da udje u lg to se ne zna vi cigani ste to pricali i pretrosle god pa sta bi???
    2kolo prolazimo sigurno to vam garantuje 3 bogme tesko al nikad se ne zna svi mi to prizeljkujemo i nadmao se tome i ko zna moza nam i uspe
    A to kako je partizan uzeo titulu ove sezone isto kao sto ce te i vi sledece

Aktivan član Trajce (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

neverovatno je koliko su neki ljudi nerealni..mislim i na Delije i na Glodare..
    pa ako ne prodju Sheriff oni nemaju sta da traze u fudbalu,igra im 5 rumuna,3 moldavca(reprezentativca ccc )i jos par indijanaca,ljudi su totalno odbrambeno nastrojeni,ako prodje neka kontra,ccc,tako sam citao,na netu po novinama,ali videcemo...

procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...
    NAPRED ZVEZDA

Ističe se Terror Techa (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2005.
    ..get out of my way son, you're using my oxygen!
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Trajce
    pa ako ne prodju Sheriff oni nemaju sta da traze u fudbalu,igra im 5 rumuna,3 moldavca(reprezentativca ccc )i jos par indijanaca,ljudi su totalno odbrambeno nastrojeni,ako prodje neka kontra,ccc,tako sam citao,na netu po novinama,ali videcemo...

procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...NAPRED ZVEZDA
    Skroz lepo receno.Posto vi "DELIJE" ionako nemate sansi u Evropi,ugledajte se na vaseg kolegu i navijajte za Partizan,posto jedino on moze da izvuce nas fudbal iz ovih gov*na.

Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Terror Techa
    Citat Original postavio Trajce

procicete njih nadam se,posle cemo videti sta ce biti,a ja se iskreno nadam da cete uci,ne zbog Glodara boli me ***** za njih,nego zbog naseg fudbala...NAPRED ZVEZDA
    Skroz lepo receno.Posto vi "DELIJE" ionako nemate sansi u Evropi,ugledajte se na vaseg kolegu i navijajte za Partizan,posto jedino on moze da izvuce nas fudbal iz ovih gov*na.
    pa ne mislim ja samo na partizan,koji kako je veceras igrao protiv serifa moze da trazi evropu po moldaviji i ostalim seljackim zemljama,nuleee...
    daj boze da odete u 3.krug...ccc,a zvezdi od ove godine ne gine veliki broj titula,i veliki comeback u EVROPU!!!

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

uradite pa onda pricajte...videcemo sta ce biti ove sezone...do tada gledajte malo partizan na tv-u...
    a sto se tice serifa...istina je da smo mogli bolje...ali dosta je i ovo...
    NAPRED PARTIZAN!

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ahaahahah dobar vitz

ma dajte pa ni onaj sheriff ne mogu da dobiju sa vishe od 1 golom razlike....i to ga dade onaj crnja nebulozni....o cemu oni mashtaju?ako ovako budu igrali bice srecni ako prime samo 3....

Iskusan Franco Zarezi (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

A kako je zvezda prosla protiv onih petoligasa iz rumunije.... 0:3????? Smesni ste cigani, a hocete da igrate sa Juventusom.....

Učlanjen
    29.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

nije petoligas vec je peti na tabeli,zove se Farul iz Konstance,tako nesto..
    Naravno da tu nismo mogli dobro da odigramo kad je to bio debi Waltera Zenge na klupi,proveravanje igraca i slicno...a ne racunas pobedu nad Levanteom,i vise nego dovoljno pobeda u derbijima svake godine?!!!!

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ljudi tema nije zvezda vec partizan...iako sam delija, realno je da ce ispasti ako ovako budu igrali...a vi grobari se zavaravajte pa kad se bude desilo pljuvacete tu istu upravu koja vas je i dovde dovela qpovinom pola klubova i utakmica.....

Početnik dragan1993 (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

PARTIZAN FOREVER

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

ja mislim da su nam sada sanse odlicne...ali ipak seltiku 5 komada...mada,oni su se nesto ove sezone unesrecili izgleda...jedva su odigrali 4:4 sa madervelom ja mislim...tako da idemo dalje 1634%!
    NAPRED PARTIZAN!

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Samo da se ovi malo razigraju i u Moldaviji zabodu Šerifu jedno 0:5. Altmedija dosta oscilira u igri, tako da ne verujem da će pobediti u Škotskoj, ali 5:0 im je dovoljno da prodju.
    A onda će pobediti onaj tim koji ima više motiva, a ja bih rekao da Partizanu motiva nikad ne fali.
    NAPRED PARTIZAN, SAMO NAPRED U LIGU ŠAMPIONA!!!

Slične teme

1. Ko ce da osvoji ligu sampiona
    Autor MIL-DAR u forumu Fudbal
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.01.2005., 22:20
  2. Ko osvaja ligu sampiona???????
    Autor rashman u forumu Fudbal
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.03.2004., 18:52
  3. KO CE OSVOJITI LIGU SAMPIONA?
    Autor VUJANOVIC u forumu Fudbal
    Odgovora: 0