samoca

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
Kada bi se razbolili ne daj boze, da li bi sve otjerali od sebe i pisali knjige ?

leave_me_alone_by_ankgas-d4meka8.jpg


:lol: podsjeti me ova slika :D

ali eto bi li ?
 
Bih valjda..Ne daj bože da se razbolimo ali možemo da probamo da pišemo knjige.
Kuloća, samoća, mracak neka otvori slatkoca a ja cu dragoća i da zatvorimo krug sa temama hahah
 
samo ako ima wi fi
msm od socijalizacije na krsta doo kom živim
a pisanje?
nesam školovala
ajde de ti bi i mogao nesto napisati .... ti si malo jaci mozak ovdje i ne barim te ne :lol: salim se
mada mislio sam da ces predloziti da je bolje se drogirati u tim danima, pa da te preduhitrim ...
kakvih sve zajebancija ima koje cekaju da se probaju ... ja bih samo halucinogene
 
Ko god ima tu nesrecu da bude sam, nebitno bolest, ili nesrecni splet okolnosti trebao bi da pise knjigu.
Veliki je to teret, muka, a iz velike muke nastaje najbolja umetnost.
 
ej sloveni ajte sa mnom na religiju ili politiku i sl. da zajebavamo ljude ... meni su danas dali neki karton, al ja cu zakuvati a vi nastavite pa kada dobijemo svi po jedan vraticemo se ovdje
 
Kada bi se razbolili ne daj boze, da li bi sve otjerali od sebe i pisali knjige ?

leave_me_alone_by_ankgas-d4meka8.jpg


:lol: podsjeti me ova slika :D

ali eto bi li ?
Ne bih jer verujem da ne bih imala sta da napisem,a i kad sam bolesna(pu,pu daleko bilo) ne treba mi niko jer tada volim da sam sama,a ne da piskaram.
Pravi,talentovani pisci su retki.Niko ne zeli da cita kojestarije.
Najbolji je S King.Nema dalje.
 
Ne bih jer verujem da ne bih imala sta da napisem,a i kad sam bolesna(pu,pu daleko bilo) ne treba mi niko jer tada volim da sam sama,a ne da piskaram.
Pravi,talentovani pisci su retki.Niko ne zeli da cita kojestarije.
Najbolji je S King.Nema dalje.
Добар је Кинг, али исто тако није за бацање Лавкрафт, као и Баркер.
Ја намеравам да добро ударим дупетом о ледину, и да када добро усерем ствар у примарној професији која би требала да буде право
посветићу се писању. Само што ће моја жена ту имати битну улогу, асистента и музе.
 
Ne bih jer verujem da ne bih imala sta da napisem,a i kad sam bolesna(pu,pu daleko bilo) ne treba mi niko jer tada volim da sam sama,a ne da piskaram.
Pravi,talentovani pisci su retki.Niko ne zeli da cita kojestarije.
Najbolji je S King.Nema dalje.

on samo dobro pise, cak predobro puno zanimljivo a lako, al nije on meni sad neki knjizevnik i puno je arogantan ... a onakva mastanja sam imao sa pet godina ... tako da on je samo dobar recenicoklepac
 
Добар је Кинг, али исто тако није за бацање Лавкрафт, као и Баркер.
Ја намеравам да добро ударим дупетом о ледину, и да када добро усерем ствар у примарној професији која би требала да буде право
посветићу се писању. Само што ће моја жена ту имати битну улогу, асистента и музе.

Da,slzoila bih se s'tobom,iako ne bih sa kriticarima koji Barkera nazivaju boljim od Kinga.Za mene je on najbolji.

- - - - - - - - - -

ajde molim te procitaj mu uvod i predstavljanje u ''uporistu'' koji idiot :D

Aleksandre,kockas se s'nasim prijateljstvom:histericna:
 
slusaj slusaj

People raise your hand now
feel the sound man
talk to each other 'cause
everything is alright now

Be a righteous, be a good man
don't never let the wicked man
to control your life now


:veseljaci:
 
Da,slzoila bih se s'tobom,iako ne bih sa kriticarima koji Barkera nazivaju boljim od Kinga.Za mene je on najbolji.

- - - - - - - - - -



Aleksandre,kockas se s'nasim prijateljstvom:histericna:

pa hajde uporedi njegove knjige sa recimo 100 godina samoce ... tu cak ne mozemo reci 'stvar ukusa' ovo nesto jeftino kada citam tako mi djeluje ... no zanimljivo je jako, ali ... eto ako ti je on dobar procitaj i Benedikta ... slicno je to ...
 

Back
Top