Cetvrta godina u inostranstvu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Cetvrta godina u inostranstvu

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cetvrta godina u inostranstvu

U septembru krecem u 3. razred gimnazije i zelela bih da cetvrtu godinu zavrsim negde u inostranstvu, a posle tamo upisem fax. Za sada sam samo razmisljala o Engleskoj ili Americi ali i druge destinacije dolaze u obzir. Otvaram ovu temu jer nisam nista zadovoljavajuce do sada nasla guglajuci, pa ukoliko neko moze da mi pomogne, molim ga da ovde ostavi link stranice ili napise kome bih trebala da se obratim. Hvala unapred!

Nov član
    Učlanjen
    15.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Cetvrta godina u inostranstvu

Identicna prica je i sa mnom. S tim sto bih ja zeleo da svoje skolovanje zavrsim u Nemackoj. I naravno, ukoliko je to moguce. Takodje, interesuje me sistem skolovanja? Da li se razlikuje mnogo on naseg i da li ja, kao gimnazijalac, mogu da zavrsim skolu tamo? P.S. Just some girl, nadam se da ce nas neko udostojiti odgovora i pomoci nam. Hahah

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Cetvrta godina u inostranstvu

ako ste zainteresovani za zavrsetak srednje skole u Kanadi: ima jedna privatna skola koju vodi zena naseg porekla ( naziv skole: Master Academy), skola se prilagodjava svakom djaku pojedinacno, tj mogu se slusati i polagati samo oni predmeti koji nedostaju vasem vec stecenom obrazovanju, kako bi se na kraju dobila diploma o zavrsetku kanadske srednje skole. Ova skola je uglavnom i namenjena deci iz inostranstva. Skola pruza narocito pomoc nasoj deci i pri smestaju, prilagodjavanju sredini, pomaze kod upisa na fakultet i sl. Kad steknete diplomu Kanadske srednje skole imate pravo upisa na kanadske fakultete a samim tim ostvarujete gotovo sve sto je potrebano za dobijanje kanadskog boravka i drzavljastva. Znaci, zavrsetak srednej skole u Kanadi je lepa sansa ne samo za upis na fakultet nego i za rad i emigraciju. Vise o skoli mozete procitati na sajti "Novine na srpskom toronto", bas je skoro izasao intervju sa vlasnicom skole. http://www.novine.ca/intervju/2013/1377_Ivana_Djuric.asp
    A website skole je:www.masteracademytoronto.org

Slične teme

1. 10 godina iskustva ...
    Autor Petar Toljati u forumu Softver
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.09.2015., 18:26
  2. Rad u Inostranstvu!
    Autor black-devil u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 20.03.2013., 17:49
  3. Cetvrta godina srednje skole u USA
    Autor sara! u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.05.2011., 22:35
  4. Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na forum
    Autor Stari Lisac u forumu Arhiva
    Odgovora: 308
    Poslednja poruka: 27.09.2003., 02:36
  5. Dobro došli u forum "Školovanje u inostranstvu"!
    Autor Administrator u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2003., 20:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •