Napadi

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
NOVI SAD - Centar za razvoj civilnog društva iz Zrenjanina osudio je danas ponovljeni napad na pripadnike verske zajednice Jehovini svedoci u Novom Banovcima, u Sremu.

Kako su ranije saopštili Jehovini svedoci, pripadnik te verske zajednice, koji je 29. marta ove godine bio napadnut, 10. aprila je od strane istog počinioca izvučen iz auta i pretučen. Kako su saopštili Jehovini svedoci, Miroslav S. je 10. aprila u Novim Banovcima opet napao Volfganga H. tako sto ga je izvukao iz kola i "izgazio" ga nogama.

http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/napadi-na-jehovine-svedoke_13188.html


@tema

Ko je ovde kriv, jehovini svedoci ili Miroslav? Covek je vec ranije razvalio svedoka sto znaci da ih ne trpi i nije tolerantan prema istima.
Kada je tako, ocekivati je ukoliko nastave da ga posecuju da ce ih opet nalupati. Dakle, ko je kriv za drugi napad, on ili oni?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kriv je nasilnik. Treba da dobije par godina robije, da se ohladi.

Ko je nasilnik, on ili oni? Vec je objasnjeno da su znali gde salju svoju ovcicu..... da nije u pitanju kazna i izivljanje ka svom clanu iz ko zna kojih razloga saljuci ga na vucja vrata gde je umesto preobracenja i tapije za stan dobio cokulu u glavu? Bilo bi mi drago cuti kameleonisane pripadnike ove grupe koji vrsljaju na religiji otvarajuci svaki dan po desetak tema predstavljajuci sebe kao ateiste sta imaju da kazu na ovo.
 
Ne razumem sto se covek koji je pretucen opisuje kao jehovin svedok. Sto se napadac onda takodje ne karakterise kao vernik/nevernik, nebitno?
Lepo se bre to resava, pustis ljude u kucu, i pre nego sto zinu, krenes sa klasicnim ateistickim stavom. Posle detaljne obrade zivine od 45 minuta šurenja, neće im više pasti na pamet da dodju kao jehovini svedoci. A ne da prebijas ljude po ulici.

:mrgreen:
 
Ne razumem sto se covek koji je pretucen opisuje kao jehovin svedok. Sto se napadac onda takodje ne karakterise kao vernik/nevernik, nebitno?
Lepo se bre to resava, pustis ljude u kucu, i pre nego sto zinu, krenes sa klasicnim ateistickim stavom. Posle detaljne obrade zivine od 45 minuta šurenja, neće im više pasti na pamet da dodju kao jehovini svedoci. A ne da prebijas ljude po ulici.

:mrgreen:


Pobogu covece, ne mozes jehovine svedoke zaklati ko sto se kolju svinje i odrati im kozu (surenje) ..... krivicno pravni zakonik je jasan i ovo ne dozvoljava.Najbolje je ne pustiti ih.

No, ko je ovde kriv, on ili oni? Bilo bi pozeljno da znamo vise detalja sa sudjenja i navodima odbrane. Dobar advokat je morao uzeti ovo u obzir - stavjanje svog clana u potencijalnu opasnost.
 
Pobogu covece, ne mozes jehovine svedoke zaklati ko sto se kolju svinje i odrati im kozu (surenje) ..... krivicno pravni zakonik je jasan i ovo ne dozvoljava.Najbolje je ne pustiti ih.

No, ko je ovde kriv, on ili oni? Bilo bi pozeljno da znamo vise detalja sa sudjenja i navodima odbrane. Dobar advokat je morao uzeti ovo u obzir - stavjanje svog clana u potencijalnu opasnost.

Al si ti bukvalista jbt....Naravno da nisam mislio da ih surim vrelom vodom, vec da ih uvucem u raspravu, osurim argumentima i recima :lol:

Strasno ako si pomislio bilo sta drugo :hahaha:

Objasni to sudiji ako nekad prsneš ko kokica.

Pa sa ovim likom je problem sto zna da sud ne ebe to i smatra da to mora da se tolerise.
 
Al si ti bukvalista jbt....Naravno da nisam mislio da ih surim vrelom vodom, vec da ih uvucem u raspravu, osurim argumentima i recima :lol:

Strasno ako si pomislio bilo sta drugo :hahaha:

Ne mislim, samo izvlacim konstataciju iz tvog navoda da se jehovin svedok treba pustiti u stan i onda ga osuriti sto znaci odrati mu kozu a da bi se to uradilo prvo se mora se zaklati. To nije ok, zakon ne dozvoljava a tvoje poredjenje nije relevantno, smisao za humor ti je blago receno, cudan.
 
Ne razumem sto se covek koji je pretucen opisuje kao jehovin svedok. Sto se napadac onda takodje ne karakterise kao vernik/nevernik, nebitno?
Lepo se bre to resava, pustis ljude u kucu, i pre nego sto zinu, krenes sa klasicnim ateistickim stavom. Posle detaljne obrade zivine od 45 minuta šurenja, neće im više pasti na pamet da dodju kao jehovini svedoci. A ne da prebijas ljude po ulici.

:mrgreen:
ti si, dakle, jedan od onih što pušta JS u kuću...:lol: :mrgreen:
 
Tamo piše da ga je izvukao iz auta, ne verujem da se vozač zaustavio ispred vrata i pokušavao da ga naučava?
Čak i da mu je došao 100 puta i zvonio, nema pravo da bude nasilan. Postoje drugi načini da se rešiš dosadnih doorsa.
 
Nasilnika treba strpati iza resetaka , to je valjda jasno . Kad smo vec obavijesteni da je pretuceni Jehovin svjedok
trebali su nam ponesto reci i o tabadziji .Pretpostavljam da je clan ili simpatizer nacionalno ostrascenih stranaka .
Tip me asocira na bijesnog kera , a kraj takvih je opasno proci i na ulici . Jehovini ce morati poceti nositi biber sprejeve !:mrgreen:
 
mi ovdje nemamo cijelu pricu te ne mozemo ni trubiti ko je kriv ko nije ... nekad nekog treba i razbiti ... ajde zamislite da ste javna licnost i da vam dolaze oni paparaci slikati kako djetetu mijenjate pelene kroz prozorcic i sl. ja bih mu onaj fotoaparat u usta nagurao ...
 
Ako je u pitanju sever Srbije, pre će biti da je neki od Čankovih fašista, oni imaju običaj da se bahato ponašaju i napadaju ljde na ulici. Kad se već igramo pogađanja.

- - - - - - - - - -

mi ovdje nemamo cijelu pricu te ne mozemo ni trubiti ko je kriv ko nije ... nekad nekog treba i razbiti ... ajde zamislite da ste javna licnost i da vam dolaze oni paparaci slikati kako djetetu mijenjate pelene kroz prozorcic i sl. ja bih mu onaj fotoaparat u usta nagurao ...

Lakše je i efikasnije navući zavesu. Ili nabaviti oštrog psa, ako imaš dvorište.
 
Ako je u pitanju sever Srbije, pre će biti da je neki od Čankovih fašista, oni imaju običaj da se bahato ponašaju i napadaju ljde na ulici. Kad se već igramo pogađanja.

- - - - - - - - - -



Lakše je i efikasnije navući zavesu. Ili nabaviti oštrog psa, ako imaš dvorište.

pa sto bih ja sebe ogranicavao mozda volim kucu bez zavjesa a mozda ne volim pse ...
 
mislis znao sam u sta se upustam :lol: kao da odem na utakmicu i dobijem batina :lol:
ma ipak bi ja njemu onaj fotoaparat gurn'o u usta, i nabio nogom, a ako je bio neki slobodnjak i niko ne zna za njega mozda bih ga i smakeo :tajna:
 
Ili on nije covek jer je JS, i nema prava da pridje nikome da pita za nesto u prodavnici na ulici prolaznika koliko je sati i sl . ??

A da je SPC vernik svi bi ga zalili zar ne ?

Covek je covek nebitno u kog Boga veruje i i svi imaju ista prava kao gradjani :hvala:
 

Back
Top