Kome je lakse da dodje do seksa i zasto?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Poslednjih par dana svedoci smo socioloskog eksperimenta koji je snimljen u kome devojka pita odredjeni broj muskaraca, mislim da je 14, za seks, sada i odmah, i muskarac koji pita 100 devojkaka za seks na sada i odmah.

Devojka je imala 50% uspeha, iskreno ocekivao sam daleko vec odaziv i verovatno bi bio da je broj ucesnika koji su solo bio veci.
S druge strane, muskarac je imao 0% uspesnosti sa instant seksom na 100 zena.

E sada, zasto je to tako, kolege i koleginice?

Da li su muskarci sekusalno oslobodjeni a zene se prave fine, ili smo samo tako drustveno nauceni, ili vazi ona prica da razdvajaju seks od emocija, ili se vode onim da su vizualna stvorenja i da ce spavati sa nekom osobom dokle god im se fizicki dopada?

Zamolio bih da se tema ne spaja sa temom gde je video, jer nije nuzno o video klipu, vec o "psiholoskom problemu". Takodje, mislim da je premestanje na drugi PDF nepotrebno jer je pitanje prvenstveno u sferi ljubavi i seksa.

I jos jednom pitanje, nevezano za video, jer je to samo "statisticki" podatak:

Kome je lakse da dodje do seksa, muskarcima ili zenama, i zasto?
 
nemoj odgovori samo na naslov kao ja :D
pa lakse je teoretski zenama, one mogu kad hoce i s kim hoce ... ali one to ne rade ... dok muskarci rade oni ne biraju ... tako da u praksi muskarci spavaju sa vise zena ... jer ako ona starta 100 moze svih sto da pristane, ali ona ce jednog ... dok ce on svih sto a pirstace 3 to je opet vise nego ona
 
Ajde ja cu se angazovati kad moram jer pitanje je da li ces dobiti realne odgovore.

Gledaj to ovako, prosecan muskarac ima 20 puta vecu kolicinu testosterona od prosecne zene. Testosteron je direktno povezan sa libidom i napaljenoscu. To znaci da zena kad se maksimalno napali, ona je dvadeset puta manje napaljena od muskarca. Znaci zena kad je najnapaljenija, napaljena je otprilike ko muskarac ujutro kad obavlja prvu veliku nuzdu pre nego sto se spremi i mrzovoljno ode na posao.
 
Skracena verzija:

Devojka je pitala 14 muskaraca za seks, sada i odmah na licu mesta. 7 je pristalo.
Muskarac je pitao 100 zena sa seks, sada i odmah, na licu mesta. 0 je pristalo.

Zasto uspeh od 50% kod muskaraca a 0% kod zena? :)

zato što žene lažu... sve one što se smiju bi mu dale... a mnoge su oduševljenem tim pristupom i onako po inerciji kažu ne i čekaju da momak nastavi priču... gledao sam neki dan...
 
Lakse je onim osobama koje su otvorene, neposredne, manje izbirljive, sarmantnije, ali mora da drze ipak neki nivo, primitivizam i prostota odbija...
Nema veze sa polom vec sa nacinom na koji se neko ponasa, sa odlukama, stavovima, spretnoscu, zeljom, mogucnosti i sl.

Ima istine u tome, ali da uzmemo primer primitivne i proste zene koja zeli seks za to vece. Ne mora ni da lepo pita, ni da lepo izgleda, ne mora ni da bude lepa, nekako mi se cini da dobar deo slobodnih muskaraca ne bi odbio.

A nekako mi se cini da devojke, pa i one manje lepe, dobijaju solidan broj nepristojnih ponuda, barem po onom sto su mi rekle, tako da mi se cini da se muskarci nekako vise "trude" ili bolje je receno balave i trce za devojkama.
 
Mislim da su muskarci daleko ugrozeniji od zena, zato bi bilo ko, ko bi se naguzio na sred ulice, mogao da racuna da ce biti izopaljivan, dakle poenta bi bila da je zenama lakse, mogu uvek da racunaju na vise nego dovoljan broj pacenika koji bi, kao sto rekoh, tucali i smrznutog cetnika, i ticu u letu...
 
moguci razlozi:
1. zene imaju manje testosterona pa su manje napadne i vise se kontrolisu
2. zene mogu da zatrudne pa moraju da biraju
3. zene su slabije pa su izlozenije napadu pogotovo ako se osame sa napaljenim muskarcem. zene su mozda plasljivija bica i manje sklona riziku u odnosu na muskarce. verovatno se i vise plase polno prenosivih bolesti.
4. muskarci moraju da se bore odnosno da dokazu kvalitet svojih gena da bi imali seks sa zenkom-tako smo bioloski programirani
5. muskarac moze da oplodi svakog dana dok zena nije plodna svakog dana
6. ako zene kolektivno i selektivno uskracuju seks vecini muskaraca(sto inace rade) onda mogu da dignu cenu seksa i da tako seksom pljackaju muski rod
7. zene vise traze ljubav i vise vezuju ljubav uz seks. ako ljubav protumacimo kao privrzenost njoj, onda je ljubav samo mocna alatka za bolju kontrolu muskarca radi sto potpunijeg iscrpljivanja njegovih muskih resursa
8. zene se boje seksa, jer se kroz seks zena moze otvoriti a i potciniti, sto im umanjuje manipulativan prostor. mozda je zato zenama i ljubav vazna jer se paradoksalno manje otvaraju i manje potcinjavaju muskarcu kojeg vole od onoga kome se potpuno i divljacki seksualno daju
9. istorijsko-tradicionalni uticaj u stanju relativnog haosa modernog drustva. to su te "prave vrednosti" koje se namecu vecini koja je nesposobna da sebi osmisli zivot u situaciji kad im je data veca sloboda. odnosno suvise su glupi da uzivaju u slozenosti slobode pa su im potrebne "prave vrednosti" da im uproste zivot. neke od tih "pravih vrednosti" su da zena mora biti smerna i da pichku tesko daje.
10. zene osecaju da se muskarci plase "slobodnih" zena, osecaju se ugrozenim od njih, te onda izigravaju nevinasca. uvek si joj drugi, a taj prvi i nije bio bas nesto.
11. borba izmedju zena za uticaj. ruzne i prosecne(vecina) ne mogu da pariraju lepima(manjina) te moraju prostor uticaja lepih da ogranice lakom optuzbom da su qurve time im smanjujuci vrednost na trzistu zena, a ujedno omogucavajuci ruznijim zenama da se lakse daju i time da podignu vrednost ruznijima. da bi ova relativno komplikovana dinamika funkcionisala i ruzne i lepe moraju da zauzmu stav da one nisu qurve i zato moraju da odbijaju muskarce. i lepim zenama ovo odgovara jer kako stare i one postaju ruznije u odnosu na mladje i lepse.
12. vecina muskaraca lose ebe. zene odbijaju vecinu jer pretpostavljaju da ce od njih dobiti samo los sex. oni koji traze odmah i direktno verovatno se ocenjuju kao najocajniji i najlosiji ebaci.
13. muskarci kada su napaljeni prirodno zele da "uvrede" i da "potcine" zenu. nekad se to seksualno potcinjavanje prenosi i van seksa. da bi takav razvoj situacije predupredile zene sebe "aseksualizuju". paradoksalno time frustriraju muskarca i u njemu bude jos vecu zver koju ce svaku zenu da posmatra kao prikrivenu qurvu(mozda s pravom).
14. da dodam da postoje i pozitivne strane odbijanja, jer ako bi se svaka dala posle prve recenice onda bi i seksualni cin izgubio na intenzitetu. sto naravno ne znaci da je sto teze davanje veci je seksualni intenzitet, jer se muskarac smori, isfrustrira i ponizi tako da mu nije ni do cega. takodje muskarci seks primarno dozivljavaju kao zabavu, a ne kao kopanje u rudniku. dakle zene, pola sat, sat price, ako vam odgovara sirite noge.
15. donekle je u redu da postoji razlika u muskom i zenskom seksualnom ponasanju. ta razlika stvara dinamiku izmedju polova, ali ne ako je ta razlika ekstremna i nespojiva. nije u redu da od 100 zena nijedna ne pristane, a da 50% muskaraca pristane.
 
Poslednjih par dana svedoci smo socioloskog eksperimenta koji je snimljen u kome devojka pita odredjeni broj muskaraca, mislim da je 14, za seks, sada i odmah, i muskarac koji pita 100 devojkaka za seks na sada i odmah.

Devojka je imala 50% uspeha, iskreno ocekivao sam daleko vec odaziv i verovatno bi bio da je broj ucesnika koji su solo bio veci.
S druge strane, muskarac je imao 0% uspesnosti sa instant seksom na 100 zena.

E sada, zasto je to tako, kolege i koleginice?

Da li su muskarci sekusalno oslobodjeni a zene se prave fine, ili smo samo tako drustveno nauceni, ili vazi ona prica da razdvajaju seks od emocija, ili se vode onim da su vizualna stvorenja i da ce spavati sa nekom osobom dokle god im se fizicki dopada?

Zamolio bih da se tema ne spaja sa temom gde je video, jer nije nuzno o video klipu, vec o "psiholoskom problemu". Takodje, mislim da je premestanje na drugi PDF nepotrebno jer je pitanje prvenstveno u sferi ljubavi i seksa.

I jos jednom pitanje, nevezano za video, jer je to samo "statisticki" podatak:

Kome je lakse da dodje do seksa, muskarcima ili zenama, i zasto?

da skratim na posebno interesantne razloge:

6. ako zene kolektivno i selektivno uskracuju seks vecini muskaraca(sto inace rade) onda mogu da dignu cenu seksa i da tako seksom pljackaju muski rod
7. zene vise traze ljubav i vise vezuju ljubav uz seks. ako ljubav protumacimo kao privrzenost njoj, onda je ljubav samo mocna alatka za bolju kontrolu muskarca radi sto potpunijeg iscrpljivanja njegovih muskih resursa
8. zene se boje seksa, jer se kroz seks zena moze otvoriti a i potciniti, sto im umanjuje manipulativan prostor. mozda je zato zenama i ljubav vazna jer se paradoksalno manje otvaraju i manje potcinjavaju muskarcu kojeg vole od onoga kome se potpuno i divljacki seksualno daju
9. istorijsko-tradicionalni uticaj u stanju relativnog haosa modernog drustva. to su te "prave vrednosti" koje se namecu vecini koja je nesposobna da sebi osmisli zivot u situaciji kad im je data veca sloboda. odnosno suvise su glupi da uzivaju u slozenosti slobode pa su im potrebne "prave vrednosti" da im uproste zivot. neke od tih "pravih vrednosti" su da zena mora biti smerna i da pichku tesko daje.
10. zene osecaju da se muskarci plase "slobodnih" zena, osecaju se ugrozenim od njih, te onda izigravaju nevinasca. uvek si joj drugi, a taj prvi i nije bio bas nesto.
11. borba izmedju zena za uticaj. ruzne i prosecne(vecina) ne mogu da pariraju lepima(manjina) te moraju prostor uticaja lepih da ogranice lakom optuzbom da su qurve time im smanjujuci vrednost na trzistu zena, a ujedno omogucavajuci ruznijim zenama da se lakse daju i time da podignu vrednost ruznijima. da bi ova relativno komplikovana dinamika funkcionisala i ruzne i lepe moraju da zauzmu stav da one nisu qurve i zato moraju da odbijaju muskarce. i lepim zenama ovo odgovara jer kako stare i one postaju ruznije u odnosu na mladje i lepse.
12. vecina muskaraca lose ebe. zene odbijaju vecinu jer pretpostavljaju da ce od njih dobiti samo los sex. oni koji traze odmah i direktno verovatno se ocenjuju kao najocajniji i najlosiji ebaci.
13. muskarci kada su napaljeni prirodno zele da "uvrede" i da "potcine" zenu. nekad se to seksualno potcinjavanje prenosi i van seksa. da bi takav razvoj situacije predupredile zene sebe "aseksualizuju". paradoksalno time frustriraju muskarca i u njemu bude jos vecu zver koju ce svaku zenu da posmatra kao prikrivenu qurvu(mozda s pravom).
 

Back
Top