Da li vam je bitno gde?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

Sve lokacije dolaze u obzir osim splavova,na ljude koji ih obilaze,muziku i taj stil života sam alergičan..:)Volio bi da naleti jedan ogroman talas da ih potopi...
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

pa nesto mi i nije vazno gdje sve dok oko nas nema stotinu ljudi ... smore me vesele lokacije ...
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

Ja lično volim, mirnija mestašca. Šetnja. Park. Neki lokalčić za popodnevnu nes kaficu, ili poslastičarnica, gde bih pojela jedaaaaaaaaan fini kolač, mljac! :)

Mene umeju da smore samo ljudi, lokacije nemaju veze s tim. Jer budala imaš, gde god. Volim fin i kulturan svet. Miran.

Generalno, da imam nekoga , kao što nemam, ja misslim da bi išli svuda. Gde on voli. Gde ja volim. Dogovor kuću gradu. Prilagodljiva sam ja ličnost, ispoštovala bih i ona mesta, gde on voli da ide.

Volim šta volim, od lokacija, na šta sam navikla... ali daleko od toga, da nisam otvorena za neke druge predele. Lokacije. Mesta. Šta god. Što da ne. Kroz ono šta bi on voleo, ili gde lupam voli da ide, mogla bih bolje i njega da razumem, shvatim. Upoznam.

:bye:
 
ne volim guzvu, glasnu muziku da se ne cujes, glup mi je i odlazak u bioskop(ne znam da li iko vise i ide u bioskop). dakle, ok su mi mesta gde se moze nesmetano komunicirati ili pak lokacije gde mozemo praktikovati neku zajednicku aktivnost. kao npr da idemo na kurs samoodbrane gde bih ja bio napasnik silovatelj, a ona ucila kako da se odbrani(i to neefikasno jer protiv mene nema efikasne odbrane, sto ne znaci da sam nasilan, vec da sam atleta koji zna da koristi svoje seksi telo).
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?
Za splavove i sl. vasarske atmosfere definitivno nisam.
Ostalo moze, ali je najlepse gde je tise i mirnije.
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

Nije najbitnije mesto.
Sve lokacije, priroda, konstantne promene, ne volim stereotip...
Da obidjemo sve, a moze i da gledamo filmove kod kuce, ali ne volim kad se desavanja ponavljaju dan za danom, ubija me monotonija... :) Mislim da je to tako jel sam vodolija : )))
 
ovde
Trnova%C4%8Dko-jezero-sa-uspona-na-Magli%C4%87.JPG
 
Nije vazno gde si, vec je vazno s kim si :)

tacno tako
meni jedna rekla kasam teo u podrumu neke zgrade da joj vodsim ljubav nesto slicno
rekla mi kasam ju pito el joj ok da tu vodimo ljubav '' ludice jedna, nije mi bitno gde nego s kim''
ja joj kazem ''volimte''
ona nastavi ''ne bi se sigurno jehbala ovde sa nekim sirotanovitjem koji nema pare i kola da me odveze u hotel ako mi se ne dopadne ovde''
:rumenko:
 
tacno tako
meni jedna rekla kasam teo u podrumu neke zgrade da joj vodsim ljubav nesto slicno
rekla mi kasam ju pito el joj ok da tu vodimo ljubav '' ludice jedna, nije mi bitno gde nego s kim''
ja joj kazem ''volimte''
ona nastavi ''ne bi se sigurno jehbala ovde sa nekim sirotanovitjem koji nema pare i kola da me odveze u hotel ako mi se ne dopadne ovde''
:rumenko:
Auuu, sram je bilo :evil:
 
sa deckom kod njega ili mene u stanu, na splavu, kafice obozavam, imam jedan moj omiljeni restoran to mi je jedno od omiljenih mesta jer je jako zabacen, a najbolji je restoran te vrste hrane u gradu, imaju veliku bastu sa fontanama i cvecem i tu obozavam sa drugaricama ili drugom nekim da odem a kamoli sa njim jer je jako tiho

u klubove ne idemo cesto zajedno,zapravo vrlo malo ako uopste i idemo tako da klubovi su ta mesta gde bi nas neko najredje video zajedno
 
Poslednja izmena:
Prosli vikend sam bio prvi put u zivotu na splavu . Mjesto je izabrala jedna zenska i ajd da vidim i to cudo .
Splav je bio na Novom Beogradu na Savi .Bio sam na splavu tada i nikad vise .Kasno smo dosli i nije bilo
mjesta da budemo blize vodi vec negdje u srednjem redu stolova .Kad je dosao bradati konobar da uzme
narudzbu , vec mi je bila puna kapa .Ebote , prvi puta u zivotu sam vidio bradatog konobara !:eek:
U jednom momentu sam pomislio da me hvata vrtoglavica . Ustvari , prolazio je neki brod , a zaboravio sam
da smo na splavu .Ipak je bitno gdje si !
 
Da,da za klince su splavovi i sponzoruse.
Pa treba na fina mesta,pozorista,veceri poezije,Skadarlija i 3 Sesira,setnja na Petrovaradinskoj tvrdjavi,Tamburasi i violina da me u srce dira,dok pri plamenu svece recitujem Santica:worth:
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

naravno da je bitno...
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?

u principu ne volim guzvu i ako idem u guzvu to je namenski
a imala sam jedno leto sa bivsim, u Vojvodini u jednom gradicu smo bili
i jedno od 3 najlepsa provedena leta ikada
znaci sve potaman
 
Da li vam je, i koliko vam je bitno gde se vidjate sa voljenom osobom? Da li vam je bitno ako je to setnja u parku, mirno vece kod kuce, kafe, restoran, splav, ili postoje lokacije za koje su vam jednostavno glupe, ispod nekog nivoa, ili koje jednostavno smore.
Smore li vas odredjene lokacije?
Koje lokacije vi preferirate?



samo de je ludilo i de su laseri
 
kad smo zajedno mozemo i sa plafaona da visimo naglavacke nama je lepo.....ne treba mi neko specijalno mesto...
cak i kada nam je dosadno jer recimo ne znamo sta cemo u tom momentu, kad nam je dosadno u drustvu manje je dosadno....ko razume shvatice
 

Back
Top