Komemoracija u Bratuncu

Sizife, nemoj da menjas i kvarish temu.

Ukoliko zelish da vredjash srpske svece, onda to radi na drugoj temi.. Ta revnost koju si spomenuo.. veruj da bi tebi (a na zalost i mnogima tebi slichnima danas) mnogi komunisti pozavideli na istoj.. Ovo je tema o komemoraciji zrtvama u Bratuncu. Poshtuj to..
 
Ajduk:
Ovo je tema o komemoraciji zrtvama u Bratuncu. Poshtuj to..
U pravu si, izvinjavam se. Malo sam se zaneo, pošto sam u jednom trenutku shvatio da Бл svaki put kada hoće nešto pametno da kaže zapravo citira Vladiku Nikolaja, a ja sam hteo da pokažem da nije svaka njegova za citiranje.

Eremita, razumem šta hoćeš da kažeš, ali ovakve reči ne pripadaju nikakvom svecu ni humanisti - i te njegove beleške iz Dahaua nikako ne mogu ignorisati. Drugo, i ja osuđujem cionizam, isto koliko i antisemitizam. Ali Nikolaj ipak nije u zlatnoj sredini...

P.S. Ako želiš da nastavimo razgovor predlažem novu temu o ovome.
 
Sizif:
Ajduk:
Ovo je tema o komemoraciji zrtvama u Bratuncu. Poshtuj to..
U pravu si, izvinjavam se. Malo sam se zaneo, pošto sam u jednom trenutku shvatio da Бл svaki put kada hoće nešto pametno da kaže zapravo citira Vladiku Nikolaja, a ja sam hteo da pokažem da nije svaka njegova za citiranje.

Eremita, razumem šta hoćeš da kažeš, ali ovakve reči ne pripadaju nikakvom svecu ni humanisti - i te njegove beleške iz Dahaua nikako ne mogu ignorisati. Drugo, i ja osuđujem cionizam, isto koliko i antisemitizam. Ali Nikolaj ipak nije u zlatnoj sredini...

P.S. Ako želiš da nastavimo razgovor predlažem novu temu o ovome.

Сматрам да је заиста ПОТРЕБНО због разних
неразумевања и куршлуса међу нама, и не само међу
нама - ЗАПОЧЕТИ НОВУ ТЕМУ! 'Ајде, почни ...
 
Sizif:
Ajduk:
Ovo je tema o komemoraciji zrtvama u Bratuncu. Poshtuj to..
U pravu si, izvinjavam se. Malo sam se zaneo, pošto sam u jednom trenutku shvatio da Бл svaki put kada hoće nešto pametno da kaže zapravo citira Vladiku Nikolaja, a ja sam hteo da pokažem da nije svaka njegova za citiranje.

Eremita, razumem šta hoćeš da kažeš, ali ovakve reči ne pripadaju nikakvom svecu ni humanisti - i te njegove beleške iz Dahaua nikako ne mogu ignorisati. Drugo, i ja osuđujem cionizam, isto koliko i antisemitizam. Ali Nikolaj ipak nije u zlatnoj sredini...

P.S. Ako želiš da nastavimo razgovor predlažem novu temu o ovome.

Стварно си патетичан мали ми*
 

Back
Top