Emotivni problem ili..?

postoji jedan fenomen koji me interesuje vezano za reputacije..

ja naime dugo nisam pisao ovuda

ali sam dolazio svakodnevno da proverim, da li mi je neko dao reputaciju.

Zašto?

Pa zato što se to redovno dešavalo.

Malo malo..dobijem obaveštenje, da je neko, na neki moj daaavni tekst, misao, reč..dao reputaciju.

Iskreno, pošto sam bio mrtav na ovom forumu, osećao sam se kao da mi neko donosi cveće na grob.

Ipak..odlučio sam da to nije reputacija, nego ljubav.
I u ime ljubavi tih ljudi, ustao sam..ponovo..da im ljubav, koliko mogu, vratim


E sad..ja znam da je sve ovo za posmatranje
Pa i molim neka profi zapažanja, kako se ovo stanje moje zove?
Ako ima neko ime na latinskom još bolje..
 
postoji jedan fenomen koji me interesuje vezano za reputacije..

ja naime dugo nisam pisao ovuda

ali sam dolazio svakodnevno da proverim, da li mi je neko dao reputaciju.

Zašto?

Pa zato što se to redovno dešavalo.

Malo malo..dobijem obaveštenje, da je neko, na neki moj daaavni tekst, misao, reč..dao reputaciju.

Iskreno, pošto sam bio mrtav na ovom forumu, osećao sam se kao da mi neko donosi cveće na grob.

Ipak..odlučio sam da to nije reputacija, nego ljubav.
I u ime ljubavi tih ljudi, ustao sam..ponovo..da im ljubav, koliko mogu, vratim


E sad..ja znam da je sve ovo za posmatranje
Pa i molim neka profi zapažanja, kako se ovo stanje moje zove?
Ako ima neko ime na latinskom još bolje..

...Mogla bih ja da obiđem taj grob i vidim šta je to sve tamo napisao jedan ranjeni....

...pošto sam nova...iako stare za tebe...tvoje misli si nove za mene....
...poslao si reč u etar....i one su za čitanje....možda ti više i nisi tako važan....:lol:
 
ali ja mislim da jesam važan.
Pa tih reči ne bi bilo da ih nisam ja napisao.

...pa htedoh da vidim...;)
...msm da jesi važan!

...znači voliš reputaciju i voliš da te čitaju...onda želiš naklonost publike...
...zaključujem savršeno normalna emotivna osoba...ponekad malo više važnosti pridaje svojoj obožavanoj figuri...možem da volim da te čitam...ali eto uzdržaću se od želje! :lol:

...he, he...možda...zavisi šta ćeš napisati! :mrgreen:
(vidim ja da ti umeš onako nekako u minus fazonu...a onda te baš i ne želim) :lol:
 
Kad god mi neko da reputaciju, ja mislim da me voli i potajno želi.

Da li je to normalno..?
Normalno je. Osim ako ti je da sunasceJelena, posto je iskljucila privatne poruke da bi se dopsivala reputacijama.
Zasto bi ti neko umjesto PP ili javne pohvale na forumu slao reputaciju. PRAVOUGAONIK je svrha, oce da ti vidis pravougaonik, a pravougaonik ti je simbol seksa.
 
Poslednja izmena:
postoji jedan fenomen koji me interesuje vezano za reputacije..

ja naime dugo nisam pisao ovuda

ali sam dolazio svakodnevno da proverim, da li mi je neko dao reputaciju.

Zašto?

Pa zato što se to redovno dešavalo.

Malo malo..dobijem obaveštenje, da je neko, na neki moj daaavni tekst, misao, reč..dao reputaciju.

Iskreno, pošto sam bio mrtav na ovom forumu, osećao sam se kao da mi neko donosi cveće na grob.

Ipak..odlučio sam da to nije reputacija, nego ljubav.
I u ime ljubavi tih ljudi, ustao sam..ponovo..da im ljubav, koliko mogu, vratim


E sad..ja znam da je sve ovo za posmatranje
Pa i molim neka profi zapažanja, kako se ovo stanje moje zove?
Ako ima neko ime na latinskom još bolje..

Prvo boldovano : znali smo za tvoju sujetu i vapaj za ljubavlju, pa smo te reputirali dok si bio u forumskoj komi. Konkretno, lično sam ti dala nekoliko reputacija jer sam čula da sa ljudima koji su u komi treba komunicirati e da bi im se pomoglo da se povrate.
Drugo boldovano : vraćaj ljubav ali ne reda radi, koliko možeš, nego koliko se od tebe zahteva, ništa polovično - samo bezuslovno.
Treće boldovano : stanje se zove baš tako kako si imenovao temu.

Nego, objasni nam kako se osećaš nakon reanimacije. Čisto da podeliš iskustva sa nama da bi znali kakvo je to stanje ukliko se nađemo u situaciji da budemo povratnici na forum. Ako si i dalje krhkog duševnog stanja, kaži da li da dajemo neku bocu krvi, ili da te i dalje pumpamo reputacijama.Šta ti je po volji?:ceka:
 
Ne želim da se ulagujem nikome.
Ni starim prijateljima, ni budućim, a ni sebi.

Ja nisam savršen.
Menjam stavove, menjam principe, nekada sam pozitivan, nekada nadrndan, nekada karakteran, nekada ne, nekada sam seljak nekada sam dingospo.
Svet je prepun izazova i čovek nije stena.

Idu mi na kerec oni principijelni, crno-beli i odlučni koji ne menjaju ploču godinama.
Dosadni su mi.
I ja sam sebi dosadan kada sam u toj fazi.

Postalo je suviše lako kritikovati svaku glupost na koju naletiš
Postalo je suviše lako prezirati ono čega je više.

Postalo mi je izazov da nađem Lepo,jer je retko.
Ne znam kako se to radi, pa polazim od sebe. Želim da budem lep, drag, značajan i želim da me ljudi poštuju i žele.

Znam šta mene raduje i pretpostavljam šta raduje vas.

Bavim se psihologijom duže nego što neki od vas imaju godina - i ne znam šta je to Normalan čovek, niti bih mogao da napravim kalup za to.

Ali znam da bi svako ko je principijelan, čvrst, karakteran, nepromenjiv - verovatno napravio kalup po sebi.

Što je bolesno.
 

Back
Top