Gulit ili Bajevic!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Gulit ili Bajevic!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Gulit ili Bajevic!

ko ce biti bolji za zvezdu, spekulise se da bi jedan od njih mogao da je vodi, moj glas Bajevicu!

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GULIT NIJE ZA ZVEZDU

GULIT NIJE IMAO NIKAKVE REZULTATE KAO TRENER POSLEDNJI KLUB JE BIO FEJENORD SA KOJIM NIJE URADIO NISTA ,MISLIM DA JE ZVEZDA NA PUTU STARE SLAVE SA PIXIEM NA CELU ALI IM JE POTREBAN JEDAN TRENER TIPA MUSLINA ILI BAJEVICA SAMO DZABE KAKVU LIGU IMAMO GDE CE DA IGRAJU I PROTIV KOGA

Zainteresovan član Toxic (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

MISLIM DA BAJEVIC NI U KOM SLUCAJU NE TREBA DA BUDE TRENER ZVEZDE!!!ZA GULITA TO JOS VISE VAZI.BAJEVIC ZVEZDU PROTEKLIH SEZONA SAMO ISKORISCAVAO.IZMEDJU SVAKE SEZONE ON CE KAO DOCI TO MU DIZE CENU PA NEKI STRANI KLUBOVI DAJU VELIKU LOVU A ZVEZDA NEK SE JE...MISLIM DA TAKAV COVEK NIJE ZASLUZI MESTO U ZVEZDI.A NIJE NI NEKI DOBAR TRENER,UVEK SE SVADJA SA ZVEZDAMA TIMA.EVO OVE SEZONE JE IMAO ODLICAN SASTAV PA NIJE NISTA URADIO.MISLIM DA OD OVIH IMENA KOJA SE POMINJU (BAJEVIC,HADZI,GULIT I TIGANA)NAJBOLJE JE DA DODJE TIGANA.COVEK IMA ISKUSTVA,BOLJI JE OD GULITA,BAJEVIC NE ZASLUZUJE MESTO KAO STO SAM REKAO,A HADZI JE TEK KRENUO DA SE BAVI TRENERSKIM POSLOM.ALI AKO MOZE U SVAKOM SLUCAJU MISLIM DA JE MUSLIN NAJBOLJE RESENJE!!!!
    TOLIKO OD MENE

Početnik
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Muslin definitivno

Citat Original postavio Toxic
    MISLIM DA BAJEVIC NI U KOM SLUCAJU NE TREBA DA BUDE TRENER ZVEZDE!!!ZA GULITA TO JOS VISE VAZI.BAJEVIC ZVEZDU PROTEKLIH SEZONA SAMO ISKORISCAVAO.IZMEDJU SVAKE SEZONE ON CE KAO DOCI TO MU DIZE CENU PA NEKI STRANI KLUBOVI DAJU VELIKU LOVU A ZVEZDA NEK SE JE...MISLIM DA TAKAV COVEK NIJE ZASLUZI MESTO U ZVEZDI.A NIJE NI NEKI DOBAR TRENER,UVEK SE SVADJA SA ZVEZDAMA TIMA.EVO OVE SEZONE JE IMAO ODLICAN SASTAV PA NIJE NISTA URADIO.MISLIM DA OD OVIH IMENA KOJA SE POMINJU (BAJEVIC,HADZI,GULIT I TIGANA)NAJBOLJE JE DA DODJE TIGANA.COVEK IMA ISKUSTVA,BOLJI JE OD GULITA,BAJEVIC NE ZASLUZUJE MESTO KAO STO SAM REKAO,A HADZI JE TEK KRENUO DA SE BAVI TRENERSKIM POSLOM.ALI AKO MOZE U SVAKOM SLUCAJU MISLIM DA JE MUSLIN NAJBOLJE RESENJE!!!!
    TOLIKO OD MENE
    samoMUSLIN moze od zvezde da napravi zvezdu

Primećen član shalle87 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa jel ste zaboravili da je taj isti Muslin u tri navrata iskoriscavao zvezdu samo da bi nasao inostrani angazman ? Ako muslin dodje jos jednom nece vise ziv otici ubicemo ga

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Хехехе ! Отишао Пикси у Румунију да тражи тренера, чуо да су румунски радници јефтинији. Шалим се, само напред Пикси !!! Звезди ће сигурно бити боље али од Гулита нема ништа.

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Muslin definitivno

Citat Original postavio de man
    Citat Original postavio Toxic
    TOLIKO OD MENE
    samoMUSLIN moze od zvezde da napravi zvezdu
    Ti decko nisi normalan ni malo, PRINC SA NERETVE - Dusan Bajevic je BOG u Grckoj zadnjih 20 godina, a Zvezda je pala na niske grane i danas samo Bajevic moze da digne cijenu Zvezdi a ne obratno.
    Bajevic je covjek sa rezultatima iza sebe i kao igrac i kao trener, i nije jedan Dostanic i ostali slijepci kojima je upravljao Dzaja i ostali iza paravana.

Dusko Bajevic je najbolje rijesenje za trenera Zvezde, trener naseg mentaliteta i Evropskih pogleda koji moze da podigne GIGANTA (kako ga je Pixi nazvao) na stare grane.

*** HERCEGOVINA u srcu, Mostarac do groba ! ***

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

na kraju, izgleda da je Hagi najblizi mestu trenera Zvezde

Obećava Kumruzvelt (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Da li je iko pomislio da Bajevic nije dosao u Zvezdu prosle godine zbog ne slaganja stavova sa upravom koja je pomislila da moze da radi sta hoce.
    Covek je trazio igrace,tim koji moze nesto da postigne a ne kojekakve alternative sa kojima se videlo gde smo stigli.
    Iz istog razloga je i Muslin napustio Zvezdu.Uz svo postovanje prema Dzaji kao legendi kluba,mislim da je vodio pogresnu politiku.
    Na njega su verovatno uticali ostali iz upravnog odbora,koji uzput,bar pola od njih, nisu ni prosli pored Marakane dok nisu postali clanovi kluba.
    Ne lici mu bas ni ono prepucavanje sa Muslinom preko novina,nazvao je coveka neradnikom a on za tri godine pet trofeja doneo.
    Piksi najavljuje bolje dane,treba ga podrzati.
    SAMO UZ TEBE UVEK UZ TEBE.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Hadzi je najblizi klupi a da li je i dobro resenje, sta mislite?

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Hadzi je najblizi klupi a da li je i dobro resenje, sta mislite?

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I meni je Muslin najbolje resenje.Covek je jednostavno preporodio Zvezdu u oba navrata kada ju je ovdio.Jeste da,po meni,fosrira i suvise defanzivan fudbal za klub kakav je Zvezda,ali to je davalo rezultate.
    Svi ovi tipa Gulit,Tigana,sada i Stoichkov...ne verujem bas puno u njih...nemaju oni nikakvog posebnog iskustva...osim Tigane,koji nije lud da vodi klub iz nase lige.A Bajevic...pa sta znam ni on mi se nesto tu ne uklapa.Ma nema on u Zvezdi nikakvog interesa,covek je Bog i batina u Grckoj i boli ga uvo da igra patikarsko livadarsku ligu kao sto je nasa.
    A danas sam citao u novinama izgleda da stize Hadzi...ma ni on nema iskustva...ne znam.Muslin je odlican trener za male pare,a i mislim da moze da se dogovori sa Pixijem oko svega.
    Videcemo...znam samo to,da ako Zvezda krene da ostavruje dobre rezultate i kod nas i u Evropi imaju svi redom da se lepe za nju...a posebno neki treneri.Zivi bili pa videli.

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

ostaje dostanic!!!!

Obećava Kumruzvelt (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio vicente
    ostaje dostanic!!!!
    Jok more,sad se niodkuda pojavi Zenga!!!!Sta ce sad biti to bih voleo da znam.

Slične teme

1. Bajević na klupi Crvene zvezde!!!
    Autor tab503 u forumu Fudbal
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.06.2006., 14:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •