Zoran Lilić u Vladi Srbije

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
Zoran Lilić, nekadašnji predsednik SR Jugoslavije, viđen je juče kako izlazi iz Vlade Srbije. U Nemanjinoj 11 Danasu je rečeno da „ne znaju razlog njegove posete“.
Lilić je početkom devedesetih bio narodni poslanik SPS, a potom je izabran za predsednika parlamenta. Posle smene Dobrice Ćosića u junu 1993. izabran je za predsednika SRJ. Na toj poziciji ostao je do 1997, kada je u jesen postao kandidat socijalista za predsednika Srbije. Posle neuspelog drugog kruga predsedničkih izbora, gde je odmeravao snage s liderom SRS Vojislavom Šešeljem, u oktobru iste godine postao je potpredsednik Savezne vlade u kabinetu Momira Bulatovića i tu dužnost obavljao do avgusta 1999, kada je imenovan za savetnika predsednika SRJ Slobodana Miloševića za ekonomske odnose sa inostranstvom. Godine 2000. izašao je iz SPS i osnovao Srpsku socijaldemokratsku stranku, ali se zatim vratio u matičnu partiju. Predsednik je UO JP „Putevi Srbije“.
http://www.danas.rs/danasrs/politika/zoran_lilic_u_vladi_srbije.56.html?news_id=265260
Jos samo fali da vaskrsne Vlajko Stojiljkovic i svi zajedno budu proglaseni najevropljanima:hahaha:
Sarada...
 
Zoran Lilic uopste nije los. Jedini je koji se iz starog SPS-a nije eksponirao svih ovih godina, a dobar je strucnjak.

Каква необавештеност!

Лик је класични кримос, заједно са својим сином који је више пута хапшен због разних кривичних дела.

- - - - - - - - - -

Ko bolje zna njegovu biografiju , on je extra lik . Jedan od najvecih patriota.

Где је он то показао патриотизам и када?

- - - - - - - - - -

Jesi li ti iz njegovog vremena?

Ма лупета.
 
Iz starog SPS-a svi su izdajnici sem Milosevica

Kamo srece da ih je bilo i vise, i ranije.

P.S. Ima li uopste nekog u ovoj zemlji da po tebi nije "izdajnik"?

Trece, trebalo je da stavis znak pitanja na kraju naslova, jer ovo nije proverena informacija.


Каква необавештеност!

Лик је класични кримос, заједно са својим сином који је више пута хапшен због разних кривичних дела.
.

Imas neke dokaze za to? A ako mu je sin i kriminalac, sto prvi put cujem ali nije nemoguce, ne znaci da je ON SAM kriminalac.
 
Poslednja izmena:
Kamo srece da ih je bilo i vise, i ranije.

P.S. Ima li uopste nekog u ovoj zemlji da po tebi nije "izdajnik"?

Trece, trebalo je da stavis znak pitanja na kraju naslova, jer ovo nije proverena informacija.




Imas neke dokaze za to? A ako mu je sin i kriminalac, sto prvi put cujem ali nije nemoguce, ne znaci da je ON SAM kriminalac.

Излазили су наслови по новинама, и на тв чак је било када је једну породицу (радили су кад њега као слуге) зеленашио; на крају баладе више нису имали да му исплате зеленашке камете па су га пријавили полицији, а он им је посало сина који им је пуцао у врата и био ухапшен - пуштен је сутрадан наравно (то је било после 5. октобра у време коштуњаве владе да не буде забуне); потражи по нету ако те интересује.

Затим, варао је људе на фору да познаје покојног Пуковника Гадафија (нека му је вечна слава!) тако добро да може намешта послове у Либији, и узимао кинту унапред као "провизију"; плаћали људи пут до Либије а све је тражио да се лети првом класом или да се изнајми приватни авион "Пинк Ер"; затим их одведе код неког безвезе Либијца који вара са њим у талу, као шатро тај је "Либијска тајна служба" и веза са Гадафијем, и онда и тај исто узме кинту унапред за "посао", и "објасни" да дођу опет за недељу дана и "онда креће посао"; ма какав Гадафи - видели га лаковерне овце само на слици у хотелу где су одсели... итд итд.
 
Poslednja izmena:
Излазили су наслови по новинама, и на тв чак је било када је једну породицу (радили су кад њега као слуге) зеленашио; на крају баладе више нису имали да му исплате зеленашке камете па су га пријавили полицији, а он им је посало сина који им је пуцао у врата и био ухапшен - пуштен је сутрадан наравно (то је било после 5. октобра у време коштуњаве владе да не буде забуне); потрежи по нету ако те интересује.

Ipak, to su neproverene stvari. Mrzi me da trazim po netu, a u novinama svasta pise.
 
Oni sto su u Hagu a nisu se "nagodili" sa tuzilastvom i priznali "krivicu".

To je tvoje misljenje i imas pravo na njega, ali mnogo je lako baratati takvim izrazima, ali tesko je odrediti sta bi ko uradio da je danas dosao na vlast.

U svakom slucaju, ja nerado ili oprezno baratam takvim izrazima.

- - - - - - - - - -

Није непроверено јер је било СУЂЕЊЕ. А ти, не мораш да верујеш уопште, веруј да је Лилић "добар човек и стручњак" ако ти тако одговара - твоја ствар..

Nije stavr u tome da li je on "dobar covek" (bitno je da je neosudjivan, za tu funkciju), nego da li je dobar strucnjak, strucnjaci i kadar je ono sto nam fali. Ali, kako je vest krajnje neproverena, a sinoc sam slusala na TV da ce biti neki strani strucnjak u Vladi, necu vise da se ubedjujem.
 
Poslednja izmena:
To je tvoje misljenje i imas pravo na njega, ali mnogo je lako baratati takvim izrazima, ali tesko je odrediti sta bi ko uradio da je danas dosao na vlast.

U svakom slucaju, ja nerado ili oprezno baratam takvim izrazima.

- - - - - - - - - -



Nije stavr u tome da li je on "dobar covek" (bitno je da je neosudjivan, za tu funkciju), nego da li je dobar strucnjak, strucnjaci i kadar je ono sto nam fali. Ali, kako je vest krajnje neproverena, a sinoc sam slusala na TV da ce biti neki strani strucnjak u Vladi, necu vise da se ubedjujem.

Ја те не убеђујем, шта има да те убеђујем када си ти поштовалац ове владе; вероватно је за тебе и Дачић "чист" јер није осуђен за "коферче"! СПС је само једна група гангстера, али ти изгледа волиш то, и то је твоја ствар на крају крајева; само немој да се много изненадиш када их све будеш видела иза решетака на суду за организовани криминал.
 
To je tvoje misljenje i imas pravo na njega, ali mnogo je lako baratati takvim izrazima, ali tesko je odrediti sta bi ko uradio da je danas dosao na vlast.

U svakom slucaju, ja nerado ili oprezno baratam takvim izrazima.

Jednostavno je. Lilic je bio predsednik SRJ i visoki funkcioner a evidentno je da je ceo politicki i vojni vrh optuzen u Hagu.
Tamo su umrli i ostali oni koji nisu priznali krivicu ili pristali na promenu politike da ne bi uopste otisli.
Ispostavilo se da su se oko Milosevica bili okupili paraziti,kao i oko Seselja.
 

Back
Top