DAL NEKO SLUSHA BOB MARLEY-A?

g-rock:
a ko je to :shock:
jel to onaj sto vise ne saradjuje sa edi grant-om, ne zna se zasto??? :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: ovo me je extra nasmejalo kao sto reggae girl reche Robert Nesta Marley poznatiji kao Bob skraceno od Robert ;) je umro 1981. od raka koji je metastazirao :( Ona je bre drzao ceo svet na nogama dok je Edi bio u pelenama... Meni je omiljena pesma Iron Lion Zion ako iko ima spot i hteo bi da mi ustupi ili bilo ishta o Bobu neka mi se pliz javi na alexxyo@verat.net ili alexxandar@gmail.com ili alexxandar@spymac.net ili na PM ili na mob 064/3904147 znachi imao sam nezgodu izgubio skoro sve od Boba :( Dodushe u zadnje vreme ne slusham toliko Boba shto nemam muzike shto shto nekad nisam u Reggae mooodu :) ali kada jesam onda je :) :) :) :) :) Inache mislim da bih mogao josh 1001 stvar o njemu da kazem ali bice vremena :) Eh da sad ako neko zna gde u BG-u ima da se kupi ona rasta znojnica znachi zelena-zuta-crvena boja kao na zastavi i to bih bio zahvalan ako bi mi bilo javljeno gde to mogu da nadjem ;))) PozZz Alexxandar
 

Back
Top