Ako bi bili korisnici Kanabisa, da li bi ponudili majci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako bi ikada koristio kanabis, to bi jedino bilo u medicinske svrhe, ako imam tumor ili prezivljavam hemoterapiju, posto sam cuo da se za to koristi.
Smatram kanabis lekom u tim slucajevima, a ne sredstvom za licno uzivanje, tako da moj odgovor je ne.
Vidis, droge nisu samo sredstvo za uzivanje, nego za jos neke stvari. Moguce je da cak one izazivaju samo stvari koje nemaju nisu uzivanje nego nesto drugo, da uopste ne izazivaju ONE uzivanje, a da te stvari izazovu uzivanje.
 
Poslednja izmena:
alkohol je sr.anje, tim je nikada ne bih ponudio...
nije štetno, ali da te pitam...
znaš li ti kako se haš/vutra vaperizuje, jesi li ikada video vaperizator?
Pitao sam te bi li je ponudio Kanabis ako bi koristila alkohol?
A zasto me pitas znam li to i jesam li vidjeo?
Jesam i znam.
Znam i kako da se ubodem u venu, ako bi htio.
Jedino sto ne znam je zasto ti je bitno znam li to?
 
Poslednja izmena:
Pitao sam te bi li je ponudio Kanabis ako bi koristila alkohol?
A zasto me pitas znam li to i jesam li vidjeo?
Jesam i znam.
Znam i kako da se ubodem u venu, ako bi htio.
Jedino sto ne znam je zasto ti je bitno znam li to?
pa odgovorio sam ti na tvoje glupo pitanje...rekao sam da je alkohol sranje, a ti sad vaperizuj u svojoj glavi da li bih je ponudio ili ne.
 
nista sto stvara zavisnost ne bih nukao ok mozda cokoladu
A Kanabis stvara zavisnost?

Secer je daleko opasniji od kanabisa, ali to nas ne sprecava da drogiramo decu. I ako legalna droga je i dalje droga.
Htio si da kazes kakao, ako nisi dodaj na listu... a za secer ne znam. Nikad nisam vidio da kad je neko nervozan jede secer, ili kad mu fali trave ili necega...
 
E - euforija
A - stvar(ili skup stvari) koja u odredjenom sklopu licnosti izaziva euforiju, izaziva, ali ta stvar nije euforija, nego neka promjena u necemu sto ne spada pod "emocije", ni pod tjelesno (mozdano i dr.)
L-licnost
D-droga

Za neko L vazi: A->E
onda vazi i: D->A->E
za nijedno L ne vazi: D->E

To je hipoteza.
 
Poslednja izmena:
pa tako sam nacuo a zna i da povuce ka nekim jacim opijatima
Ne stvara nikakvu zavisnost, ni psihicku, ni fizicku, osim jednu vrstu zavisnosti koja je jako cudna pa se zbog toga i ne moze nazvati pravom zavisnoscu. To moze da se desi kad je zelis, a mislis da su sanse da U ODREDJENO VRIJEME dodjes do nje i da ne dodjes podjednake, I IZGLEDA TI DA POSTOJI TA SANSA, jer si vidio nesto sto lici na sansu, i traje dok se u tvojoj svijesti proporcija tih sansi ne izmijeni.
 
Htio si da kazes kakao, ako nisi dodaj na listu... a za secer ne znam. Nikad nisam vidio da kad je neko nervozan jede secer, ili kad mu fali trave ili necega...

Ne, htela sam da kazem secer ko sto sam i rekla. I da, probaj mesec dana bez secera (znaci nista u kafi, nista sokici, cajevi, slatkisi, cokolade..) pa ces da vidis sta je kriza. Ne moze da se uporedi ni sa jednom drogom. Ali ja sam se s tog govneta skinula. Jedva. Od tog sranja se najvise oboleva. (rak, dijabetes, opadanje kose, prebrzo starenje, karijes, bolesti bubrega i gomila drugih pi.... ma.....), zato FDA i podrzava secer, a ne kanabis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top