nesavršenosti...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
ok, uglavnom smo ovde čitali o tome šta ne bi trpele kod muškarca...
al ne znam dal je bilo šta bi trpele kod muškarca...bar ne pamtim da je bilo...
ako nije bilo, a i ako jeste bilo - otprilike jebbe mi se, te evo i pitanja samo za članice ovog pedefeta...:

da li bi ste trpele sitne nesavršenosti kod muškarca, kao i ako nije problem da napišete i koje su to nesavršenosti koje bi ste tolerisale, kao i koje to nesavršenosti podrazumevate kod muškaraca, koje nesavršenosti vam ne smetaju (a možda su vam i simpatične, ko zna)...?
malo sam sročio pitanje jebbalo majku, al nema veze, valjda će skontate šta sam teo pitam...
muškarci stop...
edit...muškarci ne stop, pošto ne mogu da zabranim nikome da piše, eto samo sam apelovo, al je junac bio tu da mi otvori oči...:neutral:
 
Poslednja izmena:
Vis, da bih odgovorila na pitanje morala bih prvo da znam sta su to savrsenosti?
I dal su isti parametri i za mene i za tu osobu?
Mozda bi meni nesto bilo sasvim simpaticno, a nekoj mojoj koleginici sasvim neprihvatljivo i obrnuto.
Elem, doslo mi danas da filozofiram. A zivot ti je teska filozofija, samo da znas.
 
Vis, da bih odgovorila na pitanje morala bih prvo da znam sta su to savrsenosti?
I dal su isti parametri i za mene i za tu osobu?
Mozda bi meni nesto bilo sasvim simpaticno, a nekoj mojoj koleginici sasvim neprihvatljivo i obrnuto.
Elem, doslo mi danas da filozofiram. A zivot ti je teska filozofija, samo da znas.
de nađe samnom da filozofiraš kad ti ja nisam za to...
aj brate lepo kratko, nek ti padne nešto na pamet, neka uobičajena životna situacija tipa smrdljive čarape nasred sobe, upišana daska, prdeži i tako to...
ništa nisam mislio komplikovano...znaš već...
 
da ima više nesavršenosti nego ja :D
ili isto makar
da me ne bude sram

- - - - - - - - - -

naravno ni ovde ne znam na šta si tačno mislio..
no, odgovor je taj koji sam dala u svakom slučaju
valjda :D
 
Evo npr. ne smeta mi da ima krive noge, ko Klint Istvud (ako sam dobro primetila), da su mu recimo trojke (zubi) izrazeni, da recimo ima duze trepavice od mene :flert:, da recimo ima tako neke tripove: zamisli se odjednom, zaboravi na tacno vreme, kasni...
Nehigijenu ne tolerisem, grrrrrr..... : ))
 
Evo npr. ne smeta mi da ima krive noge, ko Klint Istvud (ako sam dobro primetila), da su mu recimo trojke (zubi) izrazeni, da recimo ima duze trepavice od mene :flert:, da recimo ima tako neke tripove: zamisli se odjednom, zaboravi na tacno vreme, kasni...
Nehigijenu ne tolerisem, grrrrrr..... : ))
eto...to je to...nije bilo teško nadam se...
misim ne ti, nego važi za ove što se sve ustručavaju i nemaju pojma o čemu pitam...
 
šta su ti koji moj nesavršenosti

ja sto 'uraca nesavršenih na sebi imam
i psihički i fizički još više
nema toga što ne bih mogla da prihvatim,
ako je ono zdrav, prav i uzbrdo brz
bar mi se tako sad čini..
 
šta su ti koji moj nesavršenosti

ja sto 'uraca nesavršenih na sebi imam
i psihički i fizički još više
nema toga što ne bih mogla da prihvatim,
ako je ono zdrav, prav i uzbrdo brz
bar mi se tako sad čini..
brate...ne mislim na to što ispod sisa imaš tri slojeva slanine, i tako te fizičke nesavršenosti...
eno da ne ponavljam, napiso sam gore...još jedino da crtam...
 
ok, uglavnom smo ovde čitali o tome šta ne bi trpele kod muškarca...
al ne znam dal je bilo šta bi trpele kod muškarca...bar ne pamtim da je bilo...
ako nije bilo, a i ako jeste bilo - otprilike jebbe mi se, te evo i pitanja samo za članice ovog pedefeta...:

da li bi ste trpele sitne nesavršenosti kod muškarca, kao i ako nije problem da napišete i koje su to nesavršenosti koje bi ste tolerisale, kao i koje to nesavršenosti podrazumevate kod muškaraca, koje nesavršenosti vam ne smetaju (a možda su vam i simpatične, ko zna)...?
malo sam sročio pitanje jebbalo majku, al nema veze, valjda će skontate šta sam teo pitam...
muškarci stop...
edit...muškarci ne stop, pošto ne mogu da zabranim nikome da piše, eto samo sam apelovo, al je junac bio tu da mi otvori oči...:neutral:

ne bih tolerisala da je lenj i previse aljkav a i vulgaran, ostalo manje vise
 
de nađe samnom da filozofiraš kad ti ja nisam za to...
aj brate lepo kratko, nek ti padne nešto na pamet, neka uobičajena životna situacija tipa smrdljive čarape nasred sobe, upišana daska, prdeži i tako to...
ništa nisam mislio komplikovano...znaš već...



Eto to troje nabrojano. Vis da znas!?

E sad moj bivsi je imao obicaj za tu dasku, kad ga ja napadnem "sto je nisi digo!" da on kaze "a sto nisi ti?"....znaci inacenje, ne sme samnom da se inati niposto. ali ni-po-sto!
 
ok, uglavnom smo ovde čitali o tome šta ne bi trpele kod muškarca...
al ne znam dal je bilo šta bi trpele kod muškarca...bar ne pamtim da je bilo...
ako nije bilo, a i ako jeste bilo - otprilike jebbe mi se, te evo i pitanja samo za članice ovog pedefeta...:

da li bi ste trpele sitne nesavršenosti kod muškarca, kao i ako nije problem da napišete i koje su to nesavršenosti koje bi ste tolerisale, kao i koje to nesavršenosti podrazumevate kod muškaraca, koje nesavršenosti vam ne smetaju (a možda su vam i simpatične, ko zna)...?
malo sam sročio pitanje jebbalo majku, al nema veze, valjda će skontate šta sam teo pitam...
muškarci stop...
edit...muškarci ne stop, pošto ne mogu da zabranim nikome da piše, eto samo sam apelovo, al je junac bio tu da mi otvori oči...:neutral:

Pa ko je savrsen? Prva imam spisak mana da obavijem planetu.
Razne sitnice (sitnice za mene) bih zanemarila. Ne bih mogla preci preko nekih (opet za mene) bitnih propusta. A najmanje bih trpela savrsenstvo.
Mislis na fizicki izgled ili...?
Ne bi mi smetalo kotrljajuce "r". To mi je slatko. Ne bi mi smetali oziljci. Ne smeta mi brada od par dana (pa i duze), naprotiv. Ne smeta mi ako bezi od frizera, obozavam dugokose tipove. Ne smeta mi ako nije cakum-pakum sredjen. Ni ne volim ustogljene i ustirkane. Ne smeta mi ni stomacic (u granici normalnog). I jos svasta nesto...
 
Eto to troje nabrojano. Vis da znas!?

E sad moj bivsi je imao obicaj za tu dasku, kad ga ja napadnem "sto je nisi digo!" da on kaze "a sto nisi ti?"....znaci inacenje, ne sme samnom da se inati niposto. ali ni-po-sto!

:sad2: i ti si neka uberzajebana...

- - - - - - - - - -

Pa ko je savrsen? Prva imam spisak mana da obavijem planetu.
Razne sitnice (sitnice za mene) bih zanemarila. Ne bih mogla preci preko nekih (opet za mene) bitnih propusta. A najmanje bih trpela savrsenstvo.
Mislis na fizicki izgled ili...?
Ne bi mi smetalo kotrljajuce "r". To mi je slatko. Ne bi mi smetali oziljci. Ne smeta mi brada od par dana (pa i duze), naprotiv. Ne smeta mi ako bezi od frizera, obozavam dugokose tipove. Ne smeta mi ako nije cakum-pakum sredjen. Ni ne volim ustogljene i ustirkane. Ne smeta mi ni stomacic (u granici normalnog). I jos svasta nesto...
isprva nisam mislio na telesne nepravilnosti, nego na navike, al dobro kad je već više vas zapelo s time aj terajte i u vezi toga...
 

Back
Top