ponos...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
dobro, ovo je mnogo više karakteristično (karakterističnije) za muškadiju, to da trčkaju za ženskama, al eto da pitam i ženske, možda naleti slučajno neka...:

jel ti se desilo da kad ga ti odkačiš, misim ti raskineš i onda se jednog dana pokaješ i pozoveš ga i on te usled ponosa, dostojanstva nekog svog, čega već - odjebbe...?
 
Jeste.

Ali nije u pitanju, ponos. Već nešto drugo, zamaskirano tim idealom, da je u pitanju isti.

Ponos je kada više ne daš na sebe, držiš do sebe. Ovo nije bilo to.

Kasnije saznah, šta zvalo se tim nazovi "ponos - om".

I to je ok.

Molim lepo.

:bye:
 
jel ti se desilo da kad ga ti odkačiš, misim ti raskineš i onda se jednog dana pokaješ i pozoveš ga i on te usled ponosa, dostojanstva nekog svog, čega već - odjebbe...?

jeste na neki način..
mada mislim da nije bio u pitanju ponos..
nego prosto, imao je druga interesovanja...
generalno
teeeeško teško podnosim odbijanje.
bolovanje dugo traje
 
dobro, ovo je mnogo više karakteristično (karakterističnije) za muškadiju, to da trčkaju za ženskama, al eto da pitam i ženske, možda naleti slučajno neka...:

jel ti se desilo da kad ga ti odkačiš, misim ti raskineš i onda se jednog dana pokaješ i pozoveš ga i on te usled ponosa, dostojanstva nekog svog, čega već - odjebbe...?

није ми се десило...кад рашчистим однос што би требало да буде ако сам ја раскинула, немам жељу да се поново упетљавам
 
:mrgreen: pa desilo se dva puta, raskinula sam ali sam posle htela da ih imam za opusteno hopa-cupa....e nisu hteli tako, sram da im udje, uvredise se ljudi, neam pojma zasto :)))
 
dobro, ovo je mnogo više karakteristično (karakterističnije) za muškadiju, to da trčkaju za ženskama, al eto da pitam i ženske, možda naleti slučajno neka...:

jel ti se desilo da kad ga ti odkačiš, misim ti raskineš i onda se jednog dana pokaješ i pozoveš ga i on te usled ponosa, dostojanstva nekog svog, čega već - odjebbe...?


ovaj ko singerica s temama :lol:

ne, eto i odgovora
 
dobro, ovo je mnogo više karakteristično (karakterističnije) za muškadiju, to da trčkaju za ženskama, al eto da pitam i ženske, možda naleti slučajno neka...:

jel ti se desilo da kad ga ti odkačiš, misim ti raskineš i onda se jednog dana pokaješ i pozoveš ga i on te usled ponosa, dostojanstva nekog svog, čega već - odjebbe...?

Uglavnom me dovedu pred svrsen cin. Pa, kao ja raskinem. A ustvari...kad, ono, medjutim...
Ne vracam se na zgarista. Radije cu i masturbirati koliko god, nego sa bivsim samo seksa radi, ma koliko je funkcionisalo na tom polju.
Kad smo ugasili, ugasili smo skroz.
 
:neutral: bas je slatko posle raskida fino se jos malo zabavljati bez obaveza....bilo mi zao sto i oni ne misle isto :lol:

i šta...sad si ti kao bila dominantna, a oni bili sujetne pichkice...jel to oćeš da kaeš...
ono...poigravala se s njima i to...oni patili a ti se pobednički osmehivala...
:bljak:
što ne volim ja ovakve stvari...
 
i šta...sad si ti kao bila dominantna, a oni bili sujetne pichkice...jel to oćeš da kaeš...
ono...poigravala se s njima i to...oni patili a ti se pobednički osmehivala...
:bljak:
što ne volim ja ovakve stvari...

:lol: a joj kako si ti to negativno shvatio....veze su bile povrsne a to sto su oni to shvatili drukcije i ufiksali u svoju glavu da mora biti po njihovom, pa sta se tu moze....drugo nije funkcionisalo, sex jeste i po meni je bilo steta da se to jos koji put ne ponovi....

- - - - - - - - - -

Ako je iole ozbiljna veza, kad dodje do raskida, jednom nije svejedno. Drugom obicno jeste.
"Slatko" cackati po tudjoj rani?
Ma koliko je sebicnost urodjena i normalna osobina, ipak- Sto ne zelis sebi, nemoj ni drugom...

:rumenko: pa ne moraju sve veze biti ozbiljne....
 
:lol: a joj kako si ti to negativno shvatio....veze su bile povrsne a to sto su oni to shvatili drukcije i ufiksali u svoju glavu da mora biti po njihovom, pa sta se tu moze....drugo nije funkcionisalo, sex jeste i po meni je bilo steta da se to jos koji put ne ponovi....

- - - - - - - - - -

:rumenko: pa ne moraju sve veze biti ozbiljne....

Ja volim otvorene karte, pa tako ne verujem u toboz nesporazume, ja mislila ovo, ti ono...
(samo se nadovezah na tvoj post...ne ulazim u prirodu te veze, ne popujem i sl. )
 
:neutral: bas je slatko posle raskida fino se jos malo zabavljati bez obaveza....bilo mi zao sto i oni ne misle isto :lol:

ma nema tu zaebancije
ja tako bila sa tipom, pa bili smo nekih 9 meseci
teo i dete da mu rodim :lol:
sam je posle toga predlozio zaebavanje, pa kad je vido da sam ravnodusna on postao bezobrazan
a svaki put kad se vidimo, posle raskida, kukao
i ajde, bi mi zao i pokusam nekako da si olaksam :mrgreen:
al on se opet ubezobrazio
nije shvatio moje zezanje :manikir:
i ja prekinem skroz
tako da to moze jedino ako oboje izadju iz emocija, ostanu dragi i niko nije povredjen
 

Back
Top