kuloća...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
pitanje za ove što prodaju kuloću...:
zašto to forsirate...?
pitanje za ostale...:
šta mislite o tim što glume kuloću nekakvu...?
ako je bilo može lock...
hvala...
 
Smatram da svako ko otvori temu, ne može biti nezainteresovan za odgovore. Foliranje je da čovek otvori temu, a onda se femka, kao boli ga baš uhhhce :lol:

pa kad si ti vidla da sam ja oživeo neku svoju temu koju sam otvorio pre štaznam kolko vremena...
ono tipa...pišite pišite, oću da pišete po mojoj temi...
al aj dobro...
 
pitanje za ove što prodaju kuloću...:
zašto to forsirate...?
pitanje za ostale...:
šta mislite o tim što glume kuloću nekakvu...?
ako je bilo može lock...
hvala...
pa da bi oni nekul imali cime da se bave kao onda postaju vredniji ako nas provale i drugima predoce da smo nekul i na taj nacin sebi dizu cenu na tudjoj grbaci
 
pa kad si ti vidla da sam ja oživeo neku svoju temu koju sam otvorio pre štaznam kolko vremena...
ono tipa...pišite pišite, oću da pišete po mojoj temi...
al aj dobro...

Dobro si me inspirisao, mogla bih neku ljis temu bajatu ( naraffffsky sopstvenu) da oživim, da joj dam veštačko disanje :lol: reanimaciju :rotf:
Moje teme su skroz bile sweet, samo kada sam se zezala, kontali su da sam ozb, kada sam bila ozb-kontali su da se zezam.
Problem je u meni, dakle :lol:
 
zbog takticki bolje pozicije. ako si kul mozes delovati mocno, biti cinican, oportunista, zabavan, zayebant, nedodirljiv, mistican, neutralan, analitican...ako nisi kul mozes biti ranjiva pichkica.
 
čim je smislim odma dođe...

- - - - - - - - - -

zbog takticki bolje pozicije. ako si kul mozes delovati mocno, biti cinican, oportunista, zabavan, zayebant, nedodirljiv, mistican, neutralan, analitican...ako nisi kul mozes biti ranjiva pichkica.

aj eo ti je definicija...

šta da doručkujem...dajte neku ideju...
 

Back
Top