Kada ona ponovo pozove…

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tárrega

Primećen član
Poruka
996
Kada je otišla u vama je, preboljevajući je, umro deo vas.

Nakon nekog vremena, dan je opet postao dan a mrak - mrak, i oko toga ste prestali da imate dilemu.
Kao da vam je postalo malo bolje.

Jeste sve oko vas poprilično izbledelo, i sa mukom ste se prisećali ko ste zapravo, ali ste bar par minuta dnevno manje mislili na nju.

I jednog dana ste se zavalili u svoju omiljenu fotelju, zapalili cigaretu, popili gutljaj vina i sebi ovako rekli: Ovako valjda izgleda preboleti? Svet je postao još trivijalniji u mom odsustvu ali ja bar manje mislim na nju i i manje je sve moje povezano s njom…

I baš u trenutku kada ste se potpuno odali samoutešenju, zvoni telefon.

Pogledate displej a na njemu, gotovo neverovatno ali, piše ONA ONA ONA

!

Šta ćete sledeće uraditi? Javićete se? Šta ćete joj reći ukoliko to učinite? Zove jer je nešto njeno ostalo kod vas ili pak želi da vam kaže da ste za nju i dalje najvoljenije biće na svetu?

Ili ako vam više prija spekulišite i o tome zašto ona ponovo zove. Pronašla je ponovo u sebi ljubav prema vama ili se samo poigrava jer joj je ponovo dosadno?
 
Poslednja izmena:
Za mene bi to bio trenutak velike sreće i ushićenja, drhtala bih sva a verujem da bih nekoliko sekundi koje bi delovale kao večnost, grozničavo razmišljala kada se javim, kako da reagujem, telefon bi mi nespretno ispao iz ruku, sigurna sam.
Uzimajući ga ponovo u ruke gotovo histerično bih pritisnula zelenu malu slušalicu da mi ne nestane ponovo to voljeno biće.

Ne ni najmanje ne bih sumnjala da sam i ja njemu jednako voljena.
 
Za mene bi to bio trenutak velike sreće i ushićenja, drhtala bih sva a verujem da bih nekoliko sekundi koje bi delovale kao večnost, grozničavo razmišljala kada se javim, kako da reagujem, telefon bi mi nespretno ispao iz ruku, sigurna sam.
Uzimajući ga ponovo u ruke gotovo histerično bih pritisnula zelenu malu slušalicu da mi ne nestane ponovo to voljeno biće.

Ne ni najmanje ne bih sumnjala da sam i ja njemu jednako voljena.

Da li bi opet bila zajedno sa njim ili te samo ispunnjava saznanje da te dotični i dalje beznadežno obožava?
 
Za mene bi to bio trenutak velike sreće i ushićenja, drhtala bih sva a verujem da bih nekoliko sekundi koje bi delovale kao večnost, grozničavo razmišljala kada se javim, kako da reagujem, telefon bi mi nespretno ispao iz ruku, sigurna sam.
Uzimajući ga ponovo u ruke gotovo histerično bih pritisnula zelenu malu slušalicu da mi ne nestane ponovo to voljeno biće.

Ne ni najmanje ne bih sumnjala da sam i ja njemu jednako voljena.

stalno si pobedila :evil:

- - - - - - - - - -

Koji?

- - - - - - - - - -



Pa nije...:D

pa ocemo da jesi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top