zena vaga-muskrac strelac

zar ti nije lakše izgugati te neke uopštene stvari nego otvarat temu? :(

Ljudi rođeni u znaku Strelca su skloni avanturama, tako da Vagi nikada neće biti dosadno sa njim. Strelac će ostati indiferentan prema Vaginim avanturama. Međutim, šarmantna i pametna Vaga zna kako da zainteresuje intelektualnu stranu Strelca, pa on lako ostaje zaintrigiran njom. Glavni problem je u tome što Strelac ne voli da dugo boravi na jednom mestu i teži nezavisnosti, dok je jedna od najvažnijih stvari za Vagu pouzdan partner. Ako uspeju da prevaziđu te razlike, postoje veoma dobra šanse za kratkoročnu aferu, kao i za dugoročnu vezu.
 
zar ti nije lakše izgugati te neke uopštene stvari nego otvarat temu? :(

Ljudi rođeni u znaku Strelca su skloni avanturama, tako da Vagi nikada neće biti dosadno sa njim. Strelac će ostati indiferentan prema Vaginim avanturama. Međutim, šarmantna i pametna Vaga zna kako da zainteresuje intelektualnu stranu Strelca, pa on lako ostaje zaintrigiran njom. Glavni problem je u tome što Strelac ne voli da dugo boravi na jednom mestu i teži nezavisnosti, dok je jedna od najvažnijih stvari za Vagu pouzdan partner. Ako uspeju da prevaziđu te razlike, postoje veoma dobra šanse za kratkoročnu aferu, kao i za dugoročnu vezu.

Hvala, to sam vec izgooglala na b92..
Ustvari nz sta ocekujem, verovatno nesto mastovito i kreativno, pod pretpostavkom da ima ljudi koji astrologiju shvataju, uslovno recno -ozbiljno.
 
Ozbiljan odgovor o slagajju dvoje ljudi možeš dobiti samo ako se napravi uporedni horoskop za oboje.
To oko slaganja dva znaka ti niko detaljnije neće odgovoriti jer je mnogo široko, to znam čak i ja koji o astrologiji znam nešto više od tebe, a oni koji astrologiju drže u malom prstu ovakve teme verujem da neće ni čitati jer ih smatraju neozbiljnim :)
 
Do sad sam bila samo s drugim vazdusnim znakovima..vodolija, blizanac. Cak i najbolji prijatelji su mi bili samo ti znaci
Ovo je sad potpuno drugacije..
Sta mislite?

Углавном није ни битан хороскопски знак... осим што ћеш морати да бацаш паре на поклоне пред новогодишње празнике. :think:
 
zar ti nije lakše izgugati te neke uopštene stvari nego otvarat temu? :(

Ljudi rođeni u znaku Strelca su skloni avanturama, tako da Vagi nikada neće biti dosadno sa njim. Strelac će ostati indiferentan prema Vaginim avanturama. Međutim, šarmantna i pametna Vaga zna kako da zainteresuje intelektualnu stranu Strelca, pa on lako ostaje zaintrigiran njom. Glavni problem je u tome što Strelac ne voli da dugo boravi na jednom mestu i teži nezavisnosti, dok je jedna od najvažnijih stvari za Vagu pouzdan partner. Ako uspeju da prevaziđu te razlike, postoje veoma dobra šanse za kratkoročnu aferu, kao i za dugoročnu vezu.
Није тачно.

Стрелци су стабилне особе у вечини случајева, авантуристи јесмо, верни али и спремни да узвратимо на неузврачање вољене особе. Авантурама без компромиса су склони само стрелци који су рођени крајем друге декаде... :)

Једино је тачно то што сте изнели за жене стрелце. Вечином. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top