Izdavanje stanova Beogad, bez posrednika

Zanima me koji je najlaksi nacin da nadjem stan u Beogradu. Postoje li neki nedeljni ili dnevni listovi (osim Halo oglasa) koji izlaze na kioscima, a u kojima se nalaze oglasi za izdavanje stanova, bez posrednika (to jest agencija). Ako neko ima neka korisna iskustva... Hvala. :)
mi smo ga najlakse i najsigurnije nalazili tako sto uplatimo oglas u novosti i politici-istovremeno....ako uradis tako,spremi papir i olovku,pribelezi ponude vlasnika i posle jedno 3 dana kreni u obilazak onog sto ti se ucinilo ok.a imaces ponuda,ozbiljnih itekako,veruj
 
halooglasi su sa najvise oglasa definitivno, pa biras oglas gde napisu vlasnik, mada su agencije i to pocele da rade, od njih zivota nema :roll:
novosti, politika jednom nedeljno daju
svaka bandera, najvise oko gsp stanica ima oglasa kolko oces
mozes i da das oglas u halooglasima ili nekim drugim da trazis sta trazis i td pa ce te zvati (najvise ce te zvati agencije ali ebi ga tako je kako je)
imas i sajt halooglasa i tu se kace oglasi
 
Zanima me koji je najlaksi nacin da nadjem stan u Beogradu. Postoje li neki nedeljni ili dnevni listovi (osim Halo oglasa) koji izlaze na kioscima, a u kojima se nalaze oglasi za izdavanje stanova, bez posrednika (to jest agencija). Ako neko ima neka korisna iskustva... Hvala. :)

Novine ne kupujem, mogu ti reći jedino za sajtove ako te zanima..stanove sam tražila preko sajtova Halo oglasa i Gazdarice.
Na sajtu Halo Oglasa imaš opciju da biraš preko vlasnika ili posrednika. Meni se tipa od 20 stanova samo jednom desilo da mi se javila agencija a bilo je napisano da izdaje vlasnik. Uglavnom su mi iskustva pozitivna.

S druge strane, loše iskustvo imam sa sajtom Nekretnina..gde je većina stanova koje sam zvala bila agencijska...
 
Pa ako gledaš da prođeš jeftinije, verovatno ćeš se odlučiti direktno, a ne preko agencije . S obzirom da nisu sve agencije prave i poštene, ima dosta prevaranata. A u tome i leži problem, ne u činjenici da možda tražiš preko agencije već problema fake agencija.
A onaj ko ne zna ili je neiskusan, lako se zaebe.

Što se mene tiče, ako piše da izdaje vlasnik a javi mi se agencija, znači već u startu muljaju, šta da očekujem dalje?
 
Poslednja izmena:
Pa ako gledaš da prođeš jeftinije, verovatno ćeš se odlučiti direktno, a ne preko agencije . S obzirom da nisu sve agencije prave i poštene, ima dosta prevaranata. A u tome i leži problem, ne u činjenici da možda tražiš preko agencije već problema fake agencija.
A onaj ko ne zna ili je neiskusan, lako se zaebe.

Što se mene tiče, ako piše da izdaje vlasnik a javi mi se agencija, znači već u startu muljaju, šta da očekujem dalje?

eto, sad sam bas naivan ispao
a mislio kao sigurnije preko agencije, ipak je to neka firma, sve po zakonu, manje moze da te zeza nego vlasnik
 
A iz kog razloga je puno bolje ako je vlasnik a ne agencija? Sta fali agencijama?

1 agencija nije videla stan pre tebe a laze te da jeste
2 uzimaju ti pare u napred a slazu te, ili sto su novo uveli kad ti nadje stan das joj proviziju, to znaci da treba gazdi da das depozit, kiriju i proviziju agenciji
3 kradu tudje oglase i predstvaljaju kao svoje
i td...
u svakom slucaju nema poente sa njima saradjivati, barem kada je izdavane u pitanju, jer ne rade umesto tebe nista, svejedno moras da setas da nadjes stan po svojoj meri, pa kad se vec mlatis po gradu onda sto ne bi sam okretp telefone, ovako ispade da si platio nekome da okrece telefone :lol:

- - - - - - - - - -

eto, sad sam bas naivan ispao
a mislio kao sigurnije preko agencije, ipak je to neka firma, sve po zakonu, manje moze da te zeza nego vlasnik

kad je kod nas nesto po zakonu :lol:
mogu da te zeznu i jedni i drugi i treci, svako svakog moze da zezne ako oce...
 

Back
Top