Заувија звук из хард кућишта

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Чим дуже од 2-3 минута гледам видео снимак (Јутјуб, филм) или ради камера скајпа, укључи се сирена (ти ру ти ру ти ру) из хард кућишта компјутера. Шта то може бити јел велики квар?:think:
pregrevanje procesora čišćenje -izduvavanje hladnjaka , zamena paste itd,
 
Чим дуже од 2-3 минута гледам видео снимак (Јутјуб, филм) или ради камера скајпа, укључи се сирена (ти ру ти ру ти ру) из хард кућишта компјутера. Шта то може бити јел велики квар?:think:

Što si " škrt " sa rečima - opiši malo bolje...može biti svašta i ništa ;)

I probaj OVO > http://forum.krstarica.com/showthread.php/635070-Kompjuter-pisti?p=25847599&viewfull=1#post25847599 :aha2:
 
Чим дуже од 2-3 минута гледам видео снимак (Јутјуб, филм) или ради камера скајпа, укључи се сирена (ти ру ти ру ти ру) из хард кућишта компјутера. Шта то може бити јел велики квар?:think:

To ti je pregrijavanje, ali očisti bios i neće više svirati...
 
Probaj da izbacis CMOS baterijicu drzi je van >5 sekundi i vrati je u leziste.

ovo je baterijica:
remove-battery.jpg
 
kako to misliš da očisti BIOS???????????

Pa pošto ste mu sugerisali da mu svira zbog pregrijavanja pošao sam od pretpostavke da je očistio računar ali neke ploče odnosno bios memoriše tu temperaturu i nakon čušćenja opet svira. A Bios može da očisti preko jumpera ili vađenjem baterije....eto objasnio sam ti na šta sam mislio....ali bi i nešto da ti predložim....pošto si ti "svakom loncu poklopac" a i mnogo si ters (a znaci: covjek koji je naopake naravi, na svoju ruku, pogane naravi, protivan svemu, uzbrdo koči), nađi sebi djevojku, ženu, kuravu pa idi malo u prirodu ili na plažu i guzi do besvijesti...Opusti se malo.....Otjerao si sve sa ovog foruma, razmisli malo o sebi....
 
maistore -a ti pravac u servis -nije to za tebe da čačkaš
А откуд теби то да није за мене? Управо сам сам решио проблем и сад све ради одлично.


.pošto si ti "svakom loncu poklopac" a i mnogo si ters (a znaci: covjek koji je naopake naravi, na svoju ruku, pogane naravi, protivan svemu, uzbrdo koči), nađi sebi djevojku, ženu, kuravu pa idi malo u prirodu ili na plažu i guzi do besvijesti...Opusti se malo.....Otjerao si sve sa ovog foruma, razmisli malo o sebi....
У праву си.

Шта чиниш јављам ти на пп шта је било проблем..
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top