AND1_STREETBALL vs. BIG L._NBA

  • Začetnik teme One_Game_One_Love
  • Datum pokretanja
O

One_Game_One_Love

Gost
Nisam nikada bio na ovom forumu pa ne znam da li je ova tema bila, ali sta mislite streetball ili NBA, sta je atraktivnije... Sta vas vise privlaci napaljeni "balleri" sa ulice ili naj naj krem NBA-a???

One_Game_One_Love :twisted:
 
sunrise:
snaja88:
Da te obavestim nije bila ova tema.Mislim da su mi vise cool basketasi na street-u nego NBA,ali ipak gledam samo NBA.Gde da gledaam ove ulicare?
snaja88 ja umirem od smeha kad citam tvoje postove...hihihih... :lol:
Ja gledam te ulicare svaki dan ispred moje zgradice kako se fino bacakaju loptom, igraju, a i znaju po nesto.... :wink:
Nemas ti pojma sta je pravi ulicni basket...veruj mi!! To ispred tvoje zgrade je verovatno tipican basket koji svako zna da igra...mada nije to ni vazno vazno je da se igra...keep ballin'!!!

One_Game_One_Love :twisted:
 
One_Game_One_Love:
sunrise:
snaja88:
Da te obavestim nije bila ova tema.Mislim da su mi vise cool basketasi na street-u nego NBA,ali ipak gledam samo NBA.Gde da gledaam ove ulicare?
snaja88 ja umirem od smeha kad citam tvoje postove...hihihih... :lol:
Ja gledam te ulicare svaki dan ispred moje zgradice kako se fino bacakaju loptom, igraju, a i znaju po nesto.... :wink:
Nemas ti pojma sta je pravi ulicni basket...veruj mi!! To ispred tvoje zgrade je verovatno tipican basket koji svako zna da igra...mada nije to ni vazno vazno je da se igra...keep ballin'!!!

One_Game_One_Love :twisted:
Decko je reko "NAPALJENI BALLERI", zato sam i rekla za ove ispred moje zgrade, drugo nisam ni pisala da imam pojma o kosarci, trece nisam kazala da su ovi ispred moje zgrade profesionalci vec da znaju PO NESTO i to je skroz o.k... eh sta li si ti mene skontao... ne bitno..
Pozdrav....(mrzi me da se logujem SUNRISE)
 
Prvo,ne bitno se pise zajedno(NEBITNO) a ne znam zasto su moji POST-ovi ,,smesni,, nije ovo forum za Humor!
A i molim vas,nemojte stalno odgovarati citatima kad vam poruke idu jedna iza druge,samo bezveze zauzimate prostor... :oops: :x
 
...da da pridevi...NEBITNO, NEURACUNLJIV... :lol: :lol: :lol:
.. eh kada bih sporije kucala i kada bih citala text pre nego sto pustim mozda bi obratila paznju na SPACE... :lol:
... ma nije to nishta umem ja da permutujem shlovca onda zaboravim da kliknem SPACE negde... pffff :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
sunrise:
snaja88:
Da te obavestim nije bila ova tema.Mislim da su mi vise cool basketasi na street-u nego NBA,ali ipak gledam samo NBA.Gde da gledaam ove ulicare?
snaja88 ja umirem od smeha kad citam tvoje postove...hihihih... :lol:
Ja gledam te ulicare svaki dan ispred moje zgradice kako se fino bacakaju loptom, igraju, a i znaju po nesto.... :wink:
\


gledaj streetbasket na www.and1.com ili (bojle na ) www.dime55.com i ondA kit kat pa pogledaj... ako si u americi onda gledas na and1 tour 2003
 
dobro je sto se ne svedjate o streetballu :D
gledam ove linkove i sta sve pricate
moram vam reci da je and 1 mixtape ZAKON nema boljeg
kod nas slabo da ima bilo sta vezano za ulicni basket
jedino sto sam video , to ovaj jedan link nista drugo
 

Back
Top