Kako izgleda seks na četiri točka?

Да ли се сексате у ауту?

  • Да

  • Не

  • Шта је то секс?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
21.098
Dok je 37 posto ljudi odlučilo da svoj automobil pre vruće seanse smesti na neki vidikovac, tri posto njih ljubav je vodilo za vreme vožnje. Seks u autu najčešće praktikuju neoženjeni muškarci.
195771261851f6bc3b945c1805947985_orig.jpg

DaLee_pl/Flickr.comOko 49 posto ljudi bar se jednom upustilo u brzi seks u automobilu, pokazalo je istraživanje britanske kompanije BBA Reman na više od 2.000 ljudi.

Parovi od 35 do 55 godine češće vode ljubav u automobilu nego oni od 18 do 34, što dokazuje da mlađe ne znači nužno i strastvenije.

Od ljudi koji priznaju da su imali seks u svojim limenim ljubimcima, prosečni broj seksualnih susreta u njima iznosi pet.

U želji za što većom privatnosti, 37 posto ljudi smestilo je auto na neki vidikovac, a 29 posto njih stali su na parking. Oko tri posto ljudi uživalo je u čarima adrenalinskog seksa za vreme vožnje, a tada su najčešće praktikovali oralni seks.

Ipak, više od 27 posto ispitanika tvrdi kako nisu vodili ljubav u automobilu više od 10 godina.

Prema anketi, auto u kojem su se ljudi najčešće seksali je Ford Fiesta, a prati ga Golf.

Zanimljivo je da, ljudi znatno češće vode ljubav u manjim kolima poput Reno Klija i Pežoa 205, nego u većim automobilima koji bi mogli da omoguće i više prostora za seksualne akrobacije.

Молим персоне које воле нејебицу да не коментаришу чланак.Хвала!
 
Poslednja izmena:
Pa kupi neki auto, pa će toga biti opet :super:

Dobar je i jugo. Žena i ja smo tamo uživali. Svako sa svojim stomakom, naravno :)

hahaha, imam fijat multiplu (naruzniji auto na svetu) i jos uvek ne mogu da ga se resim /pala cena polovnjacima, samo tako:evil:....:lol:
ali poslednji autosex je bio, verovao ili ne, jos davne...u zastavi kecu:lol:

nije tetka vishe za te sheme, dzaba i minivan:lol:
 
hahaha, imam fijat multiplu (naruzniji auto na svetu) i jos uvek ne mogu da ga se resim /pala cena polovnjacima, samo tako:evil:....:lol:
ali poslednji autosex je bio, verovao ili ne, jos davne...u zastavi kecu:lol:

nije tetka vishe za te sheme, dzaba i minivan:lol:

Smajliji psihodeličnog izgleda na vratima. To mi prvo pada na pamet.

Tebe je možda samo sramota i vrlo verovatno da se bojiš priznati da ti ništa ne bi smetalo :rumenka:
 

Back
Top