jeli vas partner kada udario ?

partner me ...

  • udario .

  • nikada nije udario .

  • bilo je pokusaja ali imam bolje reflexe .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa, naravno... ja kad nisam dobra, znam sta sledi... lepo smaknem pantalone i namestim se u klececi polozaj
pre toga sama nadjem kozni kais, premazem ga kremom za odrzavanje kozne galanterije
kad me ne mrzi sidjem do reke da uberem shibu... obavezno neko savitljivo drvo, ako je kruto brzo se slomi pa moram da idem da berem opet, a to me bas mrzi
 
Srecom ta agonija obicno ne potraje, par minuta i gotovo :rumenka:, jer tesko prozivljavam takve trenutke... Nekad mi se cini da lakse podnosim kada me partnerka pljeska po guzi i u tom kovitlacu tela me podstice na sladostrasce, lakse mi je da istrpim fizicku bol nego tu dusevnu koju mi pricinjava spenkovanje njene pozadine... :(

Pa možda ona vole :think:... što samo na sebe misliš, nisam ni ja baš lood za spenkovanjem ali ako neka dama vole pa što bih joj ja uskraćivao nešto što je raspomamljuje :aha:
 
Pa možda ona vole :think:... što samo na sebe misliš, nisam ni ja baš lood za spenkovanjem ali ako neka dama vole pa što bih joj ja uskraćivao nešto što je raspomamljuje :aha:

Ali time idem direktno protiv sebe, protiv sustine moje prirode... :sad2: I sto je najgore ne moze se to izbeci, spenkovanje je danas postalo kao dobardan, sastavni je deo odnosa, ne moze se vise naici na zenu koja ne uziva u tome i koja ga ne zahteva... :(
 
Sto ne bih smela da kazem?
Stocirao me tako da mi je slomio zub.
Medjutim...tome je prethodila takva kanonada reci sa moje strane, jednostavno krenulo kao bujica, iz peta.
Nije mi zao.
Bar sam rekla SVE sto sam odavno htela.
Da je meni polomio zub zbog teskih reci odgrizao bi mu uvo, ne bi ga tek tako pustio... Jedno je verbalni sukob, a drugo izbijanje zuba...
 
Sto ne bih smela da kazem?
Stocirao me tako da mi je slomio zub.
Medjutim...tome je prethodila takva kanonada reci sa moje strane, jednostavno krenulo kao bujica, iz peta.
Nije mi zao.
Bar sam rekla SVE sto sam odavno htela.

Muško nije muško, ako nume rečima da potkuje svoje fizikalije.
Čim odapne rukom na žensko, ma šta mu ona rekla, automatski je sebi prišio sedamosam dijagnoza.
 
Znaci zasluzeno, po tvom priznanju.

Ni jedan udarac nije zasluzen. Ali recimo, da nije bio dovoljno jak za verbalni sukob, pa je upotrebio taj nacin.

- - - - - - - - - -

Da je meni polomio zub zbog teskih reci odgrizao bi mu uvo, ne bi ga tek tako pustio... Jedno je verbalni sukob, a drugo izbijanje zuba...


Toliko luda vec nisam, jer se fizicki ne mogu nositi sa musakrcem. Al zato je bilo drugih konsekvenci...
 
Sto ne bih smela da kazem?
Stocirao me tako da mi je slomio zub.
Medjutim...tome je prethodila takva kanonada reci sa moje strane, jednostavno krenulo kao bujica, iz peta.
Nije mi zao.
Bar sam rekla SVE sto sam odavno htela.

Da si me ujela za srce možda bih te pljunuo, mada i to teško, kada bih te udario onda bi pobeda bila tvoja ... a taj film se neće prikazivati :aha:
 
Meni jedna zveknula shamar , a do tada me nije niko oshamario .Moram da priznam da je bilo zasluzeno .
Stao mi je bio mozak i nikako nisam mogao ukapirati kako se usudila posto je bila duplo slabija .
Prvo razmisljanje poslije toga mi je bilo da li da joj najprije otkinem ruke ili noge . Nisam uradio nista vec se
okrenuo da odem .Kad oces djavola , potrcala je zamnom i tako me stegla oko struka da nisam mogao da
mrdnem .Valjda je osjetila da ako odem , vise me nikada nece vidjeti .Vjerili smo se kroz par dana .
Bila je moja prva i do sada jedina ljubav !
 
Meni jedna zveknula shamar , a do tada me nije niko oshamario .Moram da priznam da je bilo zasluzeno .
Stao mi je bio mozak i nikako nisam mogao ukapirati kako se usudila posto je bila duplo slabija .
Prvo razmisljanje poslije toga mi je bilo da li da joj najprije otkinem ruke ili noge . Nisam uradio nista vec se
okrenuo da odem .Kad oces djavola , potrcala je zamnom i tako me stegla oko struka da nisam mogao da
mrdnem .Valjda je osjetila da ako odem , vise me nikada nece vidjeti .Vjerili smo se kroz par dana .
Bila je moja prva i do sada jedina ljubav !

dirljivo :heart:
 
Meni jedna zveknula shamar , a do tada me nije niko oshamario .Moram da priznam da je bilo zasluzeno .
Stao mi je bio mozak i nikako nisam mogao ukapirati kako se usudila posto je bila duplo slabija .
Prvo razmisljanje poslije toga mi je bilo da li da joj najprije otkinem ruke ili noge . Nisam uradio nista vec se
okrenuo da odem .Kad oces djavola , potrcala je zamnom i tako me stegla oko struka da nisam mogao da
mrdnem .Valjda je osjetila da ako odem , vise me nikada nece vidjeti .Vjerili smo se kroz par dana .
Bila je moja prva i do sada jedina ljubav !

Rasplakao si me :sad2:
 

Back
Top